Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

Чому дівчата такі розпещені?

Моя минула мотиваційна стаття «Познайомся з нею сьогодні», можливо, підштовхнула тебе на дії. А тепер пора розібратися в причинах розбещеності дівчат.

Є вид оленів, іменований «наївний», який ображається на дівчат, хоче їм щось довести і вважає їх повіями. Давайте з’ясуємо, чи так це насправді?

Чому дівчата такі розпещені?

  1. Винен мужик.
  2. Нужло дарувати квіти?
  3. Чи потрібно дарувати подарунки?
  4. Потрібно возити на відпочинок?

У всьому винен мужик, як вид. Він дівчину розбалував і сам тепер незадоволений.

Наївний олень використовує логіку для залучення самки, не бажаючи при цьому розуміти, що самка логіку не використовують взагалі. Але наївному оленеві все одно!

Він думає, що, якщо забрати дівчину з дому, потім звозити її в дорогий ресторан, заплативши за все, і відвезти додому, то його ставки на біржі оленів стрімко зростуть. І він буде в числі перших серед наївних оленів. Звідси пішов звичай, що хлопець повинен забирати, відвозити дівчину і платити за неї.

А ти хіба не заїдеш за мною? Я звикла, що мене хлопці забирають. Ти ж мужчина, ти мусиш мене забрати.

Ось перша ознака того, що у неї було багато наївних оленів. І ніколи не було нормального хлопця. Залишається лише пошкодувати.

Хочеш спілкуватися з дівчиною на одній мові? Хочеш її розуміти?

Скачай «Жіночо-чоловічий розмовник».

Прочитавши його, ти:— розберешся, що твориться у дівчини в голові, що нею рухає,

— чого хоче дівчина насправді

— і головне, ЯК з нею треба спілкуватися, щоб вона розуміла тебе, а ти її

Скачати жіночо-чоловічий розмовник

І тут відразу ж тебе починають протискувати, що ти повинен. Для наївного оленя це добре, у нього і так рогу. Нормальний хлопець на таке не ведеться.

Потрібно дарувати дівчатам квіти на побаченні.

Велику дурість складно собі навіть уявити. Добре, якщо б це були далекі часи. Так ні ж, це реальність. Тому це навіть не наївний олень. Це вже тушканчик ручної клаповухий. Прийти з віником на побачення, а потім його самого ще скрізь тягати — геніально! Ідеально доповнить образ жіноча сумочка, яку ти будеш тягати.

Дарувати подарунки.

Звичайно, чим більше дорогих подарунків наївний олень подарує, тим швидше йому дадуть. Тобто фактично олень, за логікою речей, купує самку, але зізнаватися в цьому не хоче.

Дивно, адже олені звичайно логічні. Купити повію буде простіше, дешевше і вигідніше. Але олень на те і наївний, що там, де логіка потрібна, вимикає її. Звідси пішли подарунки: айфони, ноутбуки, айпади, сукні, туфлі і т. п. ще до сексу.

Звозити на відпочинок.

І ось трапився секс, і він вже готовий на край землі їхати з цієї самкою. Дуже дивно. Оленеві дали – це ж щастя! А його поведінка говорить лише про те, що це для нього рідкість. Сам він цього не розуміє. Але що поробиш, олені – вони ж рогаті тварини.

А тепер трохи про дівчат. Вони самі не знають чого хочуть. Тому беруть все, що їм дають. Даєш гроші — беруть гроші. Даєш емоції — беруть емоції. Даєш відносини — беруть відносини. Даєш секс — беруть секс.

І ось що мені незрозуміло. Мужик сам дає гроші дівчині. Вона їх бере. Потім він називає її продажною. А він тоді хто? Правильно! Наївний олень. 🙂

Мораль цієї байки така: Мужики самі виховують дівчат, а потім незадоволені своїм вихованням. Для того, щоб вирішити проблему, розв’язувати її потрібно докорінно.

Хочеш дізнатися, як жіноче «НІ» перетворити в жіноче «ТАК»?

Зареєструйся на БЕЗКОШТОВНИЙ відеокурс і ти дізнаєшся:

— Причини, чому в тебе виникають труднощі з дівчиною

— 7 критичних помилок, які ти допускаєш при спілкуванні з дівчиною

— Мислення успішного чоловіка

Пройшовши цей курс, ти:

  1. Зрозумієш причини своїх проблем з дівчиною
  2. Почнеш мислити як успішний чоловік
  3. Дізнаєшся як підкорити дівчину, яка тобі дуже подобається.

Зареєструватися на курс

Будьте первым, кто оставит комментарий!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code