Press "Enter" to skip to content

Чи існує дружба між чоловіком і жінкою?

Сьогодні поговоримо про те, чи існує дружба між чоловіком і жінкою.

Жіночої дружби не існує. Дружби чоловіка і жінки – теж. Тоді з ким дружити дівчатам?

чи може бути дружба між чоловіками та жінками

Думок багато, всі різні, і призводять до такого ось висновку.

Не забувай про те, що є різниця між приятелями, товаришами, знайомими та близькими друзями.

Я розглядаю тільки дійсно міцні відносини, в яких ви багато часу проводите разом і берете активну участь у житті один одного. При чому особисто, а не через інтернет.

Дружба чоловіка і жінки:

  1. Плюси дружби між чоловіком і жінкою.
  2. Мінуси дружби між чоловіком і жінкою.
  3. Коли дружба чоловіка і жінки можлива?

Жінка – друг людини.

Головний камінь спотикання дружби жінок і чоловіків в тому, що один з них рано чи пізно захоче більшого. Особливо, якщо обидві людини вільні.

Чим більше ви спілкуєтеся, тим сильніше прив’язується один до одного. Тобі захочеться розвивати те, що вже є. І включити у відносини секс – це як мінімум.

Якщо ж ти почав дружити з панночкою в надії спати або зустрічатися з нею в результаті, то забудь. Просто спілкуватися – це прямий шлях у френдзону, звідки досить складно потім видертися.

Швидше за все, ти так боїшся її відмови або не знаєш, як правильно її спокусити, що переходиш до дружнього спілкування, сприймаючи це як початковий етап.

Але так для дівчини ти перестаєш бути чоловіком. Вона не бачить з твого боку ініціативи і відправляє тебе під френдзону.

Якщо хочеш дівчину – зваблюй її! Веди себе, як чоловік, який її хоче, як альфа, а не як дружок.

Природою закладено так, що чоловік – майбутній батько сімейства, годувальник і достигатор. А жінка – це хранителька вогнища і затишку, підтримка чоловіка.

Чоловік – опора і скеля жінки. Жінка – об’єкт захоплення і бажання чоловіка.

Ми потребуємо один одного, тому нам приємно спілкуватися з протилежною статтю. Але ти завжди будеш бачити в дівчині дівчину, оцінювати її й роздумувати над тим, що могло б бути між вами.

Плюси дружби між чоловіком і жінкою:

  • Іноді нам простіше дружити з протилежною статтю, бо там немає конкуренції. Ми занадто різні, щоб заздрити один одному.

У нас різні цінності, бо тебе не буде зачіпати, що у неї з’явився багатий шанувальник. А її не зачепить, що ти розгойдав біцепс більше, ніж вона.

  • Протилежна стать чесніше один з одним. Чому? Тому що немає бажання потішити або зробити втішний комплімент.

Особливо це робити люблять дівчата. Ми, чоловіки, частіше стібемся з недоліків або невдалого зовнішнього вигляду друзів.

Дівчина ж завжди скаже одному чоловікові, що в новому капелюсі він схожий на таксиста. А чоловік повідомить подрузі-дівчині, що леопардові лосини – це потворність. Тоді як інша жінка швидше промовчить.

Мінуси дружби між чоловіком і жінкою:

  • Перший жирний мінус. Якщо ви не зайняті і не одружені, то, швидше за все, у одного з вас виникнуть романтичні почуття до іншого.

В цьому випадку вкрай складно зберегти дружбу. Найімовірніше, вам доведеться перестати спілкуватися. Тому що той, хто не закоханий, почне уникати спілкування через незручність.

  • Буває таке, що пара розлучається, залишається друзями і продовжує спілкуватися.

У тебе залишається близька людина поруч, але ви більше не разом. Вона вже знає тебе і п’яного, і сумного, і злого. Розуміє настрій і знає до тебе правильний підхід. Як хороша подруга.

Звучить заманливо, але ти ж розумієш, для чого насправді ти це затіяв? Правильно, щоб іноді піджарбвати колишню, коли закортить.

Тому не грайся, а краще розірви будь-яке спілкування і шукай собі нових соковитих дівчат в оточення.

Коли дружба чоловіка і жінки можлива:

  • Коли це вже перебуваючі у відносинах одружені люди.

Ті, у кого вдома є кохана людина і щаслива повноцінна сім’я. І кого не цікавлять походи наліво. А секс вже давно перестав бути метою існування.

Якщо ти щасливий з дружиною, то можеш сміливо заводити подруг-жінок, бо навряд чи тобі захочеться присунути їй, коли вдома чекає кохана і найкраща.

Але вибирай тих, хто теж зайнятий, тому що вільна подруга може покласти на тебе око і попсувати кров натяками і залицянням.

Знаю, це приємний для тебе клопіт, коли ти подобаєшся іншим жінкам. Але пам’ятай, що наслідки такої дружби можуть бути дуже різними.

  • Коли це дружба з дитинства.

Чому це працює? Тому що ви разом з малих років. Ще з тієї пори, коли не дозріли як чоловік і жінка сексуально, і були дітьми. Тоді не могло бути й мови ні про які потяги, і ви до цього звикли.

Ви роками вивчали характери один одного, підтримували на одвірках і втішали під час складнощів.

Швидше за все, подруга дитинства так і залишиться для тебе у френдзоні, так як ти бачив всі етапи її формування і знаєш її, як облуплену. Чітко розумієш всі її мінуси і таргани.

А бо тобі не цікаво завойовувати і вивчати її, як жінку. Приблизно те ж саме відчуває вона.

«Дружба між чоловіком і жінкою можлива при певній частці фізичної відрази» (с) Ф. Ніцше.

Ну, а насправді, навіщо тобі подруги-жінки? Ось навіщо? Якщо ти хочеш краще розуміти їх, спілкуватися, вивчати, то це можна робити, і не вписуєтися в рамки дружби. А підкорювати їх, завойовувати і спокушати.

Be First to Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code