Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

10 головних помилок чоловіків у ліжку

У минулій статті ти дізнався, що дівчатам подобається в ліжку. Сьогодні я розповім, що їм не подобається. І які помилки роблять чоловіки в сексі.

Швидше за все, твоя жінка соромиться прямо говорити тобі про те, що її дратує, і просто терпить. Думаєш, ні? Вважаєш, ти — супермен в ліжку? Сексомен, якому нема чого вчитися?

Це усе через твого чоловічого его, яке завжди буде кричати, що ти — краще за всіх.

Прокачування потребують усі сфери життя, і постіль, звичайно, теж. Якщо ти хочеш бути не просто «одним із» для дівчини, то потрібно працювати над одвірками.

10 головних помилок чоловіків у ліжку:

 1. Ти уникаєш якісної прелюдії.
 2. Ти не вивчаєш жіноче тіло.
 3. Ти наполегливо наклоняешь її голову вниз.
 4. Ти мовчки сопишь.
 5. Ти не дбаєш про гігієну.
 6. Ти одноманітний.
 7. Ти засинаєш або йдеш відразу після сексу.
 8. Ти приділяєш багато уваги члену.
 9. Ти занадто швидко або повільно кончаешь.
 10. Ти не приділяєш уваги деталям.

1. Ти уникаєш якісної прелюдії.

Настрій грає дуже важливу роль у сексі. Ваше бажання, передчуття, флірт перед початком буде направляти на страсний або ніжну модель.

Іноді, звичайно, буде працювати і раптовість. Дівчині подобається, коли чоловік накидається на неї. Але якщо ти будеш робити так занадто часто, у неї почне сіпатися око.

Чоловік — як лампочка. Швидко гріється і швидко остигає. Жінка — як праска. Нагрівається повільно, але довго остигає.

У чоловіків прелюдія частіше внутрішня. Тобто пофантазувати і подивитися на сексапільну дівчину тобі досить, щоб збудитися. Але це не означає, що вона теж вже потекла.

Дівчата порушуються, відчуваючи чоловіка за тембром голосу, дотиків, еротичного настрою. Їм потрібна фантазія і уява, щоб розігрітися. Тому і потрібно більше часу.

Після флірту переходь до зовнішньої прелюдії, тобто до пестощів. До яких? Більшість чоловіків вважають, що кілька поцілунків і пара хвилин обмацування грудей якісно заводять жінку.

Але це не так. І щоб організм дівчини повністю підготувався, а вона сама розкрилася і була готова до подвигів у ліжку, їй потрібно дійти до піку збудження.

Не квапся і насолоджуйся процесом прелюдії. Прокайфуй від усього, що ти робиш і відчуваєш. Секс на піку збудження буде ще яскравішим для вас обох.

2. Ти не вивчаєш жіноче тіло.

Як правильно пестити дівчину перед і в процесі сексу? Більшість чоловіків впевнені, що губ, грудей і промежини цілком достатньо. І забувають про шию, животику, вухах, спині й стегнах. Погладжування/покусування всіх цих місць відмінно заведе панночку.

Про клітор теж чули багато чоловіків. І деякі навіть вірять в те, що він існує насправді.

Але, одночасно, більшість жінок відчувають тільки клитеральный оргазм. Пройди мій тренінг «Бог сексу» і дізнайся відповіді на всі питання про ліжку.

Зверни увагу та інтенсивність твоїх рухів. Жінкам не подобається, коли активно мнуть їх груди. Гладь її ніжно, щоб зробити приємно, не накидайся.

Хочеш спілкуватися з дівчиною на одній мові? Хочеш її розуміти?

Скачай «Жіночо-чоловічий розмовник».

Прочитавши його, ти:— розберешся, що твориться у дівчини в голові, що нею рухає,

— чого хоче дівчина насправді

— і головне, ЯК з нею треба спілкуватися, щоб вона розуміла тебе, а ти її

Скачати жіночо-чоловічий розмовник

Також не переходь занадто рано до геніталій. Навпаки, дівчата куди краще заводяться від дотиків і ласк в ерогенних зонах, від розмов і чоловічої енергетики.

