Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

10 порад які допоможуть зміцнити відносини

Спочатку відносини тобі здаються якоюсь грою, фліртом, завоюванням. Потім ти починаєш отримувати від цього задоволення, ти розслаблений. У вас все добре, і тобі нічого не потрібно для цього робити. Після цього слідує момент притирання.

Часто з часом все скочується до битовухи і звички. Партнерам просто зручно жити разом, і нікому не хочеться все починати спочатку. Тому вже краще хай будуть незавершені відносини, ніж взагалі ніяких. Але відносини потрібно просто укріпити.

Якщо тебе не влаштовує дана модель, потрібно зрозуміти і прийняти один факт: відносини – це робота.

Я дам тобі 10 порад, які допоможуть зміцнити відносини, вивести їх на новий рівень і позбавити від нудьги і банальності.

Як зміцнити відносини:

 1. Будь реалістом.
 2. Поважай свого партнера.
 3. Обговорюй проблеми.
 4. Не намагайся контролювати її.
 5. Будь готовий до того, що ви обидва зміняться.
 6. Навчися сваритися.
 7. Навчися прощати.
 8. Будь прагматичним.
 9. Пам’ятай про дрібниці.
 10. Навчися ловити хвилю.

В яких випадках не варто починати відносини:

 • Тиск друзів або сім’ї. Якщо всі тобі твердять, що вже пора завести хоч якісь стосунки, то не варто піддаватися і потрапляти на гачок думки оточуючих. Абсолютно неважливо, скільки тобі років. Ти повинен пам’ятати про те, що це — твоє життя. І ти нікому нічого не винен. Ти не зобов’язаний жити так, як того вимагають інші люди, нехай навіть самі близькі.
 • Самотність. У ті моменти, коли людині дуже самотньо, вона схильна думати, що саме нові відносини зможуть її врятувати. Ще одна досить поширена помилка. Ти ніколи не закриєш цю порожнечу просто ще однією черговою дівчиною. Ти повинен знайти причину в собі і з’ясувати, чому в тебе в принципі виникло це почуття. Можливо, ти ведеш пасивний образ життя. І тобі не вистачає нових фарб і емоцій.
 • Наївна закоханість. Або іншими словами, перекладання відповідальності. Припустимо, у тебе в житті щось не ладиться. І взагалі, все йде не так. І раптом ти думаєш, що кохання зможе тебе врятувати від усіх бід і розчарувань. Моя порада: виріши всі проблеми, налагодь ті моменти, які викликають запитання.
 • Комплекси. Ти намагаєшся заглушити свої комплекси з допомогою іншої людини, яка закохана у тебе, захоплюється тобою, живить твоє его. Це з самого початку неправильний підхід. Він говорить тільки про те, що тобі потрібен інша людина, щоб все було нормально. Краще займися своїм саморозвитком і спробуй переступити через невпевненість в собі.

Як зміцнити відносини:

1. Будь реалістом.

Умій відрізнити любов від закоханості і ейфорії. Це тільки спочатку здається, що у неї немає недоліків. Трохи пізніше ти зрозумієш, що не все завжди буде так просто і безхмарно. Що іноді буває поганий настрій або проблеми в житті.

Іноді це буде з’їдати твої нерви. Але якщо ти вибрав цю людину, потрібно бути готовим до таких неприємних моментів.

Так, це не так чарівно і казково, як здавалося на початку. Зате це чесно і по-дорослому. Не бійся брати відповідальність на себе. Будь готовий вирішувати не тільки свої проблеми, але і проблеми дівчини. Натомість ти отримаєш таку ж підтримку і співучасть.

2. Поважай свого партнера.

Це те, на чому тримаються міцні відносини. Сварки і скандали будуть тестом на міцність вашої пари. І, якщо ви його пройдете, то в подальшому все стабілізується. Саме в цей момент вкрай важливо проявити повагу до своєї дівчини і не переходити межу.

Ще один важливий момент – це самоповага. Якщо ти сам не будеш поважати себе, то хто захоче тебе поважати? Ти будеш прагнути постійно довести, що гідний любові і уваги дівчини. Це не поведінка самця.

Не скаржся на свою дівчину. Якщо тобі щось в ній не подобається, скажи їй про це.

Прояви повагу до захоплень своєї дівчини. Ви дві абсолютно різні людини, тому логічно, що у твого партнера можуть бути абсолютно інші інтереси.

Поважай думку своєї дівчини. Не варто вирішувати все самому і думати, що приймати абсолютно всі рішення за двох – це добре. Зважай на її думку, прислухайся до неї. Будьте командою.

3. Обговорюй проблеми.

Ти ніколи не вирішиш проблеми в своїх відносинах, якщо не будеш говорити про них. Для цього між тобою і дівчиною має бути довіра. Якщо її немає, сварки перетворяться в замкнене коло. Якщо тебе щось не влаштовує в поведінці твоєї дівчини, обговори це з нею в спокійній обстановці.

Поділися з нею страхами і сумнівами. Навіть тими, про які ти не розповідаєш кращим друзям. Повір, вона зможе зрозуміти тебе і зуміє підібрати потрібні слова.

Завжди виконуй всі дані тобою обіцянки. Не перетворюйся в пустозвона. Тримай своє слово.

Не думай, що в будь-якому конфлікті ти правий. Спробуй поставити себе на місце дівчини і спробувати зрозуміти її невдоволення. Найчастіше в будь-якому конфлікті неправі обидва.

