Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

13 дивних жіночих звичок

Тими або іншими навичками володіють всі. Є звички придбані, а є — вроджені – це ті, які закладаються у свідомість людини, на момент визначення його статі. Men’s LIFE розповість тобі про найбільш типових і незбагненних жіночих звички. І видасть тобі кілограм жіночих пояснень на кожну з них.
Звичка №1. Твердо знати, що саме ти думаєш у цей момент, що ти маєш на увазі, сказавши цю фразу. Дівчата – це природжені аналітики, стратеги і експерти по умовиводів. Тебе природа обдарувала фізичною силою, а нас, не менш потужною силою – читанням думок. І як же нас засмучує, коли ви не можете зрозуміти, що ми маємо на увазі, коли ось так вздергиваем бровою… І вже зовсім растаиваете нас, коли ви не розумієте, що сказане нами «ні» – це «так»! Ми наділені здатністю копатися, розбиратися, читати між рядків, вишукувати зв’язку і першопричини.
Звичка №2. Просторовий кретинізм. Нехай я не вмію орієнтуватися по карті, глобусу, атласу. Адже вони здатні тільки заплутати. Я не бачу сенсу в нанесеної на карті лінії, яка означає вулицю, але при цьому вона не вказує куди йти: вгору чи вниз? Яким чином мені зрозуміти — я з правого боку вулиці або з лівого? Набагато простіше орієнтуватися по торгових центрах, салонах краси, парфумерні магазини, барвистим біг-бордів та іншим, що позначає місцевість, закладам.
Звичка №3. Носити сумочки, клатчі та іншу ручну поклажу. Жінка – істота багатозадачне і багатофункціональний. Ми можемо одночасно дивитися телевізор, фарбуватися, розмовляти по телефону, готувати вечерю і прасувати речі. Ми в будь-якому процесі задіємо всі частини тіла. Ми твердо впевнені, що природа обдарувала нас другою рукою не для краси або симетрії, а для того, щоб носити в ній щось. І, виходячи на вулицю без ручної поклажі, нас охоплює паніка і нерозуміння: куди подіти зайву руку?
Наша «сумочная» політика дотримується двох правил:
1) чим більше розмір сумки – тим вона більш вмісткі ніж, а, відповідно, тим більше речей треба туди покласти;
2) у тому випадку, якщо в моїй сумці буде відсутня парасольку, косметичка, запасні накладні вії, пристрій пилочка для нігтів, то це все мені обов’язково знадобиться: ми потрапимо під дощ, ти запросиш мене до себе просушитись, я залишуся біля тебе на ніч, а вранці не обійтися без косметики і накладних вій, ну а після всіх пророблених маніпуляцій по наданню мого образу неперевершеності, мої нігті неодмінно втратять блиск.
Звичка №4. Включити улюблений серіал або ток-шоу, при цьому піти в іншу кімнату, розмовляти з Лариской по телефону, але заборонити перемикати канал. Я вже говорила, що багатозадачність — це мій коник. У мене відмінний слух, а картинку я і так дорисую в своїй уяві.
Звичка №5. Ходити в туалет з подружками. Найулюбленіше місце для обговорень нових хлопців в компанію або нового плаття дівчата за сусіднім столиком – це, звичайно ж, кімната з табличкою «WC». Для дівчат це не що інше, як переговорний пункт і місце складання стратегічних ходів по знешкодженню суперниць.
Звичка №6. Одягатися не по погоді. Сніг, мороз, у нас побачення. Ти в пуховику, шапці-вушанці і волохатих унтах. Я в капронових колготках, джинсових шортах, шкіряній курточці, яка відкриває вид на мій чарівний пупок і без шапки, звичайно ж. Дивишся на мене, і тебе трясе дрібної тремтінням, ні, не від пристрасті, тобі за мене холодно. Треба терміново відігріти, відгодувати і відпоїти! Тому прогулянка по парку скасовується. І хто сказав, що я не правильно одяглася? Запам’ятай, кожна деталь мого гардеробу продумана ще до того, як ти запросив мене на побачення, і я ніколи не застосовую (читати «одягаю») «важку артилерію» просто так.
