Press "Enter" to skip to content

8 підказок, як зрозуміти, що дівчина тебе хоче

Отже, в попередній статті я писав про причини зрад жінок. Сьогодні розповім, як дізнатися, що дівчина тебе хоче.

У тебе набагато частіше був би секс, якщо б ти вмів читати жінку. Дівчата не такі прямолінійні, як ми. Вони передають бажання невербаликою та натяками.

Отже, як дізнатися, що дівчина тебе хоче?

Як зрозуміти що дівчина тебе хоче? Основні ознаки:

 1. Зовнішній вигляд.
 2. Міміка.
 3. Жестикуляція.
 4. Дотики.
 5. Гра з собою.
 6. Реакція на тебе.
 7. Поза.
 8. Погляд.

Напевно тобі мало того факту, що вона вже погодилася зустрітися з тобою і прийшла до тебе на побачення. Ти все одно думаєш, хоче вона тебе чи ні. Отже, поїхали!

1. Зовнішній вигляд.

Перше, на що варто звернути увагу, – це її зовнішній вигляд. По ньому можна багато чого зрозуміти. Адже вона не просто так витрачає багато часу і грошей на салони краси. На те, щоб бути красивою та подобатися тобі.

Якщо вона одягнена зухвало (шорти, коротка спідниця, глибокий виріз або яскравий макіяж), значить, вона хоче сексу.

Якщо ж вона прийшла в чомусь більш консервативному, то зрозумій причини, чому вона так прийшла. Можливо вона тут відразу після роботи. Природно, вона не буде ходити туди з випадаючими з сукні цицьками. Може, на вулиці холодна погода. І дівчина не хоче застудити свої принади.

У будь-якому випадку, дівчина нічого не одягає просто так. Вона продумує кожну частину свого гардеробу, намагаючись щось у собі підкреслити, якось самовиразитися.

Довіряй своїм почуттям. Косяки виникають тоді, коли ти намагаєшся думати і аналізувати. У спокушанні це не потрібно, тут важливі емоції і відчуття.

2. Міміка.

Якщо ти хочеш зрозуміти, чого хоче жінка, дивися на неї, а не слухай.

Жінки спілкуються невербально. Зверни увагу, як вона:

 • покусує губки;
 • грає бровами;
 • стріляє очима;
 • мило посміхається.

Не звертай уваги на її слова, щоб зрозуміти, чи хоче вона тебе чи ні. Дивися на її поведінку. Вона скаже тобі все своїм тілом, жестами і поглядом. Жінка не підійде і не заявить тобі прямо в лоб: «Пішли трахатися».

3. Жестикуляція.

Яка вона у дівчини? Плавна, різка, привітна, відкрита, закликає до дій?

Придивись, як вона бере келих, як користується ложечкою, як відламує тортик. Все це має підтекст. Щоб показати, що вона тебе хоче, дівчина акуратно їстиме і мило поглядатиме в люстерко після цього. Вона буде показувати тобі свою зацікавленість, спокушати тебе.

Жінка постійно робить тобі натяки і спонукає тебе до чогось. Поки ти думаєш про те, що б таке сказати або яку тему завести, вона тобі підказує. Але робить це невербально.

4. Дотики.

Як вона торкається до тебе? Чи робить вона це взагалі?

Жінка ніколи не буде торкатися до чоловіка без приводу. Це її усвідомлені дії. Навіть якщо це якісь дрібні рухи, начебто поплескування по коліні. Вона робить це, тому що захотіла і вирішила це зробити.

Ти подумаєш, що вона це робить просто так. Ні. Вона нічого не робить просто так. Вона починає до тебе звикати таким чином і спонукає тебе до себе.

І якщо ти не знаєш, як правильно торкатися до дівчат, то вони знають, як торкатися до чоловіків. І взагалі, як вести себе, щоб в тебе увесь час вставав. Спокушання – це чисто жіноча гра.

5. Гра з собою.

Зверни увагу, як вона грає з собою. Я знаю, про що ти подумав. 🙂 Ні, я маю на увазі не це. Оціни, як дівчина:

 • грає зі своїм волоссям;
 • гладить себе;
 • поправляє одяг.

Все це вона робить, щоб привернути твою увагу.

Якщо у неї гарні ніжки, вона буде до них торкатися. Якщо у неї гарні груди, вона поправить щось біля них. А ти будеш переводити туди погляд і помічати, що в трусах стає тісно, а щелепа вже відвисла.

6. Реакція на тебе.

Припустимо, ти щось розповідаєш. Як вона тебе слухає? Уважно чи ні? Дивиться в очі або відволікається по сторонах? На всі твої дії і слова вона буде якось реагувати.

Простежуй мікрорухи і мікроміміку, які вона відтворює.

Не плутай ввічливість з щирістю. Намагайся читати жінку і розуміти, що вона відчуває і що намагається тобі сказати.

7. Поза.

Як вона розташувалася на диванчику, яка в неї поза? Дівчина завжди буде вибирати позу, максимально вигідну для неї. Щоб виділити ті красиві частини тіла, які в неї є. І ефектно продемонструвати їх тобі.

Придивись, як вона вмощується і що намагається виділити в собі. Закидає ногу на ногу, щоб ти дивився на її гарні коліна. Або виставляє груди, щоб ти звернув на неї увагу.

Вона все робить спеціально, щоб справити на тебе більше враження.

8. Погляд.

Це найважливіше. З погляду відразу стає все зрозуміло. Чи зацікавив ти її, чи хоче вона тебе, як вона до тебе розташована. Погляд передає дуже багато. Вона буде натякати тобі, в першу чергу, за допомогою нього.

Вона буде дивитися на тебе звабно, п’янко, сексуально. Вона буде грати з тобою всім своїм образом, який створить навколо себе.

Врахуй, що вона буде зчитувати і твій погляд теж. Тому він повинен бути сильним і мужнім. Якщо вона подивиться на тебе і зрозуміє, що ти її боїшся чи ти не впевнений в собі, ти не зможеш потім завоювати її. Ти втратиш свою самцевість. Транслюй в світ мужність!

Be First to Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code