Press "Enter" to skip to content

Час не чекає

З минулої статті ти вже знаєш, чому жінку так складно розвести на секс.

Тепер трохи мотивації.

Найцінніше, що у нас є – це не гроші, слава чи успіх. Це час.

Поки ти спиш, час іде. Поки ти думаєш, час іде. Поки ти не наважуєшся, час іде. Час йде швидко і ніколи більше не повернеться.

Час – це основна валюта нашого життя. Задумайся, адже насправді тільки він має сенс. І ти ніколи не знаєш, скільки в тебе ще залишилося часу. Ніколи.

В цьому і вся принадність цієї валюти – вона швидкоплинна і невловима.

Кожному з нас відведено певну кількість часу. Але як же по-різному ми його проводимо! Поки ти думаєш, не наважуєшся ризикнути, відкладаєш справи на наступний рік, місяць, тиждень, день, хтось ризикує, приймає рішення, робить це сьогодні і домагається успіху завтра.

Поки ти граєш в ігри, дивишся безтолкові фільми, вбиваєш свій час, хтось працює над собою і стає тим, ким ти завжди хотів бути.

От тільки ти нічого для цього поки що не зробив. Адже кожен день ти можеш провести інакше, по-іншому, почати все з чистого аркуша. Пам’ятай, що все в твоїх руках, а межа лише в твоїй голові.

Кожен день ти можеш просто проживати, а можеш пізнавати щось нове, розвиватися. Кожен новий день може тобі принести те, що змінить твоє життя на краще.

Час вже не повернути. Ти не ризикнеш сьогодні і завтра залишишся ні з чим. Забий на те, що подумають про тебе інші люди. Слухай себе, свої бажання і прагнення.

Поважай інших, але завжди обстоюй свою точку зору, йди до кінця. Якщо хочеш чогось досягти, то йди і роби. Не дозволяй іншим вказувати тобі, що треба робити, як поводитися і що говорити. Будь собою!

Be First to Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code