Press "Enter" to skip to content

10 правил щасливих відносин

У минулій статті ти дізнався, як зробити дівчину щасливою. Сьогодні я розповім, які є секрети щасливих відносин.

Ти почав з кимось зустрічатися, вже завоював її. Що далі? Як будувати відносини? Які секрети і правила щасливих стосунків?

Хочеш любові, як в кіно? Довго і щасливо? Як з радістю дожити разом до старості?

Пам’ятай, що з прокачаним чоловіком жінка буде щаслива.

Крім любові, вірності та піклування є речі, про які не можна забувати в парі. Які?

10 секретів щасливих відносин:

  1. Визначтеся з вашою метою.
  2. Тепер ви – команда.
  3. Чесність.
  4. Визнавай помилки.
  5. Змирися з її недоліками.
  6. Ми отримуємо те, що віддаємо.
  7. Займайтеся сексом.
  8. Будь чоловіком.
  9. Ніякої рутини.
  10. Люби себе.

1. Визначтеся з вашою метою.

Якщо ви збираєтеся прожити разом життя, вам доведеться йти однією дорогою. Ви обидва повинні бути впевнені, що партнер через пару років куди-небудь не з’їбне. Як це визначити?

Ти повинен знати, чого вона хоче від життя і від тебе. Яким бачить ваше майбутнє. Переконайся, що ви мрієте про одне й те ж, плануєте одну дорогу. Про це доведеться відверто поговорити, але ця правда допоможе вам в майбутньому.

Якщо ви в чомусь розходитеся, не панікуй. Відкрито говори, що тобі подобається і що не подобається. Це дуже важливо у відносинах. Так вона зможе змінити поведінку, щоб тобі було комфортно. І робити акцент на речі, які приносять тобі задоволення. Якщо з цим визначилися, то поїхали далі.

2. Тепер ви – команда.

Так, так, партнери і напарники. Одне ціле, яке буде щасливо існувати, тільки якщо обидва з вас будуть прикладати зусилля кожен день. І будувати вашу команду.

Будьте кращими друзями, обговорюйте все на світі, як в 17 років у дворі на лавочці. Зближайтеся більше і більше.

Говори з нею і слухай її, що ще важливіше. Все, що вона розповідає, що важливо для неї. Вона буде ділитися з тобою своїм життям, а ти – поділися своїм.

У вас багато особистих справ і подій. Ви живете і змінюєтеся, це теж варто мати на увазі. Знайомтеся і пізнавайте один одного до нескінченності.

3. Чесність.

Відносини будуються на довірі. Ви тепер – близькі люди. Довіряй їй і будь чесним з нею сам.

Забудь про брехню і недоговорки, будь максимально відвертим. Ти побачиш, що вам від цього буде затишніше і спокійніше.

Якщо у вас виникають конфлікти, вирішувати їх потрібно відразу. Максимально скороти той час, який ти або вона ображені один на одного. Утилізуй його, позбавляйся негативу, як можна швидше.

Мирися і з’ясовуй все тут і зараз. Ти не даси їй часу накрутити і надумати ще більше проблем чи наробити дурниць.

І забудь про контроль. У довірчих відносинах ти повинен давати коханій свободу. Стільки, скільки їй потрібно. І пам’ятай, що за справжнім чоловіком жінка буде тягнутися сама, для цього не потрібно тягнути її за собою.

4. Визнавай свої помилки і промовчи, якщо виявився правий.

Не тикай її носом в помилки, як кошеня – в гівно. Це призведе тільки до негативу. Не акцентуй увагу на її неправоті. Краще промовчи. Вона сама зрозуміє, що і як зробити в наступний раз. Краще забудь те, що було, якщо ви вже вирішили проблему.

Заново обговорювати це і нагадувати їй – погана ідея. Твої слова будуть неприємними і залишать ще більший осад. Навіщо тобі це? Самоствердитися перед нею в черговий раз? Вона і так тебе любить і поважає. Не вдома потрібно це робити, а у своїх досягненнях. Ви ж команда, не забув?

