Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

Чому чоловіки завжди хочуть сексу? Сувора правда

Цю статтю я писав для жінок свого часу.

Насправді відповідь на це питання звучить скрізь трохи інакше. Але я тобі зараз розповім ще одну точку зору і, повір мені, вона дуже близька до реальності.

Я впевнений подібного роду статтю ти ніде ще не читав. Бо як всепишут одне і теж.

Чому чоловіки завжди хочуть сексу?

  1. Всі хочуть позбутися невинності, як можна раніше.
  2. У гуртожитку сексу немає, на квартирі — теж.
  3. Далі сексом теж не пахне.

Секс для чоловіка дуже важливий, і його важливість кожен хлопчик вбирає ще з «пелюшок». Він розвивається так: чим більше у тебе дівчат, тим крутіше. Адже ти самець.

У нашому світі здатність спілкуватися з жінками варто, напевно, на другому місці після грошей. А в деяких випадках навіть конкурує з першим місцем.

Той хлопець, хто користується популярністю серед дівчат у дворі, — самий крутий. У школі точно також. Там гроші ще не відіграють ніякого значення. А от якщо ти «зализав» Машку з сусіднього під’їзду, то це обов’язково треба розповісти.

Скромний поцілунок в щоку, буде піднесений так, ніби майже ось-ось позбавив її цноти. До речі, хочу зауважити, що здатність прикрашати свої амурні справи з віком у чоловіків нікуди не пропадає.

Мрія будь-якого хлопця — позбутися невинності як можна раніше.

Адже тоді ти — справжній мужик. Тоді ти можеш носити почесне звання чоловіка і все таке. Тоді твоє життя змінитися і світ знайде нові фарби. Тоді тебе будуть поважати. Це те, у що вірить хлопчик на шляху свого формування.

Починаючи класу так з 8-го всі розмови хлопчиків про трьох речах: ігри, секс порно), спорт. В цей же час, дівчата розмовляють і хочуть відносин зі старшокласниками, як у кіно.

Бажання хлопців позбутися невинності дуже велике. І, ясна річ, що це хочеться зробити з Анжелікою, тому що ти її любиш» або у неї найбільша груди в класі. Не важливо. Але якщо дасть страшненька Дашка, то ніхто не відмовиться. У тому віці абсолютно все рівно, головне — «засунути».

У 99% випадків ні в кого нічого в школі не виходить, і всі надії залишаються на випускний. Так, скільки легенд ходить навколо цієї події. Чого тільки стоїть легендарний фільм «Американський пиріг». Горілка + чиясь хата, повинно спрацювати. Яке чекає розчарування майже всіх хлопчиків, коли в такий знатний вечір нічого не відбувається.

Коли ти в 8 класі дивишся на старшокласників, ти думаєш, що вони ведуть дуже активну статеве життя. І думаєш, залишилося тільки підрости, і я теж буду трахати всіх.

Коли ти старшокласник, ти дивишся на студентів і думаєш: ось у них вже справжнє життя. Все по дорослому. Там буде секс. Бо як ти старшокласник, а сексу досі немає.

Забавно, що в цей час на тебе дивляться 8-ми класники і думають, що ти вже дорослий і шпилишь всіх наліво і направо.

Отже, закінчилася школа, а сексу у 99% хлопчиків ще не сталося. Пофіг. Попереду універ, і там все тільки починається. Піду від батьків, буду жити в гуртожитку. Там все буде по-новому. Всі дівки мої.

В універі теж особливо нічого не відбувається, тому що «місцеві» дівчата воліють зустрічатися з місцевими хлопцями. Про це адже дізнається вся общага, а потім і універ. От халепа Життя не справедлива.

Якщо у хлопця з гуртожитку немає сексу, то в цьому винна общага. Якщо б він знімав собі хату окремо, у нього був би секс 100%, а в гуртожитку всі заважають йому, та ще й співкамерники. Ніякого усамітнення.

Хлопець, який сам знімає квартиру, заздрить тим, хто живе в гуртожитку. У них там движ, постійно весело. Купа дівок. Вийшов собі з кімнати і пошльопав в іншу до дівок. А там вінчик, музика і під шумок «все станеться».

У гуртожитку сексу немає. На хаті теж.

А ще він міг бачити, як на твоїх же дівчат з універу підвозять на машинах. І він знаходить чергову причину, чому у нього немає сексу. Звичайно, була б у тачка, я б теж «телиць» возив.

І тут з’являється чудова відмазка: немає машини — немає дівчат. З кожним днем вона все міцнішає. Точно також міцніє його переконання, що всім «бабам» тачка потрібна. І що всі жінки меркантильні.

Хочеш спілкуватися з дівчиною на одній мові? Хочеш її розуміти?

