Press "Enter" to skip to content

Чому чоловіки бояться красивих жінок?

З прошлолой статті “як найчастіше буває” ти знаєш про типові сценарії розвитку відносин. А ось сьогодні ми з’ясуємо причини, за якими чоловіки бояться красивих жінок.

чому чоловіки бояться красивих дівчат

Дурне висловлювання на перший погляд. Адже як можна боятися красивих жінок? Але більшість чоловіків їх чомусь боїться. Вони захоплюються жіночою красою, але при цьому не діють.

Чого ж вони насправді бояться?

  1. Страх відмови.
  2. Це не мій рівень.
  3. А раптом я не зможу її задовольнити.
  4. Я її не потягну.
  5. Вже зайнята.
  6. Занижена самооцінка.

1. Страх відмови.

Боїшся познайомитися з красунею через те, що вона тебе точно відіш”є? І це знизить твою самооцінку, вдарить по самолюбству? Буває, що навіть радієш, побачивши хлопця поруч з нею. Тут відразу готова відмазка «чому до неї не варто зараз підходити». Проблема нібито вирішена.

Але хіба так вчиняють справжні чоловіки?

Тобі не соромно комусь зізнатися, що ти, мужик, боїшся маленьку тендітну дівчину? Хіба не б’є по твоєму самолюбству той факт, що ти нічого не можеш зробити при вигляді красуні, крім як фантазувати?

Дій, інакше ти ніколи не позбудешся страху. Страх як вогонь, і він живе всередині кожного з нас. Якщо йому не дати вихід, він згасне сам по собі або спалить тебе зсередини. Приборкай свій страх – перетвори його рушійну силу.

2. «Це не мій рівень або вона вже зайнята» – думки впевнених в собі хлопців.

Вважаєш себе негідним її, негарним, недоглянутим? І тому заздалегідь налаштовуєш себе на відмову? Розраховуєш на програш? Мовляв, вона досконалість, що я можу дати такій дівчині?

Саме так мислить більшість, але ти – не більшість. Таких мало.

Досить дивитися на красунь як на чужих, вважаючи їх недоступними. Бери життя в свої руки і керуй нею. Повір, це всього лише твої відмазки в твоїй голові. І ти не знаєш, як насправді мислять дівчата і чого вони хочуть. Поки ще не знаєш.

Вдосконалюй себе і розвивайся день у день. Підвищуй свій рівень у всьому і при будь-якому зручному випадку.

3. «А раптом я не зможу її задовольнити» – страхи з приводу ліжка.

Думаєш, вона вже все спробувала? Думаєш, у неї до тебе були мільйони коханців?

Навіть якщо і так, тебе це не повинно хвилювати. Будь кращим, будь тим, кого не забувають. І з яким забувають про всіх інших. Удосконалюй свою майстерність і практикуйся. Удосконалюйся і, прошу тебе, ніколи-ніколи не став дурне чоловіче питання «Ну як я тобі?».

4. «Я її не потягну» – поширене переконання чоловіків.

Це дуже потужний, жирний тарган. Але навіть він не виправдовує твою бездіяльність. Запам’ятай, не діють сцикуни, а ти не боягуз! Ти повинен більше переживати про те, які емоції ти їй подаруєш, і як вам буде разом добре.

Так, у чоловіків склався стереотип: красива жінка розпещена. З цим складно посперечатися. Подумай, ну а яка нормальна дівчина відмовиться від хорошої косметики, дорогого одягу і можливості регулярно відвідувати елітні салони краси і знамениті курорти?

Пам’ятай, що саме красуня може надихнути тебе на величезні цілі, і саме вона зможе забезпечити тобі надійний тил.

5. Вже зайнята.

Швидше за все, ти дивишся на красиву дівчину і думаєш, що вона вже зайнята. Чи хочеш так думати, щоб виправдати свою бездіяльність.

Більшість чоловіків взагалі вважають красивих дівчат недоступними. Мало хто навіть в думках насмілюється собі припустити, що у нього може бути з нею секс.

Тобто в основному мужики милуються красивими дівчатами, а сплять з доступними, тобто некрасивими. Адже хіба може така “красуня” бути без хлопця. Може тому, що кожен думає так, як ти.

6. Занижена самооцінка.

Майже у всіх чоловіків занижена самооцінка щодо жінок. Незалежно від статусу і кількості грошей на рахунку.

Вони впевнені в собі, в своїх професіях і хобі. Але ця впевненість не має нічого спільного з жінками. Інакше вони б давно купалися в увазі красивих, доглянутих дівчат. Але це не так.

Дуже часто успішні бізнесмени стежать за своїми дружинами, приставляють до них охорону, всюди намагаються їх контролювати. Вони прослуховують дзвінки, читають повідомлення, відстежують їх місцезнаходження, спеціально провокують і перевіряють на вірність.

Все це – результат низької самооцінки. Він боїться, що вона від нього піде до іншого, не усвідомлюючи, що такими методами він сам прискорює цей процес. Проблема вирішується в корені, але це мало хто знає!

Висновки:

Чоловікові зручніше і простіше мати поруч із собою просту дівчину. Запитів менше, відповідати простіше, конкуренції майже немає. А переважна більшість красунь самотні і дивуються, чому існує так мало гідних чоловіків.

Be First to Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code