Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

5 ознак того, що ваші відносини закінчені

Я на сто відсотків впевнений, що більшість з вас навіть не задавався таким питанням. Адже у чоловіків все просто: є відносини, значить, немає жодних проблем.

Так, дуже часто ми не розуміємо натяків і тривожних дзвіночків, які наша друга половинка нам дає. Коли нам щось набридає, ми просто встаємо і йдемо, вкрай рідко пояснюючи причини. Бо який сенс пояснювати, якщо в один момент тебе просто все задолбали.

Ти не хочеш більше бути поруч з цією жінкою. Тобі абсолютно все одно, що відбувається в її житті.

Якщо хочеш розібратися, в цій статті я докладніше кажу про розставання. Як зрозуміти і почути себе і її. Сьогодні ж наведу 5 універсальних ознак.

Відносини закінчені, якщо:

  1. Винос мозку.
  2. Тобі начхати, що відбувається у неї в житті.
  3. Вона тебе дратує.
  4. Звичка.
  5. Немає сексу.

1. Постійний винос мозку.

Вона критикує кожне твоє дію, слово, рух. Іноді тобі здається, що і те, як ти дихаєш, може його розсердити.

Затримався на роботі? Отримуй істерику на вечерю! Вихідні проводиш зі своїми друзями, а не з нею? Який же ти козел! Тобі написала колишня? Всі стихійні лиха здадуться тобі іграшкою в порівнянні з тим, чого тобі варто чекати від своєї дівчини.

В такому випадку безглуздо намагатися щось змінювати або виправляти. Є особлива категорія жінок, яка тільки тим і займається, що виносить мозок з приводу і без. Просто береш і йдеш, якщо розглянув в ній те, що не виходило раніше.

2. Тобі начхати, що відбувається у неї в житті.

Ви начебто разом, але кожен живе у своїй паралельної реальності. Я думаю, ще в школі ти проходив по геометрії, що паралельні прямі ніколи не перетинаються.

Хочеш спілкуватися з дівчиною на одній мові? Хочеш її розуміти?

Скачай «Жіночо-чоловічий розмовник».

Прочитавши його, ти:— розберешся, що твориться у дівчини в голові, що нею рухає,

— чого хоче дівчина насправді

— і головне, ЯК з нею треба спілкуватися, щоб вона розуміла тебе, а ти її

Скачати жіночо-чоловічий розмовник

Ось тільки не треба зараз говорити в своє виправдання те, що всі чоловіки – закінчені егоїсти. Це я знаю й без тебе. Але раз вже ти взяв на себе відповідальність за цю дівчину, то, будь добрий, неси її до кінця або просто прощайся.

3. Вона тебе дратує.

Якщо раніше тобі здавалося милим те, як вона їсть пасту, а зараз вымораживает перепачканое томатним соусом особа, пиши пропало.

Ти вважав її дуже кумедним в халаті і волосся в пучок? А зараз вона нагадує тобі страшну і мерзенну домогосподарку?Спалахи роздратування притаманні всім. Але, якщо ти бачиш, що така фігня відбувається на постійній основі, значить, щось пішло не так.

Може бути, причина в тобі. А, може, ваші відносини закінчені.

4. Звичка чи все тому, що тобі так зручно.

Ти і сам розумієш, що нічого вас більше особливо не пов’язує. Але як тільки ти уявиш собі, що знову потрібно когось домагатися, ходити на побачення, це приводить тебе в жах.

Свою-то ти вже давно підкорив, їй нічого не потрібно доводити, її не потрібно дивувати і вражати. Вона не погано готує, гладить твої сорочки, робить генеральне прибирання, її не потрібно уламувати на секс.

Тільки от почуттів в цьому більше немає, залишилася одна звичка і споживацьке ставлення. Чому багато чоловіків так довго живуть з мамами? Тому що, по суті, мама виконує всі ті ж функції, а теличок для сексу знайти в якому-небудь дешевеньком клубі – не проблема.

Визнати собі, що ти зустрічаєшся зі своєю дівчиною тільки через зручностей і за звичкою – це вийти зі своєї зони комфорту і почати знову щось робити.

5. Секс? А що це?

Ти не можеш пригадати, коли у вас був секс останній раз. Але страшно навіть не це. Страшно те, що ти не пам’ятаєш, коли ти хотів свою дівчину.

Вона більше не викликає в тебе ніяких сексуальних потягів. Відносини без сексу – це жалюгідна подоба відносин, це імпотенція відносин, якщо хочеш. Якщо ти більше не хочеш свою дівчину, то розставайся з нею, адже немає сексу – немає відносин. І з цим не посперечаєшся.

Хочеш дізнатися, як жіноче «НІ» перетворити в жіноче «ТАК»?

Зареєструйся на БЕЗКОШТОВНИЙ відеокурс і ти дізнаєшся:

— Причини, чому в тебе виникають труднощі з дівчиною

— 7 критичних помилок, які ти допускаєш при спілкуванні з дівчиною

— Мислення успішного чоловіка

Пройшовши цей курс, ти:

  1. Зрозумієш причини своїх проблем з дівчиною
  2. Почнеш мислити як успішний чоловік
  3. Дізнаєшся як підкорити дівчину, яка тобі дуже подобається.

Зареєструватися на курс

Будьте первым, кто оставит комментарий!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code