Press "Enter" to skip to content

Чому у мене немає дівчини

Я не зможу порахувати, скільки разів за своє життя я чув це питання.

Від чоловічої половини населення він звучить так: «А у тебе є подруга? Чому? Адже ти все шариш, можеш спокусити будь-яку».

Я розповім про це тобі в цій статті. Спокусити будь-яку і побудувати відносини з коханою – це зовсім різні речі.

чому в тебе немає дівчини

Почнемо з «малих» років. Коли мені було 18 років, я був у відносинах з дуже красивою і прекрасною дівчиною. Все було просто чудово. Вона в мене вірила, підтримувала, надихала.

Я прекрасно розумів, що я ще маленький пісюн і життя толком не бачив. І одружитися на ній буде найбільшою дурістю. Я хотів нагулятися, світ побачити, жінок пізнати і стати мудрим, розумним і потім вже почати будувати сім’ю. Тому що сім’я для мене – не порожнє слово. І я відчуваю велику відповідальність за собою. Все таки були світлі думки у мене в такому юному віці.

Прозустрічались ми з нею півтора року і зі словами: «Ти дуже гарна, але я хочу нагулятися», я пішов. Вона мене прекрасно розуміла. Вона була неймовірно мудрою дівчинкою.

Я дуже чітко визначив собі кордон, що до 30 років я не одружуся. Саме до 30. Чому так? Тому що до 30 років можна дуже багато чого встигнути зробити. Можна пожити в своє задоволення, можна відтусити так, щоб потім із задоволенням згадувати це все і розповідати онукам.

А жінка – це тягар в такому юному віці.

Хоча гаразд, розповім, як чоловіки вибирають собі жінок, і чим керуються.

Чоловічі критерії вибору дівчини

Залежать від статусу і популярності чоловіка серед жінок. Проводячи тренінги та досліджуючи долі своїх учнів після проходження тренінгів, я розділив чоловіків на три типи:

1. Звичайні прості хлопці.

Жодного разу не розпещені жіночою увагою. (Випадково по п’яні або після трьох місяців диких залицянь). Швидше за все, такі хлопці знаходяться внизу соціальної драбини. Так от, такі хлопці дуже часто описують свою обраницю так: «Вона проста, без пафосу, без понтів, добра, турботлива».

Їм більше нема чого сказати про свою дівчину, і в глибині душі вони це розуміють. Але не хочуть визнавати. Насправді це виглядає так: яка дала, ту і взяв.

Дуже часто такі хлопці засуджують поведінку високорангових самок, намагаючись хоч якось зберегти своє обличчя і виправдати вибір дівчини.

2. Перспективні хлопці.

Не мають великого досвіду в амурних справах. Вони зосереджені на стартапах або своїй кар’єрі. Вони не хочуть собі дівчат на 1-4 бали, бо вважають себе гідними більш підходящих кандидаток. Але і не знають, як роздобути високорангових і статусних панянок (6-8 балів).

Вони дуже сильно стурбовані собою і своєю кар’єрою або стартапом. І в підсумку вибирають собі дівчат за принципом: красива, є про що поговорити, офігенний секс і не соромно друзям показати.

Ці хлопці дуже погано розбираються у жінках і у відносинах, так як весь свій час приділяють роботі.

Якщо хлопець зустрічає дівчину високого статусу, і вона йому дає – він відразу потрапляє під каблук. Готовий одружитися і всюди буде виставляти її фото. Мовляв, заздріть мені всі, у мене Міс світу.

3. Досвідчені чоловіки.

Як правило це чоловіки 30+. Сюди я віднесу ешелон спокусників топ-рівня. І сюди я віднесу успішних бізнесменів. Найважливіше – це досвід в амурних справах.

Наявність більшої кількості грошей не грає ніякої ролі. Є досвідчені хлопці в амурних справах без каєнів, а є з охороною в 4 кубики, але не здатні вирішити питання з дівчиною.

Ці хлопці завжди дуже стильно і дорого одягнені. Їх легко розпізнати в суспільстві. Це альфачі. Впевнений погляд, поставлена чітка мова, впевнена хода. Вони чітко знають, чого хочуть від цього життя.

Ось цей тип чоловіків шукає собі музу і натхнення. Вони дуже добре розбираються в жінках, вони привертають жінок, вони на вагу золота. Кожна мріє роздобути собі такого самця.

Ці чоловіки оточені дівчатами 7-8 балів і зрідка дозволяють 6-бальним спілкуватися з собою.

Сильний чоловік дорожить своєю свободою.

Сильному чоловікові не потрібні відносини, він дорожить своєю свободою. Він егоїстичний, він любить себе, поважає, у нього неймовірно хороша самооцінка. Вони знають собі ціну.

Це найбільш високорангові самці, таких дуже складно дістати жінкам. Він не буде кидатися в обійми кожної, хто його пальцем поманить. Він буде вибирати і думати, чи треба йому витрачати свій час на неї чи ні.

Такі чоловіки хочуть будувати відносини, коли вже нагулялися, коли все пізнали, коли все спробували. Коли його вже нічим не здивувати в амурних справах. Коли хочеться тепла, ласки, турботи, затишку і єдиної. А це настає вже після 30 років.

Одним з важливих критеріїв відносин для першого і другого типу чоловіків, є наявність постійного сексу. Їм ця справа дається надзвичайно важко, і їм простіше знайти собі кого-небудь нехай і не дуже, зате постійно, ніж прокачувати себе, змінювати себе, свої переконання.

Вони навіть готові багато терпіти від жінок, лише б їх тільки не позбавили святого – СЕКСУ. Це дуже часто чоловіки-підкаблучники, хоча вони всіляко це заперечують.

Секс – не одне в відносинах.

І ось буквально через пару місяців мені виповнюється 30 років. І справа тут не у віці, мій друг, а в тому, що я вже дозрів для відносин. Я дійсно хочу.

Я завжди дуже серйозно ставився до цього питання. Секс – не одне в відносинах. Відносини з коханою – це щось більше і, можливо, я напишу на цю тему окрему статтю.

Я шукаю собі майбутню дружину, друга, коханку, музу. Людину, з яким проведу залишок своїх днів. З ким буду ділити радість, горе, перемоги, невдачі. Людину, якій я буду повністю і цілком довіряти, Мати Своїх Дітей. Це самий серйозний вибір у житті кожної людини і шкода, що до нього багато хто так не серйозно ставиться.

Це не дівчина на одну ніч, на тиждень, на місяць, на рік, на два, три роки. Це дівчина на все життя. Одна єдина, з якою я буду засинати і прокидатися. Яка буде мене терпіти, до якої мені буде хотітися повертатися додому. Яку мені буде хотітися радувати і балувати, за якою я буду сумувати.

Це повинен бути дуже усвідомлений вибір, а не вибір членом і емоціями. У 20 років я хотів одного, в 25 – іншого, а зараз, пройшовши певний життєвий шлях, я знаю, чого я хочу, і яку дівчину я хочу.

 

Be First to Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code