Тільки коли зрозумієш, що дівчина вже хоче сексу, переходь в трусики.

3. Ти наполегливо наклоняешь її голову вниз.

Більшість чоловіків відчувають від пасивного орального сексу особливе задоволення. Це пов’язано як з нашою фізіологією, так і з психологією.

Весь кайф — в голові.

Сам факт того, що жінка старанно намагається принести тобі задоволення і зосереджена на цьому, сильно збуджує.

По-друге, це спосіб домінувати над дівчиною, підпорядковувати її, що теж дуже тішить наше его.

Але оральний секс повинен відбуватися за обопільним бажанням. Якщо тобі його хочеться, то переконай, попроси, настрій на нього дівчину, а не змушуй.

4. Ти мовчки сопишь.

Мовчазне і монотонне виконання подружнього обов’язку залиш пенсіонерам.

Задумайся, що жінки люблять озвучувати задоволення то стогонами, то пошепки дурниць тобі на вухо, то ніжностями. Чуючи її кайф, ти теж його отримуєш. А якщо вона мовчить, починаєш сумніватися в тому, наскільки ти хороший. І, повір, те ж відбувається і з боку дівчини.

Вона чекає доказів того, як тобі з нею добре. Можеш використовувати слова, стогони, компліменти.

Поки ти стримуєшся в надії, що це робить тебе мужнім, жінка думає, що ти не надто задоволений.

Говори їй про те, як тобі добре, і як вона тебе заводить. Звичайно, не варто зачіпати абстрактні теми. Розмови повинні підкреслити секс, а не відволікати від нього.

5. Ти не дбаєш про гігієну.

Правило «Чоловік повинен бути трішки гарнішим за мавпу» мало вагу століття тому. Сьогодні ти повинен розуміти, що зовнішній вигляд, образ і аромат чоловіка важливі будь-якій дівчині.

Отвыкай від холостяцького звички ходити в душ під настрій і складати затверділі шкарпетки під батарею.

На побаченні ти повинен бути у своєму кращому вигляді.

Те ж стосується і неголеності. Як би ти не був оточений з триденною щетиною, в ліжку вона грає проти тебе. Ніжна жіноча шкіра буде негативно реагувати на всі подразники.

Так що тримайся або гладкого особи, або м’якою і доглянутою бороди.

6. Ти одноманітний.

Як і прелюдія, так і сам секс повинен бути різноманітним. Якщо ти віддаєш перевагу позу догі-стайл, не сподівайся, що жінка змириться з перспективою день у день стояти на колінах.

Те ж стосується і місіонерської пози і наїзниці. Як би тобі не подобалася стрибає на тобі панночка, все з часом приїдається. Прояви фантазію і включайся в процес.

Але не впадай у крайнощі і не згадуй все, що бачив в порно. Взагалі забудь про нього. З тобою реальна жива дівчина. А не актриса під анестезією.

Сюди ж можна віднести і доведений до автоматизму акт. Чоловіки, які тривалий час перебувають у шлюбі, часто звикають до своєї жінки і знаходять оптимальний шлях до її порушення. І так з року в рік він буде робити одне і те ж в однаковий час доби, тому що це працювало 15 років тому.

Секс з виду спілкування з коханою перетворюється в тупе виконання боргу і задоволення потреб, як і сходити посрати. Не будь одним з них.

Хороший секс — це різноманітний секс. І гра, спокушання, прелюдія — найгарячіша і цікава його частина.

7. Ти засинаєш або йдеш відразу після сексу.

Жінка розкривається перед тобою в сексі, віддається тобі, довіряє своє тіло. Це важливий крок для неї. І якщо ти будеш моментально відвертатися до стінки відразу після, це образить будь-яку.

Навіть якщо ти вантажив вагони з вугіллям весь день, хоча б пару хвилин поговорити зі своєю дівчиною.

Якщо це не твоя дівчина, і ти відразу йдеш додому, просто уяви, що вона відчуває в цей момент. Це розчаровує жінку і змушує її почувати себе м’ясом. Якщо ти знайшов час до неї приїхати, знайди час і попити чай після. Ти — чоловік, а не пес.

