Press "Enter" to skip to content

5 ознак того, що ваші відносини закінчені

Я на сто відсотків впевнений, що більшість з вас навіть не задавалися таким питанням. Адже у чоловіків все просто: є відносини, значить, немає жодних проблем.

Так, дуже часто ми не розуміємо натяків і тривожних дзвіночків, які наша друга половинка нам дає. Коли нам щось набридає, ми просто встаємо і йдемо, вкрай рідко пояснюючи причини. Бо який сенс пояснювати, якщо в один момент тебе просто всі задовбали.

Ти не хочеш більше бути поруч з цією жінкою. Тобі абсолютно все одно, що відбувається в її житті.

Якщо хочеш розібратися, в цій статті я докладніше розкажу про розставання. Як зрозуміти і почути себе і її. Сьогодні ж наведу 5 універсальних ознак.

Відносини закінчені, якщо:

  1. Винос мозку.
  2. Тобі начхати, що відбувається у неї в житті.
  3. Вона тебе дратує.
  4. Звичка.
  5. Немає сексу.

1. Постійний винос мозку.

Вона критикує кожну твою дію, слово, рух. Іноді тобі здається, що і те, як ти дихаєш, може її розсердити.

Затримався на роботі? Отримуй істерику на вечерю! Вихідні проводиш зі своїми друзями, а не з нею? Який же ти козел! Тобі написала колишня? Всі стихійні лиха здадуться тобі іграшкою в порівнянні з тим, чого тобі варто чекати від своєї дівчини.

В такому випадку безглуздо намагатися щось змінювати або виправляти. Є особлива категорія жінок, яка тільки тим і займається, що виносить мозок з приводу і без. Просто береш і йдеш, якщо розглянув в ній те, що не виходило побачити раніше.

2. Тобі начхати, що відбувається у неї в житті.

Ви начебто разом, але кожен живе у своїй паралельній реальності. Я думаю, ще в школі ти проходив по геометрії, що паралельні прямі ніколи не перетинаються.

Ось тільки не треба зараз говорити в своє виправдання те, що всі чоловіки – закінчені егоїсти. Це я знаю й без тебе. Але раз вже ти взяв на себе відповідальність за цю дівчину, то, будь добрий, неси її до кінця або просто прощайся.

3. Вона тебе дратує.

Якщо раніше тобі здавалося милим те, як вона їсть пасту, а зараз виморожує забруджене томатним соусом обличчя, пиши пропало.

Ти вважав її дуже кумедною в халаті і з волоссям в пучок? А зараз вона нагадує тобі страшну і мерзенну домогосподарку? Спалахи роздратування притаманні всім. Але, якщо ти бачиш, що така фігня відбувається на постійній основі, значить, щось пішло не так.

Може бути, причина і в тобі. А, може, ваші відносини закінчені.

4. Звичка, чи все тому що тобі так зручно.

Ти і сам розумієш, що нічого вас більше особливо не пов’язує. Але як тільки ти уявиш собі, що знову потрібно когось добиватися, ходити на побачення, це приводить тебе в жах.

Свою-то ти вже давно підкорив, їй нічого не потрібно доводити, її не потрібно дивувати і вражати. Вона не погано готує, гладить твої сорочки, робить генеральне прибирання, її не потрібно уламувати на секс.

Тільки от почуттів в цьому більше немає, залишилася одна звичка і споживацьке ставлення. Чому багато чоловіків так довго живуть з мамами? Тому що, по суті, мама виконує всі ті ж функції, а дірок для сексу знайти в якому-небудь дешевенькому клубі – не проблема.

Визнати собі, що ти зустрічаєшся зі своєю дівчиною тільки через зручності і за звичкою – це вийти зі своєї зони комфорту і почати знову щось робити.

5. Секс? А що це?

Ти не можеш пригадати, коли у вас був секс останній раз. Але страшно навіть не це. Страшно те, що ти не пам’ятаєш, коли ти хотів свою дівчину.

Вона більше не викликає в тебе ніяких сексуальних потягів. Відносини без сексу – це жалюгідна подоба відносин, це імпотенція відносин, якщо хочеш. Якщо ти більше не хочеш свою дівчину, то розставайся з нею, адже немає сексу – немає відносин. І з цим не посперечаєшся.

Be First to Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code