Press "Enter" to skip to content

7 помилок чоловіків у відносинах

З минулої статті ти отримав відповідь на питання “Чому у мене немає дівчини?”. Сьогодні розповім про чоловічі помилки у відносинах.

Цілком ймовірно, що ти думаєш про те, що відносини – це вже нереальне досягнення. Іноді ти даруєш їй букет з трьох троянд, змирився з тим, що в твоєму будинку залишилася її зубна щітка і гребінець, водиш її в кіно і на прогулянки і думаєш про те, що викладаєшся по-максимуму.

чоловічі помилки у відносинах

Хочу тебе засмутити, чувак, відносини – це така ж довбана робота, як та, яку ти робиш у твоєму офісі. Якщо хочеш, щоб вийшло щось нормальне – працюй. Немає інших способів будь-що зберегти.

Які ж чоловіки допускають помилки у взаєминах із дівчатами?

Якщо не хочеш працювати, то змирися з тим, що рано чи пізно вона пошле тебе, не забувши при цьому барвисто описати, який же ти мудак. Тому, щоб не отримати приз «мудак», я розповім тобі про помилки чоловіків у стосунках з жінками. Твоя справа – запам’ятати їх і спробувати не повторювати.

Помилки чоловіків у відносинах:

  1. Ти нерішучий.
  2. Неприборкані ревнощі.
  3. Ниття і скарги.
  4. Ти не цікавишся її справами.
  5. Ти не цінуєш її вчинки.
  6. Ти контролюєш її життя.
  7. Ти забиваєш на відносини.

1. Ти нерішучий

Спочатку ти не наважувався подзвонити їй цілий тиждень. Потім, пролепетав щось невиразне, ти покликав її на побачення. Після цього місяць ламав голову над тим, треба тобі взагалі це все або не треба.

Я скажу тобі так – засунь в жопу всі свої комплекси, тому що дівчата відчувають їх за версту. Виріши для себе, чого ти хочеш, а коли вирішиш, то роби, не відкладаючи нічого на потім.

Навіть якщо ти вважаєш, що ця дівчина тобі не по зубах, ризикни. Підійди до неї і заговори. Можливо, вона відіш’є тебе. Але, можливо, і ні. Суть в тому, що ти ніколи не дізнаєшся цього напевно, якщо не здійсниш дію.

Дівчата не люблять слюнтяїв. І якщо ти спочатку не покажеш їй, що страх і нерішучість – це взагалі не про тебе, то забудь про відносини в принципі. І про секс теж.

2. Неприборкана ревнощі.

Ревнувати когось в 17 років і влаштовувати італійські пристрасті – тоді це здавалося тобі романтикою.

Але коли дорослий, самодостатній чоловік закочує істерики і влаштовує сцени ревнощів з перевіркою її мобільного телефону, то це попахує якимось інфантилізмом і невпевненістю в собі.

Звичайно, будь-якій жінці приємно, коли її ревнують. Але в усьому має бути міра і грань. Коли ти стаєш схожий на параноїка, стежиш за нею в соціальних мережах, перевіряєш список контактів і історію перегляду сторінок в ноутбуці, то ти не викликаєш нічого, крім жалю.

Ось сиди і шкодуй себе, поки вона буде з кимось, хто не схожий на маленьку істеричну дівчинку.

3. Ниття і скарги.

Це найгірше, що може бути. То криза, то всі козли, то ніхто мене не цінує і бла-бла-бла. Заткнися, ти чоловік і ти той, хто вирішує питання і проблеми.

Якщо не можеш цього робити – зміни стать і стань дівчинкою. Так, ти можеш поділитися з нею якимись переживаннями, але ти повинен робити це настільки рідко, щоб їй і в голову не прийшло, що ти огидний скиглій.

Не потрібно у своїх невдачах звинувачувати всіх підряд, криза сталася не в одного тебе. І в той час, як інші використовують її, як грунт для нових починань, ти сидиш і ниєш, що долар виріс ще на 10 копійок. Ти це зараз серйозно?!

4. Ти не цікавишся її справами і її життям.

Ти думаєш, що для того, щоб обговорити всяку херню, у неї є подруги, з якими вона може тріпатися по телефону три години поспіль. З тобою вона будує відносини, а скаржиться, обговорює проблеми і ділиться переживаннями з кимось іншим.

Будь-якій жінці дуже важливо розуміти, що її хлопець бере активну участь в її житті, цікавиться її справами, допомагає вирішити дрібні проблеми. Тоді вона відчуває себе потрібною і бажаною.

Ніхто не каже тобі тупо перекласти всю відповідальність на себе і жити її життям. Але хоча б зробити вигляд, що тобі реально цікаво знати, що у неї відбувається.

Не будь самовпевненим кретином, який вічно говорить про себе, інакше одного разу ти отримаєш відповідну реакцію з її боку, і тоді можеш більше ні на що не розраховувати.

5. Ти не цінуєш її вчинки.

Дуже багато мужиків швидко звикають до того, що жінка робить для них. Але вона не зобов’язана тобі цього робити.

Так, можна сказати, що вона дружина і вже хоча б тому повинна. Ні, вона, як і ти, хоче робить, хоче – ні. Не варто забувати, що вона гладить твої сорочки, готує тобі і так далі.

Дуже часто ти не цінуєш це, коли воно є. А коли немає, починаєш розуміти. Точно також, як ти любиш повторювати, що нічого їй не винен, запам’ятай, що і вона тобі теж рівним рахунком нічого не повинна.

Як тільки ти зрозумієш це, то побачиш, як багато вона робить для тебе і для ваших відносин. Дуже важливо не залишати це непоміченим, а елементарно сказати «спасибі». Тоді їй захочеться робити для тебе в сто разів більше. Зусилля мінімальні, зате який крутий результат.

6. Ти контролюєш її життя.

Якщо ти їй не довіряєш, навіщо тоді зустрічаєшся з нею? Погодься, коли ти кажеш, що йдеш на зустріч зі своїми друзями, то менше всього хочеш почути чергові розпитування про те, скільки людей там буде, чи не буде з вами жінок, де саме ти будеш і у скільки точно приїдеш додому. Вся ця фігня страшенно втомлює.

Тоді чому ти вирішив, що маєш право діставати її подібними штуками? Хоч у вас і відносини, вона все ще вільна людина, у якої залишається право на своє особисте життя. Весь контроль від невпевненості або в собі, або в ній.

Виріши ці проблеми або позбудься відносин з людиною, якій ти не довіряєш.

7. Забивати на відносини.

Дуже багато чоловіків вважають, що відносини – це бабська тема, і не хочуть вкладатися в неї. Насправді, відносини – це найскладніше, тому що присунути дівчинці досить-таки просто.

А ось побудувати гармонійні стосунки – це довгострокова і колосальна робота. Робота двох людей. Не потрібно до цього ставитися панібратськи, друг.

Якщо ти бачиш з нею своє майбутнє і хочеш побудувати нормальні відносини, а не просто мати секс кілька разів на тиждень, то роби щось для цього. Гра в одні ворота ще ніколи не закінчувалася нічим хорошим, тому хочеш відносин – вкладайся в них. Все просто.

Be First to Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code