Press "Enter" to skip to content

Чому потрібно займатися сексом, навіть коли у тебе немає настрою

Коли твоїм відносинам місяць або два, ви тільки те й робите, що займаєтеся сексом. Але що робити, якщо ти перебуваєш у відносинах вже не перший рік?

Секс більше не є якоюсь новинкою. Ти достеменно знаєш всі бажання і фантазії твоєї дівчини, всі її ерогенні зони і улюблені пози.

Саме в цей момент секс переростає в битовуху. З одного боку, це природний процес. Дуже важко відчувати все життя потяг тільки до однієї дівчини. Тому з часом секс втрачає всю свою принадність.

чому треба часто займатися сексом

Але з іншого боку, все в твоїх руках. І якщо зараз твоє сексуальне життя тебе не влаштовує, то не треба шукати винних.

Чому потрібно займатися сексом, навіть коли у тебе немає настрою:

  1. Секс зміцнює імунітет.
  2. Секс знижує тиск.
  3. Секс зміцнює серце.
  4. Секс знижує рівень стресу.
  5. Секс покращує сон.

1. Секс сприяє зміцненню імунітету.

Несподівано? У тих пар, які займаються сексом кілька разів на тиждень, імунітет набагато сильніше, ніж у тих, хто уникає фізичної близькості.

Тому, якщо ти не відмовляєшся від повноцінного сексуального життя, виробляються антитіла, які захищають від інфекцій та застуди.

Так що подумай, коли ти захочеш послатися на погане самопочуття і відмовити в близькості своїй дівчині, наскільки правильне ти прийняв рішення. Менше роздумів, більше дій! Не болій, а берися до приємної частини лікування, і всі віруси пройдуть повз тебе!

2. Секс знижує тиск.

При фізичній близькості тренуються серце і судини, а це добре позначається і на тиску. Бажано займатися сексом 2-3 рази в тиждень, тоді це буде непоганою профілактикою від багатьох хвороб і недугів.

Якщо у тебе є проблеми з тиском, але максимум на що тебе вистачало – це таблетки або краплі, то настав час докорінно змінити ставлення до цієї проблеми.

Ніхто не говорить тобі про те, щоб зовсім забути про ліки, але цьому моменту потрібно приділити більше часу та уваги. Також подумай про свою дівчину. Ви обидва у виграші, з гарним настроєм і відмінним здоров’ям. Що ще потрібно для нормальних і міцних стосунків?

Часу на скандали та інші розбирання просто не залишиться, так як ви обидва будете зайняті іншими речами, куди більш цікавими.

3. Секс сприяє здоров’ю серця.

Регулярний секс знижує ризик інсульту. Так як ця хвороба все частіше наздоганяє чоловіків в самому розквіті сил, то така профілактика є дуже дієвою і приємною.

Ті чоловіки, які займаються сексом один раз у місяць або ще рідше, знаходяться в зоні ризику. У них підвищена небезпека захворювання серцево-судинної системи. А ті, хто займається сексом два рази на тиждень і більше, можуть спокійно видихнути і розслабитися.

Зрозуміло, не варто себе гвалтувати і займатися сексом виключно для того, щоб вирішити проблеми зі здоров’ям. В першу чергу він повинен приносити радість.

4. Секс знижує рівень стресу.

Після сексу ти зазвичай стаєш набагато розслабленішим. В тебе піднімається настрій, і в цілому ти відчуваєш себе куди краще. Це абсолютно нормальне явище, так як секс знижує рівень стресу в організмі і є хорошим антидепресантом.

Дотики і інтимні жести повідомляють твоєму партнерові, що тобі можна довіряти, і з тобою відбувається теж саме. А саме ці дії знижують вироблення гормону стресу. Якщо у вас хороші та довірливі стосунки, то регулярний секс тільки поліпшить загальну атмосферу у вашій парі.

5. Секс покращує сон.

Якщо ти моментально відключаєшся після заняття сексом, то не варто панікувати – з тобою все нормально. Вся справа в ендорфіні, який активно виділяється при статевому акті. Він посилає в мозок сигнал про те, що треба засинати.

Цей чудовий гормон може вироблятися також під час активних фізичних навантажень, стресів і оргазму.

Тому секс, мабуть, один з найлегших і приємних способів підвищення ендорфіну в організмі.

Отже, чим частіше ти займаєшся сексом, тим краще ти спиш. Непогане рішення для тих, хто перебуває в постійному стресі і недосипі або страждає безсонням. Одною дією можна вбити відразу кілька проблем і стати щасливішими.

 

Be First to Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code