Press "Enter" to skip to content

Що робити якщо боїшся що в тебе можуть відбити дружину

Ми – самці. Жінки моногамні. Але трапляється й так, що жінка може піти наліво.

Вона ніколи не зробить цього просто так, заради сексу. Швидше за все, вона нещаслива у відносинах.

Куриш одну за одною, розвиваєш параною? Не приймай зручну позицію жертви. У парі завжди винні обидва.

Для початку подумай, що для тебе зрада?

Одні можуть «випадково» переспати з офіціантом через потужну дупу. А потім здивовано кліпати оченятами. Це ж просто розвага, секс. А люблю я тебе.

Інші роблять з мухи динозавра і картають себе цілодобово. Листування з колегою прийняло пікантний відтінок. Як я могла таке написати? Що подумає чоловік?

Якщо вже мова зайшла про секс, то що вважати зрадою? А мінет вважати? А по скайпу? А якщо це просто поцілунок, і нічого більше?

Сьогодні поговоримо про почуття, а не про ті органи, які прийнято ховати. Що, якщо у дружини з’явився коханець і повноцінний роман?

Задумайся, що послужило причиною зради? Вона явно не щаслива у ваших стосунках. Ти можеш на багато чого закривати очі, але вона все відчуває. Що могло статися?

Чому вона зраджує:

  1. Нова любов.
  2. Брак емоцій.
  3. Нав’язана сім’я.
  4. Нудьга, потреба в адреналіні.

1. Нова любов.

Це найсумніший з варіантів. І ніхто від цього не застрахований. Навіть ти.

Вона знову відчуває себе бажаною. Бачить, як новий залицяльник милується нею. Знає, як сильно він хоче її.

Цілком можливо, що вдома дівчина перестала відчувати всі ці емоції.

Ми можемо ігнорувати своє почуття заради сім’ї і шлюбу. Не піддаватися на спокусу, перехворіти. Але якщо вона вже зраджує, то вибрала його, братан.

А тобі вирішувати, чи варто продовжувати стосунки в такій ситуації.

2. Брак емоцій.

Для жінок секс – це прояв любові, вид спілкування, вираження почуттів. Змінювати просто заради члена побільше вони не стануть.

Якщо ти не даєш їй любов і турботу, дружина може піти на зраду з тим, хто дасть.

Думаєш, що приносити зарплату і пилососити раз в тиждень – досить? Ні, через роки шлюбу, вона залишилася тією ж дівчиною, в яку ти закохався. Вона так само потребує залицяння, компліменти і турботу.

Коли ти востаннє дивився на неї голодними очима? Коли приносив подарунки без приводу? Було таке взагалі?

Якщо у жінки байдужий одноманітний чоловік, а новий колега виписує їй про глибину своїх почуттів, вона може піти на зраду.

3. Нав’язана сім’я.

Може бути і такий варіант, що дружина дружиною бути не хоче. Буває, коли необхідність виходити заміж дівчатам нав’язують. Умовляють і обіцяють «довго і щасливо».

А всередині неї живе тусовщиця і мандрівниця, яка в шість ранку могла зірватися і поїхати на море, тому що захотілося.

Побут відібрав у дівчини все, що вона любила. Замкнув її в чотирьох стінах.

Або ви одружилися через те, що вона завагітніла.

Вона захоче згадати себе ту, яка була вільна робити все, що захочеться. Вирвати шматочок щастя, заборонений, але дуже бажаний.

4. Нудьга, потреба в адреналіні.

Якщо ваше життя перетворилося на «день бабака», бий на сполох. Побут і одноманітність душать відносини. Ніхто не буде щасливий там, де немає емоцій. Де все приїлося і стало однаковим. І кожен день такий, як попередній.

А ти, як приходив, їв і йшов у душ вчора, так ідеш і сьогодні. І нічого не змінюється. А жінка починає в’янути в рутині.

Якщо її життя складається з думок про купівлю туалетного паперу і рідкісних поїздок до батьків, то ситуація вже небезпечна. Вона цілком може спробувати отримати дозу емоцій, фліртуючи з новим співробітником в обтягуючих джинсах.

Щоб переконатися, що у твоєї дружини є хтось на стороні, не треба ґвалтувати її телефон і стежити, куди вона йде.

Ознаки того, що дружина тобі зраджує:

  1. Вона не розлучається з гаджетами.
  2. Вона перестала тебе поправляти.
  3. Вона заводить нових подруг.
  4. Вона частіше йде з дому.
  5. Зміна зовнішнього вигляду.
  6. Зміни в ліжку.

1. Вона не розлучається з гаджетами.

Так, якщо у жінки з’явився роман, спілкуватися з новим чоловіком вона буде якомога більше. Телефон та комп’ютер дають шанс почитати перед сном компліменти від залицяльника.

Думка, що вона видаляє листування, швидше за все, помилкова. Ймовірніше те, що їй приємніше сто разів на день перечитувати, як її хочуть, аж ширінка лопається.