5. Змирися з її недоліками.

Ні, зрозуміло, що «У кожній хатинці свої брязкальця». І у всіх дівчат знайдуться таргани з вусами різної довжини. Це факт.

Твоя мета – знайти таких, з якими ти зможеш ужитися. А, може, іноді навіть і пивка попити. Якщо вони не трикілограмові і не сильно дратують, то просто змирися.

Пам’ятай, що ти теж частенько погуляти виводиш. Так, так, ти – далеко не ангел. І вона з цим мириться. Що чималого варто.

6. Ми отримуємо те, що віддаємо.

Ну або «Що посієш, те й пожнеш». Застосовується у відносинах, як і в будь-якій сфері життя.

Не просто проси, а моделюй поведінку. Будь для неї хорошим прикладом.

Хочеш масажі на ніч? Почни робити їх їй. Після цього твоє прохання зробити повторний масаж буде цілком доречним.

Правильне харчування варто ввести в звичку? Вона не стане краще стежити за фігурою, поки ти уплітаєш вареники у неї на очах.

Їй давно варто підкачати попу? Подивися спершу на свою і мовчки почни її вдосконалювати. Пропозиція приєднатися до тебе буде сприйнята позитивніше.

Поводься так, як хочеш, щоб себе вела дівчина.

7. Займайтеся сексом. І частіше.

Секс дуже зближує. Його немає – погано. Він низької якості – дуже погано. Задумайся і відверто дай собі відповідь, чи все у вас в вогні в цьому питанні? А панночка теж задоволена? Впевнений?

Це спосіб спілкування, це важливо і потрібно будь-якій парі. Розмови після сексу – зовсім не ті, що звичайні. Це момент близькості, коли ви можете торкнутися будь-яких тем і довіряєте один одному ще більше звичайного.

В нормальних відносинах обов’язково повинен бути секс, потяг один до одного. Це запорука успіху. Хороший постійний секс нагадує ще й про те, що ви вірні один одному, що ви хочете один одного. І взагалі.

Май свою жінку!

8. Будь чоловіком.

Напевно, з цього варто було б почати. Будь-якій дівчині для щастя потрібен чоловік. Стіна, скеля, опора. Що я маю на увазі?

Ти приймаєш рішення. Ти несеш відповідальність. Ти відповідаєш за вас обох. Ти заробляєш. Ти захищаєш її. Ти – голова вашої родини, ти – її фундамент.

Дай їй бути просто дівчинкою поруч з тобою і виконувати тільки функції дівчинки. Вона розквітне, розслабиться. Ти побачиш, наскільки гармонійнішими ви станете від цього.

9. Ніякої рутини.

Велика помилка мільйонів людей! Приймати коханого, як належне, як те, що вже є в житті. Звикнути до цього факту і перестати намагатися заради нього.

Рутина пожирає відносини, вбиває близькість, романтику, емоції. Без них ваша пара перетвориться в два домашніх фікуса. А жінка почне в’янути, гірше виглядати, а згодом – подумувати про зраду або навіть розлучення.

Не доводь її до того моменту, коли через те, що вона нещаслива, вона почне виносити мозок. Буде пізно.

Потіш її, даруй подарунки іноді, влаштовуй сюрпризи, допомагай у всьому.

Вона буде робити відповідні приємності, їй теж захочеться бачити твою радість. Ти побачиш, наскільки щасливішими ви станете.

10. Люби себе, і їй буде легше любити тебе.

Легше, так. Чому? Тому що коли ти любиш себе, ти про себе дбаєш.

Куди приємніше їй буде бути поруч з людиною, яка завжди чиста, смачно пахне, акуратно одягнена. Яка стежить за фігурою, удосконалюється з кожним днем. Яка розвиває себе, вкладає ресурси в свої знання і вміння.

Правда? Це ж стане гарним прикладом і для неї.

Ось тобі правила, дотримуючись яких, ти зможеш побудувати щасливі стосунки з коханою або сильно поліпшити їх.

Be First to Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code