Press "Enter" to skip to content

8 причин для радості, якщо тебе кинула дівчина

Отже, карти на стіл. У тебе немає дівчини.

Ще недавно вона була поруч, вся така красива і всмачнопахнуща. Ви будували спільні плани і обмінювалися милими смс, а тепер усе це – вже частина твоєї особистої історії.

Як до цього ставитися? Прочитай цей текст, і переконайся, що розрив стосунків з дівчиною – відмінний привід для насолоди життям. І абсолютно неважливо, з чиєї ініціативи пролунав фінальний акорд. Не роби типових помилок.

Отже, почнемо:

8 причин для радості, якщо тебе кинула дівчина:

  1. Ти вільний.
  2. Більше вільного часу.
  3. Ти відкритий новому.
  4. Ти придбав досвід.
  5. Не буде негативу.
  6. Ти можеш знайти однодумців.
  7. Стимул бути в тонусі.
  8. Тебе чекають нові дівчата.

1. Ти вільний!

Можеш робити все, що твоїй душі завгодно, не озираючись на чиюсь згоду або незгоду.

Ти вільний робити навіть те, чого тобі категорично не було дозволено у відносинах. Вільний у висловлюваннях, вчинках і особистих “прибацаннях”. Спонтанно махнути на три дні в інше місто? Легко! І нікому ніяких звітів.

2. Більше вільного часу.

Витрать його на себе. Здоров’я і спортзал, догляд за собою, поїздки до близьких та рідних людей, зустрічі з друзями.

Скажи «Так!» всім тим заняттям, до яких ніяк не доходили руки. Подзвони і признач зустрічі всім тим, хто протягом довгого часу чув від тебе лише «Я сьогодні не можу, я зі своєю».

3. Ти відкритий новому.

В житті стільки всього цікавого, варто лише уважно подивитися по сторонам. Кроссфіт, польоти на параплані, тренінги розумного мислення! Захопи себе новими можливостями, і життя заграє ще яскравішими барвами.

4. Ти придбав корисний досвід.

Який стане тобі у пригоді в майбутньому. Відкриваючи нові горизонти і самореалізовуючись, ти стаєш більш цікавим і привабливим для інших людей.

Проаналізуй без емоцій свої відносини: чому ти навчився з кожної своєї помилки, що нового та важливого дізнався про жінок. Які яскраві «фішки» і переваги виявив в собі, завдяки цьому роману?

5. Тобі більше не потрібно:

Слухати її балаканину про подруг, шмотки і іншу нісенітницю, терпіти постійний винос мозку та її ПМС.

Згадай про негативні аспекти, які супроводжують твої з нею стосунки. Порадій, що всі вони тепер відпали самі собою. Тепер твої нерви, підуть на поправку.

6. Ти можеш знайти справжніх однодумців.

Людей близьких тобі по духу. Швидше за все, якщо ви розлучилися, ваші цінності не збігалися. Ти хочеш розвиватися, а вона задоволена поточним станом речей. Ти хочеш серйозних стосунків, а їй – лише б потусити або навпаки.

Зрозуміло, ти пробував з нею поговорити, все їй пояснити і прийти до компромісу. Однак ви розлучилися, а, отже, Всесвіт приготував для тебе щось краще.

Задумайся, які цінності мають для тебе найбільшу важливість і вирушай на пошуки людей зі схожими уявленнями про життя.

Спілкування з однодумцями – величезний кайф і джерело натхнення.

7. У тебе є стимул знову бути в тонусі.

Винось висновки з свого становища! Раптова свобода аж ніяк не для туги по колишній. Ти тепер знову холостяк, так насолоджуйся цим по повній. Повір, тобі зараз дуже багато одружених заздрять, по доброму заздрять. Так що приводь свій стан в найкращу форму, – і вперед, підкорювати нові вершини! Тому як…

8. Тебе чекають нові красиві дівчата!

Тепер можна дивитися, на кого хочеш і скільки хочеш. І не тільки дивитися, а підходити, знайомитися, спокушати, займатися сексом. Шалено відриватися і кайфово проводити вихідні. Тепер ти вільний, так що насолоджуйтесь цим моментом сповна перед своїми наступними відносинами.

Be First to Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code