Press "Enter" to skip to content

Чому дівчата люблять поганих хлопців?

Сьогодні я розповім, чому жінки так люблять поганих хлопців.

Чому дівчатам подобаються погані хлопці? Ти серйозно задаєшся цим питанням? Ти справді не знаєш відповідь?

Та тому що мудаки – це альфа. Це сила, це лідерство, це мужність і емоції. Це те, що збуджує і притягує жінок.

чому дівчатам подобаються погані хлопці

Як стати альфа? Як навчитися бути таким чоловіком, від якого підгинаються ніжки у панночок?

Отже, хто такі хороші і погані хлопці? І як навчитися бути в гармонії між цими крайнощами?

Чому дівчатам подобаються погані хлопці:

  1. Хто такий хороший хлопець?
  2. Чому дівчат дратують хороші хлопці?
  3. Хто такий поганий хлопець?
  4. Чому жінки хочуть поганих хлопців?

Хто такий хороший хлопець?

Якщо у тебе немає дівчини, значить, у когось їх дві.

Це людина, з пелюшок вихована завжди перед жінкою відкривати двері, поступатися їй місцем, робити компліменти і, бажано, на все питати дозволу.

Хто вселив йому ці принципи? В дитинстві це була мама, яка дала розуміння слова «хороший». Відмінно, якщо тебе виховував батько. Але на сьогодні це вже стало рідкістю.

Потім у його світогляд вклалися вчительки і дівчата, які вимагали уваги. І ще, щоб навколо них водили хороводи.

У підсумку – це подруги і дружини, співаючі чоловікам все ті ж байки і відтоптуючи останні яйця і чоловічу гідність.

Хороший хлопчик звик діяти по команді і ні про що не паритися, так як жінка вирішить всі проблеми.

У кого він перетворився з роками? Правильно. У без”яйцевого підкаблучника. Кожен вечір він буде проводити перед телевізором з чаєм в зубах або кухлем пива (якщо дружина дозволить).

І що в цьому сексуального? Що в ньому повинно подобатися дівчатам?

Чому дівчат відверто дратують гарні хлопці?

Ну і як буде вести себе містер хороший? Що він дасть жінці?

Він буде робити все те, що йому вселяли з дитинства. І дивуватися, чому красуня з відділу маркетингу запала не на нього (послужливо приносить каву вранці), а на покидька в шкірянці з якоїсь там нещасної доставки, який на неї навіть не дивиться. І буде злитися, тому що не зможе зрозуміти, що вона в ньому знайшла.

Що робить хороший хлопець при спілкуванні з дівчиною? Як він себе проявляє, як намагається взяти?

Хороші витрачають гроші на нескінченні подарунки, удосконалюють техніку кунілінгусу, швидко сивіють і щодня підставляють вуха під одноманітні історії про нові чобітки і відтінки манікюру.

Хороший хлопець не приймає рішень. А тому, що вирішення його може не сподобатися жінці, і його доведеться відстоювати. А він не вміє. А ще за нього потрібно нести відповідальність. А це страшно.

Це ганчірочки, це бета. Це ті, на кого у жінок не стоїть.

Хто такий поганий хлопець?

У школі він забивав на уроки і робив те, що йому хотілося. Він відставав по предметам, які тобі ніколи в житті не знадобилися. І добивався успіху там, де йому було дійсно цікаво.

Так і виходить, що шкільний трієчник наймає на хорошу посаду колишнього відмінника, у якого списував хімію кілька років тому.

Який він, цей бед бой? Він яскравий, зухвалий, борзий. Від нього виходить брутальна енергія. Він впевнений у собі, він сповнений емоцій. Він заходить у кімнату і відразу транслює все, що зайшов чоловік. Ти не бачиш цього? Ні, ти не бачиш.

Ти бачиш тільки пафосну шкірянку і погляд з-під лоба, від якого відразу хочеться відвернутися. А жінка бачить силу, самця, альфа, за спиною якого завжди буде надійно, тепло і спокійно.

Альфа завжди принесе результат полювання до вечері, знайде печеру тепліше цієї та накине на свою жінку нову шкуру з вчорашнього мамонта.

Крім того, з таким чоловіком кожен день у неї буде пригодою. Емоції – ось, що приваблює дівчат. Ось, що вони шукають, і що для них є сенсом ходити на побачення. В кафешках про роботу і сім’ю вона вже наговорилась на все життя вперед.

А що буде в спілкуванні з мудаком? Ніколи не вгадаєш, тому що він непередбачуваний. Дівчину збуджує й активізує інтерес, інтрига, внутрішня сила.

Нерви лоскоче від спілкування з ним. Адже це завжди ризик.

Альфа – це той, хто звик перемагати і досягати. Це мужність. Це дії. Це результат. Такі чоловіки завжди будуть затребувані жінками.

Чому жінки хочуть поганих хлопців?

Бед бой безстрашний і незалежний. Він лідер. Це той чоловік, який викликає у дівчат бажання нею володіти, приручити і одомашнити, як дикого звіра. Такий варіант розвитку подій бачить перед собою кожна жінка в рожевих мріях перед сном.

Вона щиро вірить і в глибині себе сподівається, що вона – особлива. І що вона зуміє розкрити в мудаку бета-якості, вирвати його з світу розпусти і пригод і посадити на диван перед телевізором, де він сидітиме з нею до кінця днів, тримаючи за ручку.

Якось так вони міркують і бачать в прирученні мудаків манну небесну. Це позначається жіноча звичка піклуватися та оберігати. А ще так завжди буває в кіно. А, значить, у неї теж вийде.

Бед бой – завжди сильна особистість, а кожна дівчина хоче створювати сім’ю і народжувати дитину від сильного чоловіка.

А ще її з дитинства нацьковували не водитися з тими, хто, за маминим описом, схожий на мудака. А тому кожній дівчині обов’язково треба спробувати з таким зв’язатися!

Крім того, бед бой не дається і пручається, а це тільки більше розпалює жіночий інтерес. Чим різкіше і впевненіше він буде говорити їй про те, що не хоче відносин, тим сильніше вона буде намагатися залізти йому на шию, і там залишитися навіки.

Чим більше вона вкладається в нього, тим дорожчий для неї стає навіть якась подоба відносин, яких вона досягла. Тому що тепер він для неї – бажаний приз.

Розумієш? Жінки хочуть не поганих, не мудаків, не козлів. Вони хочуть сильного прокачаного чоловіка.

Be First to Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code