Press "Enter" to skip to content

17 причин дисгармонії у стосунках

Навіть у подружжя, які прожили пліч-о-пліч 15 років і, здавалося б, знають один про одного все, в ліжку все може бути далеко не так гладко.

Із-за чого виникають інтимні проблеми між чоловіком і дружиною і як їх вирішувати? Про це розповімо в цій статті.

Причина 1. Відсутність почуттів

Всупереч поширеному стереотипу, ніби «більшості чоловіків все одно, з ким», емоційна складова вкрай важлива для здорових статевих відносин між подружжям. Більшість жінок взагалі не можуть отримати сексуального задоволення без відчуття любові і «любимости»; а чоловік, в свою чергу, відчувши відсутність інтересу з її боку, буде шукати задоволення свого его в чужому ліжку.

Причина 2. Сексуальний егоїзм

Один з партнерів (найчастіше це чоловік) є типовим «сексуальним споживачем», сексуальним егоїстом і не дбає про відчуття другого партнера.

Причина 3. Розбіжність анатомічних параметрів

Якщо пеніс чоловіка набагато довше вагіни партнерки, можуть виникнути деякі проблеми. Наприклад, жінці може бути боляче під час статевого акту, а при інтенсивних фрикціях можуть бути розриви в ділянці заднього склепіння піхви.

Рішення

Якщо партнери — сексуально грамотні люди, все далеко не так фатально. Є певні пози, які дозволяють коригувати розбіжність анатомічних параметрів статевих органів.

Причина 4. «Сексуальна неграмотність»

Незнання ерогенних зон, недбала поведінка в ліжку одного з партнерів.

Причина 5. Сексуальні дисфункції

У чоловіків — еректильна дисфункція, у жінок — аноргазмія, тобто відсутність оргазму. Найчастіше подружжя бояться зізнатися один одному в таких труднощах і вибирають саму вірну модель поведінки — замовчування.

Рішення

Причини дисфункцій можуть бути самими різними — від депресії до проблем з кровоносною системою. Докопатися до суті і усунути проблему може тільки кваліфікований фахівець, причому шанс на успіх досить великий. Принаймні, як кажуть урологи, близько 85-90% випадків чоловічих дисфункцій можна вилікувати.

Причина 6. Молодо — зелено

Попросту кажучи, вони ще «не дозріли» для повноцінного сексу — наприклад, їм все по 16-17 років. Хлопці поспішили — а в результаті, невдалий перший досвід і, можливо, психологічні проблеми в майбутньому.

Причина 7. Перша невдача

Якщо перший сексуальний досвід був невдалим (дівчата часто відчувають сильний біль або психологічний дискомфорт, коли, наприклад, погоджуються на статевий контакт не за бажанням, а під тиском хлопця), це могло відкластися в підсвідомості і впливати на все подальше статеве життя

Причина 8. Фобії, комплекси

Нав’язливі страхи перед болем, наготою, фізичним контактом і т. д. Подібні проблеми повинен вирішувати психолог.

Причина 9. А раптом не вийде?

Одна з найпоширеніших нав’язливих фобій у чоловіків — підсвідоме очікування невдачі ще до інтимної близькості. Як не дивно, коли все-таки доходить до справи», фіаско йому забезпечено, бо чоловік вже «запрограмував себе на провал.

Причина 10. Невідповідність статевої конституції

Статева конституція — це, кажучи простими словами, потреба людини в сексі. Статева конституція буває сильної, середньої та слабкої. Залежить від багатьох параметрів. Якщо статева конституція партнерів збігається — це ідеальний варіант. Але якщо партнери різко розрізняються за статевою конституцією, наприклад, у нього сильна, а у неї слабка, ось тоді виникають конфлікти, які в народі іменуються «сексуальної несумісністю». Проте завжди можна знайти компроміс.

Рішення

Хоча статева конституція — вроджена якість, при бажанні цілком можна підлаштуватися один під одного.

Можна змінити свої сексуальні потреби з допомогою гормонотерапії (але тільки під наглядом лікаря!), якщо гормонів недостатньо. Крім цього, жінка може стати більш сексуальною, більш чуттєвою з допомогою тренування інтимних м’язів (це називається вумбилдинг). Також, і чоловіки, і жінки можуть мати більш якісні сексуальні стосунки, якщо будуть знати всі ерогенні зони партнера і навчаться правильно їх стимулювати. Чоловік навіть зі слабкою статевою конституцією може стати відмінним сексуальним партнером для жінки з сильною статевою конституцією, якщо буде приділяти належну увагу еротичної прелюдії. А деяким жінкам, навпаки, потрібен секс без всяких прелюдій.

Причина 11. Тимчасові «неполадки»

Наприклад, гормональні коливання у жінок: ПМС та інші. Також пригнічувати бажання можуть синдром хронічної втоми, депресія, апатія і інші психічні порушення; а багато захворювання, не пов’язані безпосередньо з сексуальною дисфункцією, можуть супроводжуватися зниженим рівнем серотоніну, який називають «гормоном задоволення». Звідси — немає інтересу до статевих відносин.

Причина 12. Психологічні проблеми

Якщо подружжя не знаходять спільної мови, часто сваряться, це позначається і на сексуальних відносинах.

Причина 13. Латентний гомосексуалізм

Один з подружжя може не усвідомлювати (або не визнавати) своєї гомосексуальності і не практикувати гомосексуальні контакти; при цьому гетеросексуальні контакти не дають йому задоволення.

Причина 14. Святенницьке виховання одного з партнерів

У дівчат, які отримали суворе виховання, може бути таке явище, яке називається затримкою психосексуального розвитку. Це означає, що лібідо (статевий потяг) не досягло своєї завершальної стадії. А коли низький рівень лібідо, це завжди відбивається на взаєминах з протилежною статтю.

Причина 15. Розбіжність біоритмів

Він — жайворонок, вона — сова; тому, коли він з ранку забирається до неї під ковдру і починає ніжно цілувати в шию — вона тільки дратується, відмахується і вимагає дати їй поспати.

Причина 16. Прихована відраза

У термінах сексології це називається сексуальної аверсией. Кажучи простіше, це відраза до протилежної статі і відраза до сексу з ним. Причини різні: розчарування, якісь непорядні вчинки, зрада, зрада, а також неохайність і неприємний запах. Буває так, що першопричина відсувається на другий план, а на перший план виступає огиду. У таких ситуаціях відносини погіршуються. Тим більше, коли є можливість порівнювати з іншим чоловіком або іншою жінкою. Але буває і так, що після своєї зради жінка або чоловік шукають самовиправдання і в усьому звинувачують подружжя.

Причина 17. Їй просто не хочеться

Сексуальність чоловіків і жінок розрізняється. Жінки в цілому хочуть сексу набагато рідше, ніж чоловіки, і часто погоджуються через силу, просто щоб поступитися.

Рішення

Якщо жінка буде переступати через себе і погоджуватися, в майбутньому може розвинутися той самий відраза до сексу, або конкретно до чоловіка. Якщо ж буде постійно відмовляти під різними неіснуючими приводами — «болить голова», «втомилася на роботі», «ці дні» — напевно, образить чоловіка і відштовхне його.

Be First to Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code