Press "Enter" to skip to content

Чим зайнятися з дівчиною на другому побаченні

Ти вже знаєш місця, куди зводити дівчину на побачення. Давай тепер розглянемо варіанти, чим зайнятися на другому побаченні з дівчиною.

Припустимо, у вас вже було перше побачення. Або ви бачилися кілька разів. Вона згодна зустрітися ще. Як все організувати? Я допоможу дізнатися, чим зайнятися на другому побаченні з дівчиною. Поїхали!

що робити на другому побаченні з дівчиною

Як провести побачення з дівчиною:

  1. Виставка кішок або собак.
  2. Концерт.
  3. Зоопарк.
  4. Тир.
  5. Цирк.
  6. Вечірка.
  7. Картинг.

1. Виставка кішок або собак.

Милий варіант, який сподобається всім. Ці створіння здатні зробити ваш настрій грайливим і милим. Говорити про них теж можна годинами, не прогадаєш. Побачиш, як дівчина розквітне від розчулення.

Кішки і собаки викликають емоції, радість. Вона перетвориться, коли вони будуть поруч. Спілкування з тваринами – відмінний варіант для побачення.

Ви весело проведете час, а дівчина розкриється для тебе з нової сторони.

2. Концерт.

Дуже крута ідея для побачення, але перед цим потрібно дізнатися музичні уподобання дівчини. Купи квитки на концерт, який їй точно сподобається. Думаю, ви вже обговорювали ваші музичні смаки.

Та енергетика, яка панує в концертних залах, просто збиває наповал. Ви зарядитесь емоціями на кілька днів вперед. А спогади залишаться ще надовго.

Так і просто дивитися, як дівчина, яка тобі подобається, на весь голос співає – це супер.

3. Зоопарк.

День у зоопарку дасть вам можливість трошки побути дітьми. Спілкування з тваринами викличе в панночці масу позитивних емоцій. А емоції вкрай важливі.

Від спостереження за милими єнотами вона буде верещати від захвату. Фотографій, які вона буде показувати подружкам і хвалити ваше побачення, у вас теж залишиться маса.

Купіть корм для тварин, нехай вона погладить їх. Швидше за все, вона вже сто років не була у зоопарку. Так що забуде цей день дуже не скоро.

4. Тир.

Тут виробляється адреналін. Багато тащаться від таких пригод. Думаю, навряд чи вона коли-небудь стріляла, а нові враження – це завжди добре.

Знову ж таки, буря емоцій. Особливо, якщо ти знайдеш можливість постріляти з бойової зброї. Навчи її, виступити в ролі фахівця, виклич захоплення.

Цей день не скоро забудеться їй. А ти відкриєшся в новому брутальному і мудрому образі.

5. Цирк.

У дорослому житті подібному чарівництву немає місця. Коли ти в останній раз там був?

Виступити в ролі персонального чарівника, який подарував їй все це. Повір, вражень буде купа, а фотографій на пам’ять – ще більше.

Купіть накладні носи, солодощі, від душі смійтеся і дурачтесь. Дівчина отримає купу позитивних емоцій, буде більше налаштована на відкриті бесіди, зможе подивитися на тебе по-іншому.

6. Вечірка.

Там обстановка розкріпачує. Якщо буде шумно, буде складно розмовляти, ти зможеш перейти до дотиків і заходити в зону її особистого простору.

Ви розслабитеся, потанцюєте і відтягнетесь від душі. Хороший варіант, особливо, якщо ви вже засиділися в офісах.

Не пий дуже багато, веди себе достойно. Будь веселим, далеко від неї не відходь, щоб не втратити, і танцюй. Відірвіться і зарядіться енергією!

7. Картинг.

Весело, цікаво та не банально. Адреналін просто зашкалює, є дух суперництва. Впевнений, вона захоче виграти у тебе ваш маленький заїзд.

Навіть якщо вона ніколи не тримала кермо в руках, це не причина відмовитися. Ти сам зможеш провести їй невеликий інструктаж.

Емоції безтурботності і веселощів надовго їй запам’ятаються.

Be First to Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code