8. Ти приділяєш багато уваги члену.

Фрази: «Дивись, який він великий», «Ну як він тобі?», «Поторкай, який він твердий» доводять дівчат якщо не до сказу, то до сміху.

Зрозумій, що їй не важливий твій член, їй важливий сам ти.

Звичайно, всім відомо, що чоловіки більше схильні знаходити в собі достоїнства, а жінки — недоліки. Але не варто вголос робити з цього якийсь фетиш.

Уникай так же питань після сексу типу: «Тобі сподобалося?». Це теж виглядає смішно.

9. Ти занадто швидко або повільно кончаешь.

Жінці зазвичай потрібно більше часу, щоб досягти оргазму, ніж тобі. І вона буде розчарована, якщо ти закінчиш через 5 хвилин. Це виглядає егоїстично і нечесно.

Також дівчат напружує занадто довгий секс. А ніхто і не говорив, що вони повинні бути послідовними. Тригодинне тертя в найпотаємніших місцях мало кому сподобається.

В середньому жінці достатньо 20-30 хвилин для досягнення оргазму. Краще зосередься на вашому обопільного задоволення, а не на настінних годинах.

Тільки не здумай шукати золоту середину в тривалості сексу питанням: «Ти кінчила?».

10. Ти не приділяєш уваги деталям.

Якщо ти вирішив стати ідеальним коханцем, зверни увагу на дрібниці. Кожна з них може зіпсувати враження про секс. І дівчина буде пам’ятати тебе не на ній, а лежить в сантиметрі від її носа носок.

На які дрібниці варто звернути увагу:

 • Освітлення. Дівчина не зможе повністю розслабитися і проявити при світлі. Вимкни його або запали нічник.
 • Шкарпетки, годинник і аксесуари. Зніми їх.
 • Романтичне або пристрасне настрій. Вибери альфа — або бета-модель поведінки і настрій на нього дівчину.
 • Панянка повинна бути досить збуджена, щоб почати проникнення.
 • Цілуй її після мінета. Всіх жінок ображає те, що вона стосується губами твого члена, а ти гидуєш цілувати їх.
 • Під час мінету попереджай, що скоро закінчиш.
 • Не дивися їй в очі під час куні. Ти виглядаєш з її ракурсу досить смішно.
 • Не рухайся під час мінету. Їй досить складно не дряпати тебе зубами. Блювотний рефлекс теж ніхто не відміняв.
 • Не сюсюкай і не підбирай слова. Будь мужиком. Секс — твоя територія. Називай речі своїми іменами.
 • Ні на що не відволікайся. Телевізор і дзвонить телефон не повинні хвилювати тебе.
 • Використовуй презерватив. Спори, небажання його одягати або довга метушня з ним не порадують дівчину.

А головне — це ініціатива. Нехай це буде не пунктом 11, а пунктом 0. Ти — чоловік. Захотів жінку — йди і бери її. Це сексуально, це їх заводить. Чоловіча сила і енергія. А мляве валяння на дивані з пропозиціями його ем поцілувати — ні.

Я перерахував для тебе найголовніші помилки чоловіків у ліжку. Впевнений, що ти приймеш їх до відома та прокачаєш таким чином свою майстерність в ліжку.

Хочеш дізнатися, як жіноче «НІ» перетворити в жіноче «ТАК»?

Зареєструйся на БЕЗКОШТОВНИЙ відеокурс і ти дізнаєшся:

— Причини, чому в тебе виникають труднощі з дівчиною

— 7 критичних помилок, які ти допускаєш при спілкуванні з дівчиною

— Мислення успішного чоловіка

Пройшовши цей курс,ти:

 1. Зрозумієш причини своїх проблем з дівчиною
 2. Почнеш мислити як успішний чоловік
 3. Дізнаєшся як підкорити дівчину, яка тобі дуже подобається.

Зареєструватися на курс

Будьте первым, кто оставит комментарий!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code