Press "Enter" to skip to content

14 ознак, як дізнатися, що дівчина любить тебе

Зовсім недавно ми говорили про теми для розмови на першому побаченні. Тепер я розповім, як зрозуміти, що дівчина закохана.

Інколи дуже важко визначити, які саме почуття ти викликаєш. Як же дізнатися, що дівчина тебе любить?

Як дізнатися, чи любить тебе дівчина:

 1. Вона дзвонить/пише першою.
 2. Вона дарує тобі подарунки.
 3. Вона вкладається емоційно.
 4. Вона рахується з твоїми інтересами.
 5. Вона переживає, якщо ти її ігноруєш.
 6. Вона надихається тобою.
 7. Вона не фліртує з іншими чоловіками.
 8. Вона боїться тебе втратити.
 9. Вона тебе оточує турботою і увагою.
 10. Вона тобі допомагає.
 11. Вона тебе ревнує.
 12. Вона закриває очі на твої недоліки.
 13. Вона тобі не бреше.
 14. Вона тобі довіряє.

1. Вона дзвонить/пише першою.

Якщо вона ініціює спілкування, ти їй цікавий. Вона сумує і не хоче чекати твого ходу. Це хороший знак. Круто і те, що вона не соромиться це продемонструвати. Дзвінки та повідомлення від неї – тепер норма, вона сама буде робити перший крок.

Для дівчини точно також цінний її особистий час. І якщо ти бачиш, що вона хоче провести його з тобою, і робить перші кроки сама, можеш бути спокійний. Значить, вона зацікавлена в тобі і сумує по спілкуванню.

2. Вона дарує тобі подарунки.

Як тільки вона починає руйнувати стереотипи про те, що за все повинен платити чоловік, вона демонструє свої почуття.

Справжні стосунки – коли ви обидва вкладаєте в них, в тому числі і гроші. Подарунки – спосіб зробити тобі приємно, порадувати. Це ознака почуттів. Коли егоїзм відходить на другий план, тоді і починається любов.

Якщо бачиш, що подарунки обрані з любов’ю, що вона витратила зусилля на них, значить, їй було важливо тебе порадувати. А це ознака закоханості.

3. Вона вкладається емоційно.

Переживає за тебе і піклується. Їй небайдуже, як пройшов твій день. Вона хоче, щоб ти ділився з нею своїми проблемами. Ти тепер – частина її життя. Враховуй, що вона розпитує тебе не тому, що скрізь суне ніс. Вона показує, що тебе любить.

Це означає, що вона думає про тебе і хвилюється.

Емоційні вкладення – дуже важливий і показовий фактор.

Не гнівайся, якщо вона вже другий раз запитує, чи скоро ти прийдеш. Це не контроль. Просто вона переживає і чекає на тебе.

4. Вона рахується з твоїми інтересами.

Підлаштовується під твій розклад. Розуміє, коли ти стомлений або голодний. Враховує, що тобі подобається, і що – ні. Тепер ви будете ходити на фільми, які подобаються вам обом. І замовляти кухню, яку ти схвалиш.

Якщо твої інтереси тепер для неї нарівні з власними, значить, ти – важлива людина для неї. Придивися, чи стала твоя дівчина уважніше і поважніше до тебе ставитися.

5. Вона переживає, якщо ти її ігноруєш.

Вона буде гостро сприймати відсутність від тебе повідомлень, коли у тебе завал на роботі. Питати, куди ти пропав, і чому не відповідаєш. Якщо раніше вона реагувала спокійно, то закохана дівчина буде реагувати на недолік твоєї уваги переживаннями.

Все це ознаки того, що вона хвилюється і сумує. Що їй не все одно, де ти і чим зайнятий.

6. Вона буде надихатися тобою.

Після кожної вашої зустрічі у неї буде підніматися настрій. Вона буде тобі вдячна, стане говорити, що добре провела час з тобою.

Якщо після спілкування у неї буде з’являтися енергія, це дуже хороший знак. Значить, ти її емоційно підживлюєш. Від таких відчуттів складно відмовитися, тому вона захоче продовжувати ваші відносини.