Звичка №7. Збираючись на свято, наносити тонни макіяжу. Три шару тонального крему, вісім відтінків рум’ян, вії нафарбовані чотирма різними тушами (для об’єму, довжини, густоти і з ефектом закручування) для нас, дівчат, така ж обов’язкова умова свята, як шампанське, торт і салют. Немає макіяжу – немає святкового настрою. Адже всі дівчата навколо будуть знати: я прийшла не підготовлена, а значить – зазнавшаяся, занадто впевнена в своїй привабливості і в своїх силах. Відсутністю макіяжу я кинула їм виклик і тепер вони щосили будуть прагнути довести мені протилежне, вони відчувають себе підготовленими у все зброї, на відміну від мене. А це означає, що свято для мене закінчений. Ось такий він, жорстокий світ жінок.
Звичка №8. Квапити події. Для мене немає витонченішими тортури, ніж очікування. Невизначеність мучить, позбавляє сну і апетиту, я рятую своє психологічне здоров’я, тому скоріше хочу познайомитися з твоїми батьками.
Звичка №9. Купувати тонни глянцевих журналів, годинами їх гортати і читати (хоча на 200 аркушах можна прочитати хіба що нумерацію сторінок, адже все інше – картинки). Ти дивуєшся, як я, начальник відділу якоїсь серйозної компанії з трьома вищими освітами дозволяю займати себе гламурним глянцем без грама цінної інформації? Все дуже просто: кожна жінка по натурі естет, нам подобаються красиві картинки, ми можемо їх розглядати годинами, і картинки скажуть нам набагато більше, ніж вам, чоловікам, тексти і графіки.
Звичка №10. Відкривати рот, фарбуючи вії. Я так роблю не для того, щоб лякати проходить повз тебе, а заради збереження своїх безцінних очей. Нафарбувати нижні вії так, щоб не потрапити пензликом в око, — тут без відкритого рота ніяк не обійтися. Плюс, фарбуючи вії, я не можу стримати захвату від своєї краси: «О!» — кажу я.
Звичка №11. Залишати скрізь свої волосся, заколки, резинки, гребінці. Ой, ти знайшов мої шпильки, як добре, а я-то думала, що в квартирі є місце, куди вони йдуть вмирати.
У мене їх багато: гребінців, шпильок, гумок і волосся, тому не дивно, що я не можу за всіма встежити. Ти ж не можеш слідкувати за своїми 30 парами шкарпеток?
По секрету тобі скажу, насправді, розкидаючи волосся, заколки, я мечу територію, особливо якщо ця територія холостяцьке, і я на неї маю види. Шпильки і волосся, відлякають інших представниць слабкої статі або в гіршому випадку, «інші» зіпсують тобі пару сотень нервових клітин, що теж приємно.
Звичка №12. Якщо на місці треба бути в 19:00, виходити з дому о 19:00. Поняття простору і часу для мене абстрактні, я намагалася встигнути, але не встигла. Тому, якщо хочеш, щоб я прийшла вчасно, призначай зустріч на 19:00 і скажи, що мені треба вийти максимум в 18:30, тоді я не спізнюся.
В словосполучення: «Я швиденько», чоловіки і жінки вкладають різний зміст. Тому якщо я кажу, що готова до виходу, випливаючи в халаті з ванни (а ще треба нафарбуватися, вбратися та зробити зачіску, розраховуй на те, що у тебе мінімум півгодини в запасі.
Звичка №13. Відправитися в магазин за продуктами вранці і повернутися пізно ввечері в новій спідниці з розрізом від стегна, чобітьми з шкіри суриката і … без продуктів. На перше місце в списку пріоритетних покупок виходять, звичайно ж, чоботи, я давно про таких мріяла (цілий тиждень), а спідницю купила за компанію, як подарунок собі за вдалий вибір чобіт. Зовнішній вигляд, а значить, одяг для мене важливіше ситого шлунка. Адже, якщо моя краса раптом померкне, шлунок зі мною залишиться, а ось ти — не впевнена. І логічно, що я забула купити продукти, тому що думала про тебе, тобто про спідниці, тобто про чоботях.

Будьте первым, кто оставит комментарий!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code