Скачай «Жіночо-чоловічий розмовник».

Прочитавши його, ти:— розберешся, що твориться у дівчини в голові, що нею рухає,

— чого хоче дівчина насправді

— і головне, ЯК з нею треба спілкуватися, щоб вона розуміла тебе, а ти її

Скачати жіночо-чоловічий розмовник

Прошу тебе зауважити, що сексу не було, так і немає. Ну може бути разок випадково, по-п’яні. Це і сексом назвати не можна.

І ось тут майже у всіх чоловіків з’являється мета купити собі машину. Запевняю тебе, що майже всі цього хочуть, щоб йому давали. Машина = секс.

Цікаво, що далі? Продовжую.

Він судорожно працює, відкладає, щоб прикупити собі тазик. І ось він купує собі фольксваген. ВАЖЛИВО: в той час, як він заробляв, сексу у нього теж не було. Був зрідка, але не дуже. Адже він був зайнятий зароблянням грошей.

І ось нарешті він виїхав кудись на своєму фольксе та про боже… Що відбувається?! Нічого не відбувається. Ніхто не звертає на нього уваги.

Дівчата самі не стрибають на його машину. Та й взагалі, світу в цілому пофіг. Боляче, прикро, але реальність починає підказувати, що справа зовсім не в машині.

Далі може бути порш, але він теж ніяк не допомагає вирішувати питання з дівчатами. Вірніше, іноді допомагає, але не з тими, з ким хоче це хлопець.

Так як він вже прокачався, став на ноги (давай з тобою сподіватися, що не в кредит він це все купував), і другий сорт дівчат його не цікавить. Це ті, хто заради порша ноги готові розсунути. Другий сорт не интерсен, а перший так і не дає. Їх машиною не здивувати.

Сексом ще не пахне.

Нашому хлопцеві вже десь 25-27 років. А сексом, як бачиш, не пахне. Нормальним, якісним з гарними дівчатами. Він перебивається всякими не поважають себе бабенками, які розсовують ноги. Не поважають себе – не означає страшними. Поведінка 99% жінок залишає бажати кращого.

І тут чоловіки діляться на два типи. Є ще один тип лошков, але він тобі ні до чого. Лошки — це які грають в ігри, дрочать на порно і нічого в житті не домагаються. Про них навіть писати не хочеться.

Так ось. Одні приймають дуже неохоче рішення піти на пікап тренінг, тому що там сексу повним повно. Інші вибирають дорогу «я сам».

Якщо навіть у когось з них як-то корявенько і виходить, це не те, чого хочеться.

З часом приходить усвідомлення того, що все-таки для того, щоб бути успішним у жіночої статі, потрібно в ньому розбиратися. Потрібно прокачуватися в цьому напрямку.

Усвідомлення приходить тоді, коли все інше вже перепробовано, а нашому герою вже під 30 років.

Так, я узагальнив в цілому все і взяв +/-нормального хлопця. Адекватного. Ось так виглядає його життя. І в підсумку до 25-30 років у нього було 10-20 статевих партнерок. З яких 15 так собі.

Коли всі думають, що він трахкає на ліво і на право, насправді, у нього не було вже сексу 3-4 місяці.

Висновок я хочу зробити такий:

  • Коли хлопець в школі, він думає, що старшокласники роблять шпілі-вілі кожен день. Коли він сам страшеклассник – студенти.
  • Коли студент – ті, хто з баблом або на тачці.
  • Коли з баблом – ті у кого фігура норм або щось ще.
  • Сексом займаються всі навколо, крім нього. 🙂

В результаті чоловік набагато більше базікає і думає про секс, чим займається. Так виглядає життя 97% чоловіків. Каенов і фольксов немає у 97% чоловіків. Але навіть ті, у кого вони є, сексом не займаються.

Чоловіки завжди прагнуть сексу, тому що у них сексу в житті немає!

А взагалі статистика говорить, що у середнього чоловіка за все життя близько 7 статевих партнерок. Всього 7! Не за місяць, не за рік, а за все життя. Так звідки тут сексу взятися?

Хочеш дізнатися, як жіноче «НІ» перетворити в жіноче «ТАК»?

Зареєструйся на БЕЗКОШТОВНИЙ відеокурс і ти дізнаєшся:

— Причини, чому в тебе виникають труднощі з дівчиною

— 7 критичних помилок, які ти допускаєш при спілкуванні з дівчиною

— Мислення успішного чоловіка

Пройшовши цей курс, ти:

  1. Зрозумієш причини своїх проблем з дівчиною
  2. Почнеш мислити як успішний чоловік
  3. Дізнаєшся як підкорити дівчину, яка тобі дуже подобається.

Зареєструватися на курс

Будьте первым, кто оставит комментарий!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code