4. Не намагайся завжди і у всьому контролювати свою дівчину.

Тотальний контроль – це те, що здатне зіпсувати навіть найміцніші стосунки. Вона не повинна постійно від чогось відмовлятися, щоб ти був спокійний. Одного разу їй це набридне.

Точно так само, як і ти не повинен звітувати їй. Не варто перевіряти її телефон, соціальні мережі, не відпускати її на зустрічі з подругами і так далі. Тобі б сподобалося таке ставлення до себе?

Якщо ти боїшся дати їй повну свободу дій, це говорить лише про те, що ти не впевнений в собі. Розберися зі своїми комплексами, і твоя параноя минеться.

5. Будь готовий до того, що ви обидва змінитесь.

Ти не можеш знати того, якою буде дівчина через кілька років. І яким будеш ти. В цьому і полягає одна з головних проблем багатьох пар. Вони не готові до змін, які з ними відбуваються.

Вони не розуміють, що для людини це абсолютно нормально: міняти зовнішність, переконання, погляди на життя, коло друзів. І вимагають, щоб партнер був такий же, як у момент їхнього знайомства.

Це нереально, і ти повинен чітко це усвідомити. Для того, щоб краще підготуватися до цих змін, потрібно частіше цікавитися життям своєї дівчини, її хобі і захопленнями. А найголовніше – це з повагою ставитися до всього, що відбувається в її житті.

6. Навчися сваритися.

Мабуть, для тебе це звучить дуже дивно, але саме правильні сварки можуть не лише зміцнити, але і врятувати твої стосунки. Через що відносини можуть зруйнуватися:

 • Критика характеру свого партнера (образи, перехід на особистості, а не оцінка вчинків).
 • Перекладання вини (у всьому і завжди винна інша людина, а не ти).
 • Образи (сварку можна закінчити через кілька хвилин, а слова, які були сказані в пориві гніву, ще надовго засядуть в голові).
 • Відхід від сварки (коли ти стримуєш негативні емоції і носиш це на собі, потім це призводить до проблеми набагато серйозніші, ніж просто черговий конфлікт).

7. Навчися прощати.

Не потрібно тішити себе ілюзією, що у тебе вийде змінити дівчину. Вона вже доросла і сформована людина. Прийми той факт, що ви — різні люди. Все, що тобі потрібно – це навчитися прощати дівчину за всі її недосконалості.

Як навчитися прощати:

 • Як тільки сварка закінчилася, не потрібно думати і аналізувати, хто був правий. Навчися залишати всі негативні спогади у минулому. Не згадуй претензії і образи, які ви вже проговорили, в наступний раз.
 • Не потрібно робити якісь хороші вчинки, очікуючи, що твоя дівчина відповість тобі тим же. Це не по-чоловічому. Якщо ти робиш щось, то роби це безоплатно. І нічого не чекай натомість. Мирися першим без думки, що вона буде робити так само.
 • Якщо твоя дівчина зробила щось погане, це не означає, що вона зробила це навмисно. Всі помиляються, не варто ставитися до цього занадто серйозно. Запитай, що стало причиною такої її поведінки. Вислови претензії і закрий тему.

8. Будь прагматичним.

Ідеалу не існує і варто забути про «ідеальні відносини». Подібне існує в романтичних книгах і фільмах. Потрібно включити в собі прагматика і зрозуміти твої і її сильні сторони. Виходячи з цих знань вже спробувати правильно розподілити обов’язки.

Крім цього, є питання, які варто обговорити на початку ваших відносин. Наприклад, як ви будете визначати, куди і коли поїхати у відпустку? Як ділити витрати, хто яку зону відповідальності готовий взяти на себе? Скільки можеш витратити ти і твоя дівчина з загального бюджету, не радячись один з одним?

Це може здатися дурістю і дрібницею, але через деякий час, ти зрозумієш, що саме це і рятує ваші відносини.

9. Пам’ятай про дрібниці.

Згадай початок ваших відносин, як ти доглядав за своєю дівчиною, дарував їй квіти, робив їй компліменти. Потім в цьому всьому зникла необхідність. Побутові моменти взяли вгору.

Дуже важливо, через певний час, приділяти увагу дрібницям і намагатися радувати свою дівчину. Наприклад, ти можеш запросити її на побачення, разом сходити в кіно або повечеряти в ресторані. Також важливо намагатися проводити разом більше часу на вихідних. Але не лежачи на дивані, а виїжджати кудись разом і проявляти активність.

Саме ці нехитрі хитрощі здатні врятувати і відновити відносини, незалежно від того, як довго ви разом.

Також потрібно належну увагу приділяти сексу. Сексуальна близькість кілька разів в тиждень не тільки сприяє гармонії у відносинах, але і покращує фізичний стан.

10. Навчися ловити хвилю.

Хвилі у відносинах – це злети і падіння, які ви переживаєте разом. І через які проходить будь-яка нормальна пара.

Деякі з таких періодів можуть тривати кілька днів, деякі – кілька місяців, а деякі – навіть кілька років. В цьому немає нічого страшного. Потрібно прийняти цей стан і навчитися з ним жити. Підтримувати свого партнера і дивитися на проблеми, як на щось минуще, над чим вам належить працювати.

На життя кожного з вас може вплинути величезна кількість факторів: зміна роботи, сварки з друзями і сім’єю, переїзди, скрутне фінансове становище. Потрібно максимально лояльно ставитися до таких змін у житті і намагатися підтримати один одного.

Будьте первым, кто оставит комментарий!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code