Press "Enter" to skip to content

5 порад як вийти зі френдзони

У минулій статті я писав, як підняти самооцінку. Сьогодні мова піде про те, як вибратися з френдзони.

Дуже часто багато хто просто не може зрозуміти, що він під френдзоною. Продовжують доглядати за дівчиною, в той час, як у неї є інший, з яким у неї все серйозно.

як вийти з френзони

Напевно таке хоч раз траплялося з кожним. Саме тому я вирішив розповісти тобі, як вийти і вибратися з френдзони. Як вийти з френдзони? Як не потрапити під френдзону?

Причини потрапляння у френдзону:

 1. Страх її втратити.
 2. Немає дій сексуального характеру.
 3. Немає демонстрації самця.
 4. Немає флірту і спокушання.
 5. Безвідмовність.
 6. Ти закохався в неї до сексу.
 7. Ганчірка.

1. Страх її втратити.

Ти тремтиш над нею, в усьому погоджуєшся. А про себе думаєш, як же нереально тобі пощастило, що така крута дівчина вибрала з усіх хлопців саме тебе.

Ти просто її ідеалізуєш. Це побічна сторона твого страху. Подивися на неї незатуманеним поглядом, оціни перспективу, зваж всі «за» і «проти».

Чи дійсно вона така класна чи ти вселив собі це? Тупий страх її втратити приводить тебе до невпевненості. А невпевнений ти перестаєш бути їй цікавий.

2. Немає дій сексуального характеру.

Ти боїшся взяти її за руку, тут же вибачаєшся, якщо випадково доторкнувся до неї. І взагалі тактильний контакт – це не про вас.

Ти не говориш про секс і ніяк не проявляєш бажання. Сказати тобі, чому? Тому що у тебе в голові мільйон стереотипів. Щось на кшталт того, що дівчата не хочуть сексу або ти дуже гарний хлопець для того, щоб відкрито демонструвати свої сексуальні бажання.

3. Немає демонстрації самця.

Вона не розуміє, що поруч з нею знаходиться чоловік.

Якщо ти ведеш себе з нею, як один з типових хлопчиків, то чого ти чекаєш у відповідь?

4. Немає флірту і процесу спокуси.

Ви просто спілкуєтеся, вечеряєте разом, гуляєте по місту, ходите в кіно і так далі.

Але хіба друзі так не роблять? Зрозуміло, роблять. Вся проблема в тому, що ти не розумієш самого процесу спокуси, як правильно себе вести і що за чим йде.

Ти застиг в стадії хороших знайомих і навряд чи вже зможеш вийти звідти.

5. Безвідмовність.

Приїхати в 3 години ночі і привезти їй шоколадку? Звичайно! Відвезти її троюрідну тітку в село за 150 км від міста в суботу в 7 ранку? Так чому б і ні?

І в цьому твоя помилка. Ти витрачаєш на неї чи не весь вільний час, на все готовий заради неї і ставишся до неї, як до маленької дитини.

6. Ти закохався в неї до сексу.

По суті, у вас ще нічого не було, що могло б говорити хоч про якісь стосунки. Але в якийсь момент тобі здалося, що вона особлива, і ти закоханий.

Це елементарна слабкість, за яку ти розплатишся френдзоною.

7. Ганчірка.

Якщо ти все ще думаєш, як перестати бути для неї другом, відповідь одна – не будь ганчіркою!

Вона не повинна все вирішувати за вас двох. Так ти перестаєш бути для неї чоловіком, а стаєш одним з тих, з чиєю думкою можна не рахуватися.

Як не потрапити під френдзону:

 1. Прокачати себе.
 2. Зваблюй її.
 3. Демонструй самця.
 4. Форсуй події.
 5. Стань для неї наркотиком.

1. Прокачай себе.

Ти повинен прокачати себе за всіма параметрами.

Стань справжнім чоловіком, і вона зможе розгледіти в тобі людину, з якою вона хотіла б зайнятися сексом і побудувати стосунки.

Вона побачить в тобі чоловіка, а це найважливіше. І це твій головний бонус, який вбереже тебе від попадання під френдзону.

2. Зваблюй її, а не накручуй пробіг.

Ти повинен вміти правильно себе подати, фліртувати з нею, не забувати про дотики і далі за списком.

У тебе є кілька варіантів навчитися звабленню: можеш почитати мої статті, в яких я докладно розповідаю про те, чого ти не прочитаєш ніде в інтернеті. Або спробуй сам, пройди через всі мої помилки і досягни мети.

3. Демонструй самця.

Покажи їй, хто головний, хто тут чоловік, кого вона повинна слухати. Ти повинен стати більш холоднокровним, більш незалежним, більш затребуваним.

Не бійся їй відмовити. Вона зробить вигляд, що їй не подобається така поведінка, але насправді буде кайфувати від того, що поруч з неї справжній самець.

4. Форсуй події.

Намагайся максимально проявляти своє бажання: доторкатися до неї, говори про секс, показуй, що ти розглядаєш її як сексуальний об’єкт.

Без цього нічого не буде. Вона назавжди запише тебе у категорію «друзі».

5. Стань для неї наркотиком.

Вона повинна постійно хотіти бачити тебе, чути, бути з тобою.

Якщо тебе немає поряд, то їй стає погано і самотньо. Тобі потрібно постійно викликати у неї певні емоції. Такі, які не здатний викликати більше ніхто. Тоді ти реально станеш для неї, як наркотик. Як цього домогтися, читай мій сайт.

Як вийти з френдзони, якщо вже туди потрапив:

 1. Занизь її значущість для себе.
 2. Займися собою.
 3. Змінися і прокачай в собі мужика.
 4. Почни жити яскравим життям.
 5. Повернися і зваб її від початку до кінця.

1. Занизь її значущість для себе.

Ти можеш взагалі забити на неї, зникнути на пару місяців, нехай помучиться.

Вона не повинна бути для тебе центром всесвіту. Нехай зрозуміє, що і без неї у тебе все круто. Ти ведеш цікавий спосіб життя.

2. Займися собою.

Почни ходити в спортзал, доглядай за собою, зміни свій стиль. Дбай про здоров’я, одягайся так, щоб відчувати себе впевненіше і сексуальніше.

Візьми якийсь новий проект, прояви себе активніше на роботі – зроби все, щоб від хлопця, якого вона знала на початку, не залишилося й сліду.

3. Змінися і прокачай в собі мужика.

Це одне з найголовніших правил. Вона повинна розуміти, що поруч з нею – чоловік. І вона повинна почувати себе жінкою. І це куди важливіше.

Якщо ти зможеш дати їй таке відчуття, то можеш забути про фразу «ми ж тільки друзі».

Для цього прокачуй свій внутрішній стан, загартовуй свій чоловічий стрижень. Ставити цілі і досягати їх, ні перед чим не зупиняйся, бори свої страхи і тільки вперед!

Розвивай в собі звичку досягати, підкорювати і переважати. Звикай нести відповідальність, розкачуй впевненість у собі, прогинай цей світ під себе.

4. Почни жити яскравим життям.

Не потрібно приходити після роботи додому і валятися на дивані, дивитися чергове лайно по телевізору і запивати це все пивасом.

Знайди собі цікаві хобі, заняття, оточи себе іншими дівчатами – нехай вона відчує конкуренцію.

5. Повернися і зваб її від початку і до кінця.

Так, вона буде знати, хто ти, як тебе звуть і скільки тобі років. Але вона вже точно не буде знати, яким ти став.

Перед нею буде абсолютно інший чоловік, з іншими правилами і звичками, з іншим способом життя.

Be First to Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code