Пізні дзвінки і смс вона буде пояснювати відмовками. Наташку покусав їжачок. Так, вона хоче поговорити про це прямо зараз. Ну і що, що ніч? Менеджеру потрібно знати, якого кольору скріпки замовляти.

Якщо ж ти попросиш її комп на пару годинок, вона швидше зжере його прямо на місці. І пояснить свою поведінку недоліком заліза в організмі. Але не віддасть.

2. Вона перестала тебе поправляти.

Якщо дружину дивує, що ти любиш обрізати нігті бензопилою, вона буде постійно просити це припинити. І (можеш сміятися, але) жінки не намагаються пиляти нам мозок такими речами. Для них це – боротьба за відносини.

Вона не хоче якось зрозуміти, що у неї більше немає сил терпіти це видовище. Вона намагається виправити те, що їй не подобається.

Так, якщо вона стала байдужою до тебе, значить, вона змістила фокус уваги. Може, у неї завал на роботі. Може, нове хобі забирає всі сили. Але ти – головне в її житті. І якщо вона раптом перестала робити ті дрібниці, що робила завжди, варто насторожитися.

3. Вона заводить нових подруг.

Варіант перший: нові подруги – брехня. Якщо стара подруга Наташка відмовилася прикривати її загули, можна вигадати нову, Сніжану. І розповідати, як вони весь вечір співали караоке. Насправді ж вона освоювала казенні простирадла готелю в обіймах коханця.

Другим варіантом може бути, що старі подруги не схвалили зраду. Лаяли, зіпсували настрій і відмовилися прикривати. Сказали, нахуа тобі цей залицяльник? Йди додому до чоловіка!

Нові ж приятельки не знають тебе. І їм байдужа доля вашого шлюбу. Вони будуть захоплено слухати про те, як майстерно твоя дружина ховає фото оголеного коханця.

4. Вона частіше йде з дому.

Отже, людині погано. Значить, вона намагається втекти.

Нові курси ліплення з глини можуть стати прикриттям зустрічі з іншим чоловіком. А можуть бути і приводом не перебувати в твоєму суспільстві, тому що їй більше з тобою не комфортно. Почуття провини буде відштовхувати її від тебе.

Вона стане придумувати справи і записуватися на гурток в’язання гачком. Лише б не проводити вечори з чоловіком, з яким нещаслива.

5. Зміна зовнішнього вигляду.

Різке бажання виглядати краще навряд чи виникло тому, що вона раптово вирішила порадувати тебе. Швидше за все, на горизонті з’явився хтось інший. Для кого хочеться купити нове плаття.

Пильну увагу вона приділить і тому, що під сукнею. І займеться купівлею порочноъ білизни.

Ти почнеш щось підозрювати. Так як останні десять років вона марширувала по будинку в бавовні в горох. Ще й аргументувала відсутність шовку тим, що не варто марнувати сімейний бюджет на сто пар трусів.

6. Зміни в ліжку.

Тут не все так однозначно, але зміни, швидше за все, будуть.

Вона могла перейняти від вмілого любовничка якісь звички. Прислухайся, та дівчина поруч з тобою, на якій ти одружився?

Часті відмови в сексі і відсутність ознак потягу повинні тебе насторожити.

Деякі дружини, навпаки, посилено зосереджуються на догоджаннях чоловіку. Для відводу очей. До того ж, мама казала, що задоволений мужик – байдужий мужик.

Що робити, якщо ти зрозумів, що твоя дружина зраджує?

Так, ти в шоці, самолюбство на нулі, у тебе розбите серце. Але з ситуації потрібно виходити.

Першою думкою буде послати все до біса, вигнати її з дому і ніколи більше не бачити.

Але подумай. Чи ти готовий пройти цей шлях до кінця? Розлучитися, жити без неї, віддати дітей, залишитися одним? Уяви своє життя без неї.

Якщо готовий, то це твій шлях. Зберися з силами і попрощайся з людиною, яка тебе зрадила.

Якщо ж ти любиш дружину і думка про те, що її не буде поруч тебе тривожить, то не варто гарячкувати. Не говори їй про те, що знаєш про зраду. Знайди її причину і утилізуй.

Чому ще кілька десятків років тому розлучень було набагато менше? Бо зламані речі прийнято було лагодити, а не викидати. Над улюбленою чашкою сиділи годинами з тюбиком клею. А потім ще роками насолоджувалися гарячим какао в ній.

Любиш дружину? Починай лагодити ваш шлюб. Ти її вибрав багато років тому. Ти вирішив прожити з нею життя і в горі, і в радості. Прийшло горе.

І пам’ятай важливу річ: від хороших чоловіків жінки не йдуть.

Сім’я – це не система обов’язків. Це відносини, близькість. Жінка повинна відчувати себе потрібною, коханою і єдиною. Тоді у неї не виникне думки ні про кого іншого!

Be First to Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code