Press "Enter" to skip to content

Чому ти боїшся красивих жінок?

Ми вже говорили про те, чого ти вартий як чоловік. Тепер поговоримо про причини страху перед гарними жінками.

Звідки у тебе всі ці страхи, що обмежують переконання і інша хрінь в голові? Чому ти боїшся попросити більше грошей за свої послуги? Чому ти боїшся жінок, які красивіше, ніж ти?

чому ти боїшся красивих дівчат

Ясна річ, що ти – чоловік обізнаний і розумієш, що всього цього лайна ти набрався в садку, школі, універі, від батьків, бабусь і дідусів, друзів, подруг, ЗМІ, інтернету і так далі.

Як перестати боятися красивих жінок:

  1. Згадай себе маленьким і подумай, що змінилося.
  2. Куди подівся мужик в тобі?
  3. Роби, а не думай.
  4. Бери, що хочеш.

1. Згадай себе маленьким.

Згадав?

Тобі ж не складало труднощів зняти труси і показати свій пісюн дівчинці, яка тобі сподобалася. Ти міг спокійно підійти до її мами і попросити її, щоб Маша сьогодні залишилася з тобою погратись. І це був ТИ, ти і ніхто інший. Ти сам все це робив.

Ти спокійно міг підійти до вподобаної тобою дівчинки, і не обійняти її. Ти міг поцілувати її в щічку. Ти був геніальний, чорт забирай. Ти був чоловіком. В 4 роки! В 4 роки ти вже був мужиком.

А тепер ти виріс, і що з тобою сталося?

2. Куди подівся мужик, який був в тобі?!

Де впевненість?

Що ми маємо на сьогоднішній день? Ти боїшся подивитися на дівчину. Коли ти бачиш дуже і дуже красиву, у роті пересихає, мозок відключається, помутніння в очах і тупняк.

І замість того, щоб підійти до неї і сказати їй, наскільки вона тобі сподобалася, запросити її на чашку кави, ти за кілька секунд придумуєш собі 134 відмазки, чому до неї зараз не варто підходити. І не підходиш.

Ти виробляєш в собі звичку тупити. ТИ привчаєш свій мозок діяти в подібних ситуаціях, і в тебе це добре виходить. В результаті таких, як ти, дівчата називають «гальма».

3. Сподобалася дівчина – підходь. Нєфіг тут думати.

Знаєш, чим ти відрізняєшся від себе маленького?

Тим, що коли ти був маленький, тобі треба було просити. Просити когось про щось. А зараз ти виріс, ти чоловік і необхідність відпала. Ти просто береш те, що хочеш і все. Крапка.

Не треба просити маму, щоб та дозволила Маші поїхати до тебе. Ти просто береш Машу і все, ну або її маму)))).

Ти – чоловік, ти можеш все. Весь світ – твій. Тебе поважають, тебе бояться, з твоєю думкою рахуються. Але чи цінуєш ти це все? Шануєш ти себе як чоловіка? Чи ведеш ти себе, як чоловік?

Тебе виховували батьки для того, щоб ти підбирав недоїдки за іншими або для того, щоб ти був лідером, щоб ти був головним?

4. Сподобалася дівчина – бери її.

Чоловіки, які запитують дозвіл у дівчат, рідко користуються в них успіхом. Чоловік, який боїться жінку, це не чоловік у світі самок і самців.

Ти можеш бути геніальним фахівцем, профі в чому завгодно і предметом для наслідування мільйонів, але якщо ти боїшся жінку, для неї ти просто слабак.

Селяві, але це правда, друже. Тому намацай свої яйця, перестань бояться жінок, згадай молодість)) і почни діяти.

Be First to Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code