Press "Enter" to skip to content

7 способів перевірити стосунки на міцність

У минулій статті ти дізнався, як не стати підкаблучником. Сьогодні поговоримо, як перевірити ваші відносини на міцність.

як перевірити стосунки на міцність

Щороку мільйони людей одружуються. Чи вони будуть щасливі? Смішно.

Як не зробити помилку? Як перевірити ваші відносини і убезпечити себе від майбутнього розлучення?

Ні, у мене немає таблетки, після якої у неї на лобі з’явиться напис «так» або «ні». Доведеться вслухатися в себе і вдивлятися в неї, поки не вирішиш, чи ти готовий прожити з цією дівчиною життя.

І не чіпай дрібниці! Знаю, ти вже задумався, що у неї не дуже гарний ніс або її борщ далекий від ідеалу. Це все херня. Є куди більш важливі речі, про які я розповім тобі в цій статті.

7 способів, як перевірити стосунки на міцність:

  1. Порівняй ваші цілі в житті.
  2. Залишіться повністю наодинці.
  3. Як ви вирішуєте проблеми і конфлікти?
  4. Чи виникають у вас думки про розставання?
  5. Фінансові складності.
  6. Рішення стати батьками.
  7. Постіль.

1. Порівняй ваші цілі в житті.

Чи ви говорили з нею про те, чого хочете від життя і від майбутнього? Чи Не занадто ви різні?

Може, вона мріє до 40 років подорожувати, а ти придивляєшся для вас милий будиночок у селі?

Чи виникали у вас конфлікти у відпустці? Це хороший перевірочний період для відносин. Задумайся, наскільки ви схожі?

Вона тягне тебе фотографуватися з дельфінами, а ти любиш лежати на шезлонгу. Вона хоче на ринок за капелюшком, а ти любиш лежати на шезлонгу. Вона пропонує записатися на екскурсію, але шезлонги ж з собою брати не дозволили.

Ваша несхожість в майбутньому буде тільки заважати.

2. Залишіться повністю наодинці.

Потужна перевірка. На деякий час їдьте з міста. Не беріть з собою телефони, ноутбуки та інші гаджети. Ні, не вимкнути і залишити в машині, а не брати взагалі! Це дві великі різниці. Так, це важливо.

Коли у тебе не залишиться нікого для спілкування, крім твоєї обраниці, ти зможеш уважніше розглянути її як особистість. Кілька днів поруч буде тільки вона, ліс і багаття.

Перевір, чи буде вам весело? Чи зможете ви отримувати задоволення від спілкування один з одним? Ти впевнений, що не захочеш втопитися в місцевій річці після перших двох діб історій про її подруг?

Чи кайфанеш ти від днів, в яких є тільки вона, і нічого більше?

3. Як ви вирішуєте проблеми і конфлікти?

Як проходить ваша середньостатистична сварка? Хто йде на примирення?

Переконайся, що вона готова змінюватися заради тебе, слухати, шукати компроміси заради вас. Чи згоден ти іноді поступатися, вирішувати проблеми і старатися заради неї?

Я не маю на увазі спеціально нагнати конфлікт і переконатися, що вона цілком в змозі докинути до тебе сковорідкою з іншого кінця кухні.

Пропадати від сварки кудись у ніч з четверга на неділю – теж не варіант. Вам потрібно подивитися, як цей конфлікт буде вирішуватися. Це найважливіше, і в майбутньому сильно вплине на вас.

Але не переборщи з емоціями, а то дійде до покупки сокири, лопати і непрозорих поліетиленових пакетів.

4. Чи виникають у вас думки про розлучення?

Є пари, які сваряться, розходяться і сходяться назад по вісім разів на рік. Це малолітські прийомчики і таке неприпустимо, якщо вам більше 14 років.

Бували моменти, коли вона в черговий раз перетворювалася на Халка, а ти подумував, чи не втекти до біса? Впевнений, що якась сварка не доведе тебе до думки пошукати собі іншу дівчину?

А вона ніколи не говорила нічого подібного? Якщо вона заїкається про розставання, значить, не дорожить тобою. Все просто. А таку панночку з життя потрібно викреслювати.

Якщо ви дійсно любите, то не зважитеся так ризикувати і ображати один одного словами про розставання.

5. Фінансові складності.

Коли в грошовому питанні все добре – це одна ситуація. Коли бабла немає – інша. Не знаю, чи бувало у тебе таке положення, але безгрошів’я – сильне джерело стресів.

Якщо твоя дівчина була поруч, економила і підтримувала тебе, коли у вас були фінансові труднощі, можеш бути спокійний. Вона з тобою по любові, і в інший критичний момент теж буде поруч.

Якщо такого не було, будь готовий навіть до того, що вона зіллється. Може, не відразу, але таке може трапитися.

Чи буде істерити і критикувати, психувати і дратуватися. Що не можу, ніяк не купити, коли вже це скінчиться, чому ти нічого не робиш!

Якщо ти думаєш, що терпіти таке – це переступати через труднощі, то ти помилився. Вона не виконує свою жіночу функцію підтримки і допомоги, а тому біжи!

6. Рішення стати батьками.

Чи говорили ви про дітей? Чи варто їх заводити? Ти впевнений, що вона теж хоче двох хлопчиків? Може, у мріях вона зав’язує банти на головах п’яти маленьких дівчаток? А ти не в курсі.

Або взагалі не хоче дітей, поки ти думаєш, в який футбольний клуб краще записувати сина?

Якщо ти ще не думав про таке, поговори з нею, і докладно. Може виявитися, що ви розходитеся в бажанні мати дітей. І той з вас, хто їх хоче, не буде щасливий без карапузів.

Ще один важливий момент. Чи хочеш ти, щоб твої діти були на неї схожі? Не на тебе, а на неї. Є ймовірність, що так воно і буде. Запитай себе.

7. Постіль.

Секс – важлива частина відносин, в якій все має бути вогонь.

Несумісність в ліжку може зруйнувати шлюб. Незадоволеність може зруйнувати шлюб. Недотрах може зруйнувати шлюб!

І якщо тобі хочеться багато сексу, а їй – нещасний один раз в день, то можуть виникнути проблеми. Май на увазі, що з роками тобі буде хотітися рідше, а їй – частіше. Може, десь на перетині ви і будете в гармонії.

Але якщо вона – колода і відмовляється з цим щось робити, тобі краще пошукати іншу кандидатуру, яка буде відповідати за твій член до самої смерті.

Be First to Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code