Press "Enter" to skip to content

Чого хоче жінка від чоловіка

З минулої статті ти вже знаєш де знайти дівчину. Зараз спробуємо розібратися, чого хочуть жінки.

Цим питанням хоч раз в житті задавався будь-який чоловік: чого хоче жінка?

Вони люблять натякати. Недоговорювати. Ображатися на відверту нісенітницю, зрозумілу тільки їм. Вигадувати в голові імена ваших дітей і подумки бронювати номер у найдорожчому готелі на Мальдівах, де обов’язково пройде ваша весільна подорож.

що хоче жінка від чоловіка

Так, жінки – складні створіння. Але всеж-таки можна розібратися в їх психології, передбачити їх бажання, зрозуміти жінок і дати відповідь на питання «Що люблять жінки?».

Всі ми знаємо фразу про те, що жінка любить вухами. Якщо ти нею захоплюєшся, любиш і говориш про це, частина успіху тобі забезпечена.

Отже, я відкрию тобі завісу в жіночий світ і дам кілька порад, як в її очах стати найкращим з чоловіків.

Ще одна ремарка: все, що написано нижче – це відповідь на питання «Чого хоче жінка?». Тобто це в цілому їх бажання. І з зваблюванням вони вже точно нічого спільного не мають. Та ти й сам зрозумієш.

Ця стаття – швидше путівник у жіночий світ ілюзій.

Що хочуть і люблять жінки:

  1. Любов і романтика.
  2. Шлюб.
  3. Діти.
  4. Чесність.
  5. Повага.
  6. Гроші.

1. Любов та інша романтична нісенітниця.

Запам’ятай, навіть якщо ти закоренілий цинік до мозку кісток, вона повинна думати, що любов – чи не головне почуття в твоєму житті.

Запам’ятай: з самого дитинства вона росла на казках на кшталт «Попелюшки» і «Русалочки». Потім дивилася так звану енциклопедію жіночої мудрості «Секс у великому місті». Після розставання з черговим хлопцем поринала у світ «Бріджит Джонс».

Тому навіть не смій думати про те, що вона не схиблена на всій цій романтичній херні. Переконай її, що для тебе любов – це теж вагоме слово, а не просто порожній звук.

2. Шлюб.

Прийми це як аксіому: будь-яка дівчина хоче заміж. Навіть якщо зараз вона будує суперкарьеру, а вдома її чекають 2 кота.

Ти повинен дати їй зрозуміти, що для тебе серйозні стосунки апріорі повинні вести до шлюбу.

Можливо, саме після таких розмов тема шлюбу у вас ще дуже довго не буде підніматися. Адже вона подумки поставить тобі галочку, що ти сприймаєш її всерйоз. Тому на час ти можеш видихнути.

3. Діти.

Звичайно ж, ти любиш дітей. Головне, повторюй частіше, і вона дійсно повірить.

Зворушуйся карапузам в торгових центрах, розповідай про своїх маленьких племінників, і вона розтане. Тільки не перегравай. А то вирішить, що ти хочеш дитину вже зараз.

Тут я не пожартував. Коли я працював з діточками, я про це розповідав усім дівчатам, і більше нічого робити не треба було. Ноги розсувалися самі по собі. Ось так от, брат:)

4. Чесність.

Скажи їй про те, яку величезну роль в твоєму житті грає чесність. Що ти зневажаєш всіх цих убогих лицемірів, які брешуть на кожному кроці. Що це одна з найголовніших цінностей у твоєму житті.

Повір, такі слова – це перший крок на шляху до її довіри. Вона зрозуміє, що тобі можна вірити, що з тобою можна поділитися чимось таємничим, що у тебе є певні життєві принципи, які для неї також дуже важливі.

5. Повага.

Всі ці феміністки вже давно втратили себе в ілюзорній боротьбі за права жінки. Але все одно кожній з них неймовірно важливо знати, що чоловік її поважає. Що він вважає її рівною.

Коротше кажучи, жінки – це теж люди. Вона хоче почути це від тебе. Що ти вважаєш її особистістю, самостійною одиницею, що ти поважаєш її вибір і рішення.

Продемонструй кілька прикладів поваги до жінки: дай їй місце в громадському транспорті, відкрий перед нею двері – всі ці штучки, які, ти і сам знаєш, дуже важливі для неї.

6. Гроші.

Навіть якщо вона буде говорити тобі, що фінансова забезпеченість для неї стоїть чи не на останньому місці, все одно вона оцінює тебе в цьому плані.

Жінкам важливі гроші. Так вона визначає для себе альфа-самця. Чоловік, який вміє заробляти гроші – це сильний чоловік.

Так що демонструй їй свою матеріальну незалежність, розповідай про успіхи на роботі, говори про майбутні проекти.

Для спокушання це не потрібно.

Ось і вийшов такий собі ідеальний чоловік.

Але забий на це болт, тому що ти не ідеальний, і якщо хоча б пару пунктів звідси у тебе буде – все буде норм. Не намагайся сподобатися їй, намагайся сподобатися собі. Не думай, що хоче жінка. Роби, що хочеш ти, і тоді ти їм сподобаєшся. Я вірю в тебе, мужик!


Be First to Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code