7. Вона не фліртує з іншими чоловіками.

Як тільки у дівчини з’являється почуття закоханості, автоматом включається ще один – вірність.

Вона не дивиться на інших чоловіків, не намагається фліртувати з ними. Інших для неї більше не існує. Тільки ти.

Їй важливо бути поруч з тобою, і тільки з тобою. В компанії інших чоловіків вона не буде зводити з тебе очей. Дівчата завжди хочуть подобатися всім, але закохана зосередиться саме на тобі.

8. Вона боїться тебе втратити.

Відкрито демонструє, що ти їй дорогий. При сварці вона не говорить, що вам треба розійтися. Вона швидше спробує піти на поступки і знайти ряд компромісів.

Тепер поступитися і прийняти поразку – нормальний вихід для неї, адже їй дорожчі хороші стосунки з тобою. Придивися, як веде себе твоя дівчина.

“Іде на примирення не той, хто слабкіше. А той, хто дорожить відносинами” (с).

9. Вона тебе оточує турботою і увагою.

Хвилюється, коли ти пізно йдеш з роботи, дзвонить. Їй важливо, чи вдало пройшла твоя нарада, що на ній обговорювали. Вона буде готувати їсти, те що ти попросив, і збирати шкарпетки, які ти розкидав, коли поспішав.

Вона постарається зробити все, щоб тобі з нею було максимально добре і комфортно. Почне вкладати свій жіночій внесок у відносини. Турбота про тебе тепер входить у розклад її дня.

10. Вона буде тобі допомагати.

Коли дівчина любить, вона перестає розділяти «я» і «ти». Всі проблеми вона буде сприймати, як загальні. Цікавитися твоїми справами, намагатися дати пораду і навіть допомогти чимось. Ви з нею тепер станете одним цілим.

Вона стане для тебе союзником і напарником у будь-якому питанні. Нехай навіть нічого конкретного вона зробити не зможе, але ти будеш відчувати її моральну підтримку. А це дорогого коштує.

11. Вона тебе ревнує.

Природно, як тільки у дівчини з’являються почуття, вона починає ревнувати. Можливо, вона спробує приховати від тебе цей факт, але у неї буде погано виходити.

Ревнощі говорять про небайдужість і боязнь втрати. Понаблюдай за тим, як вона ставиться до твого спілкування з іншими дівчатами. Якщо вона буде сердитися або засмучуватися, то у неї є почуття.

12. Вона закриває очі на твої недоліки.

І деякі з них навіть розчулюють її. Вона примудряється спокійно з ними співіснувати. Не критикувати і не скандалити.

Вона буде приймати тебе цілком і повністю. З усіма тарганами, какашками і какашками тарганів.

Вона буде спокійніше реагувати на речі, які незакохану панночку просто розлютували б. Придивися і врахуй, що тобі варто поводитися аналогічним чином.

13. Вона тобі не бреше.

Якщо сьогодні у неї поганий настрій, і вона не хоче зустрічатися з тобою, вона скаже тобі про це прямо. І не буде вигадувати відмовки.

Якщо їй не сподобався обраний тобою фільм, не буде прикидатися. Гірка правда стане частіше проявлятися у ваших стосунках.

Вона стане набагато відвертішеоюз тобою у всіх питаннях. Відносини будуються на довірі. Побачиш, вона стане розкриватися перед тобою максимально.

14. Вона довіряє тобі.

Якщо немає довіри, то немає близькості.

Вона не лізе в твій телефон, коли ти затримуєшся на роботі. Вона не моніторить твої соціальні мережі і не підслуховує розмови. Вона вірить тобі і розуміє, що раз вибрала тебе, то повинна відкинути всі сумніви.

У свою чергу, вона може поділитися з тобою своїми переживаннями. Для неї ти є найближчою людиною.

Це основні ознаки закоханості у дівчат. Сподіваюся, вони допоможуть.

Be First to Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code