Press "Enter" to skip to content

9 порад, як закохати в себе дівчину

Минула стаття була про те, як повернути колишню дівчину. Сьогодні я розповім, як закохати в себе дівчину!

Коли перше побачення, перший поцілунок і, можливо, перший секс вже залишилися позаду. Залишається тільки одне питання: як закохати в себе дівчину?

Як зробити так, щоб вона зрозуміла, що ти найкращий чоловік на світі, і вона буде нереально щаслива тільки з тобою?

як змусити дівчину полюбити тебе

Які у тебе головні переваги перед усіма іншими чоловіками? Чи вмієш ти правильно поводитися з дівчиною, зможеш зберегти відносини? Чи не заїсть тебе битовуха?

Це лише частина того, над чим тобі потрібно буде дуже серйозно подумати на дозвіллі. Тому ще раз гарненько запитай себе, чи дійсно тобі це треба? Якщо так, я розповім тобі, як закохати в себе дівчину! Отже, поїхали!

Що таке любов?

Перш за все, потрібно зрозуміти для себе, що ти вкладаєш в це поняття. Любов – це почуття, емоції. Як позитивні, так і негативні.

Це тільки в книжках все супер-круто, радісно і закінчується хепі-ендом. У житті буває всяке, ти і сам це знаєш. Тому не варто думати, що любов – це тільки тоді, коли все добре.

Для дівчини теж дуже важливо, щоб вона отримувала від тебе найрізноманітніші емоції. Намагайся зробити так, щоб кожна ваша зустріч була не схожа на попередню, і ти завжди зміг її чимось дивувати.

9 порад, як закохати в себе дівчину або жінку:

  1. Визначся з метою.
  2. Будь недоступним.
  3. Будь непередбачуваним.
  4. Будь таємничим.
  5. Будь лідером.
  6. Люби її ніжно і грубо.
  7. Ніякої рутини.
  8. Будь мужнім.
  9. Будь особистістю.

1. Визначся зі своєю метою.

Задай собі питання, чи потрібна тобі любов?

Чи це твоя чергова забава. Справа в тому, що дуже багато хлопців видають пристрасть за любов, коли ти думаєш тільки про неї, нікого більше не хочеш бачити. Зазвичай після першого сексу попускає. Але тим самим ти наносиш шкоду і собі і їй.

Наступне, на що ти повинен собі відповісти – навіщо це тобі любов саме цієї дівчини? Ти плануєш з нею побудувати серйозні стосунки, а в майбутньому створити сім’ю?

Тоді ти справді готовий до любові. А, якщо вона потрібна тобі тільки для того, щоб збільшити кількість своїх дівчат ще на одну, то не витрачай ні її, ні свій особистий час.

2. Будь недоступним.

Не ламай собі голову над тим, як закохати в себе жінку. Просто не показуй виду, що ти хочеш саме цього.

Недоступність працює завжди і за будь-яких обставин. Заборонений плід манить. І як тільки вона зрозуміє, що тебе не так-то просто зловити на свій гачок, почнеться найцікавіше.

Спілкуйся з нею, фліртуй, демонструй свої найкращі якості. Але при цьому давай зрозуміти, що в будь-який момент ти можеш піти з її життя. Адже для тебе знайти ще когось- легше легкого.

3. Будь непередбачуваним.

Не потрібно вибирати собі одноманітну лінію поведінки і чітко, без відхилень слідувати їй.

Щоб вона ніколи не змогла передбачити твій наступний крок. Сьогодні ти закоханий романтик, а завтра – безбожний цинік.

Це викличе її цікавість, їй захочеться дізнатися, що ж буде далі. Яким ще ти зможеш бути.

І саме таке відчуття дуже важливо викликати в дівчини. Тому що всі інші на твоєму тлі будуть здаватися їй просто і безликою сірою масою.

4. Будь таємничим.

Ти не повинен викладати їй свою біографію, починаючи з дитячого садка і закінчуючи останнім місцем роботи.

Як тільки вона буде знати про тебе абсолютно все, у неї пропаде інтерес до тебе. Тоді ти вже можеш не сподіватися на те, що у тебе є шанси закохати її в себе.

5. Будь лідером.

Ти повинен повністю домінувати і приймати всі рішення.

Куди ви сьогодні підете, коли вона тобі подзвонить, де ви проведете відпустку – все це ти плануєш сам.

Жінкам подобається сила. Вони відчувають впевненість в тому, що можуть на тебе покластися. Що ти не боїшся брати на себе відповідальність за вас двох, а це дуже важливий показник.

Зрозуміло, ти повинен враховувати її думку теж, але рішення приймаєш сам. Якщо вона сильно буде заперечувати проти твоєї якоїсь ідеї, то краще від неї відступити. Тобі нести відповідальність за свій вибір.

6. Люби її ніжно і грубо.

Секс – це дуже важливо. Мегаважливо. Він вирішує дуже багато проблем. Або їх створює, якщо цей секс поганий або його зовсім немає.

Ти повинен не боятися експериментів, бути дуже хорошим коханцем, намагатися доставити їй максимальне задоволення. Щоб крім тебе їй нікого більше не хотілося.

У тебе має бути кілька твоїх фірмових перевірених фішок, які завжди працюють, і від яких їй точно буде дуже кайфово.

Намагайся робити так, щоб вона хотіла тебе завжди трохи більше, ніж ти її. Це буде підігрівати інтерес, і їй ніколи не набридне секс з тобою.

7. Ніякої рутини і повсякденності.

Як тільки ваші відносини стануть нагадувати протухнувший салат в пластиковій тарі, вона розвернеться і піде від тебе.

Її не зупинить ніщо: ні штамп в паспорті, ні спільні діти, ні твої гроші, ніщо.

Ти повинен максимально урізноманітнити ваше дозвілля, дивувати її якомога частіше, стежити за тим, щоб їй не було нудно. Щоб вона хотіла бути з тобою. І щоб з тобою їй було весело і комфортно.

8. Будь мужнім.

Ти повинен прокачати в собі альфа-якості. Тоді ти будеш знати навіть, як закохати в себе колишню дівчину. Тому що ти зможеш відкритися їй з нової сторони.

Будь впевненим в собі, всі дівчата люблять це. У тебе повинна бути своя особиста позиція. Ти чітко знаєш, чого ти хочеш від цього життя, і як цього досягти.

Ти повинен орієнтуватися на свою думку, а не на думку оточуючих. Ти повинен бути розвинений в декількох сферах, щоб вміти підтримати розмову.

І ти повинен бути цілеспрямованим. Не здавайся на півдорозі, не кидай розпочаті справи, доводь до кінця — саме в таких закохуються дівчини.

9. Будь особистістю.

Щоб закохати дівчину, ти повинен мати свою сферу інтересів, своє хобі, свою чітко сформовану думку.

Бути ботаном більше не в моді. І якщо ти будеш нудним, розповідати їй якусь маячню, вона дуже швидко втратить до тебе всякий інтерес.

У тебе повинен бути досвід. Якщо його немає, починаються проблеми. Ти опинишся у неї під каблуком.

Якщо ти не прокачаний з жінками, то вона буде робити з тобою все, що захоче. У неї є головні важелі тиску на тебе. Тому ти повинен бути цілісною особистістю, а не лохом, якого просто можна використовувати і розводити. Тобы зайде ось ця ось стаття “Скільки ти коштуєш як чоловік“.

Be First to Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code