Press "Enter" to skip to content

Чому дівчата такі розпещені?

Моя минула мотиваційна стаття “Познайомся з нею сьогодні“, можливо, підштовхнула тебе на дії. А тепер пора розібратися в причинах розбещеності дівчат.

Є вид оленів, іменований “наївний”, який ображається на дівчат, хоче їм щось довести і вважає їх повіями. Давайте з’ясуємо, чи так це насправді?

чому дівяата такі розбалувані

Чому дівчата такі розпещені?

  1. Винен мужик.
  2. Чи треба дарувати квіти?
  3. Чи потрібно дарувати подарунки?
  4. Чи потрібно возити їх на відпочинок?

У всьому винен мужик, як вид. Він дівчину розбалував і сам тепер незадоволений.

Наївний олень використовує логіку для залучення самки, не бажаючи при цьому розуміти, що самки логіку не використовують взагалі. Але наївному оленеві все одно!

Він думає, що, якщо забрати дівчину з дому, потім звозити її в дорогий ресторан, заплативши за все, і відвезти додому, то його ставки на біржі оленів стрімко зростуть. І він буде в числі перших серед наївних оленів. Звідси пішов звичай, що хлопець повинен забирати, відвозити дівчину і платити за неї.

А ти хіба не заїдеш за мною? Я звикла, що мене хлопці забирають. Ти ж чоловік, ти мусиш мене забрати.

Ось перша ознака того, що у неї було багато наївних оленів. І ніколи не було нормального хлопця. Залишається лише пошкодувати.

 

І тут відразу ж тебе починають протискувати, що ти повинен. Для наївного оленя це добре, у нього і так роги. Нормальний хлопець на таке не ведеться.

Чи потрібно дарувати дівчатам квіти на побаченні.

Більшу дурість складно собі навіть уявити. Добре, якщо б це були далекі часи. Так ні ж, це реальність. Тому це навіть не наївний олень. Це вже тушканчик ручний та клаповухий. Прийти з віником на побачення, а потім його самого ще скрізь тягати – геніально! Ідеально доповнить образ жіноча сумочка, яку ти будеш тягати.

Дарувати подарунки.

Звичайно, чим більше дорогих подарунків наївний олень подарує, тим швидше йому дадуть. Тобто фактично олень, за логікою речей, купує самку, але зізнаватися в цьому не хоче.

Дивно, адже олені звичайно логічні. Купити повію буде простіше, дешевше і вигідніше. Але олень на те і наївний, що там, де логіка потрібна, вимикає її. Звідси пішли подарунки: айфони, ноутбуки, айпади, сукні, туфлі і т. п. ще до сексу.

Звозити на відпочинок.

І ось трапився секс, і він вже готовий на край землі їхати з цієї самкою. Дуже дивно. Оленеві дали – це ж щастя! А його поведінка говорить лише про те, що це для нього рідкість. Сам він цього не розуміє. Але що поробиш, олені – вони ж рогаті тварини.

А тепер трохи про дівчат. Вони самі не знають чого хочуть. Тому беруть все, що їм дають. Даєш гроші – беруть гроші. Даєш емоції – беруть емоції. Даєш відносини – беруть відносини. Даєш секс – беруть секс.

І ось що мені незрозуміло. Мужик сам дає гроші дівчині. Вона їх бере. Потім він називає її продажною. А він тоді хто? Правильно! Наївний олень. 🙂

Мораль цієї байки така: Мужики самі виховують дівчат, а потім незадоволені своїм вихованням. Для того, щоб вирішити проблему, розв’язувати її потрібно докорінно.

 

Be First to Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code