Press "Enter" to skip to content

Чому жінку так складно розвести на секс?

Сьогодні хочу розібратися, чому жінок так складно розвести на секс.

Я впевнений, мій друг, що у тебе хоч коли-небудь таки були проблеми з тим, щоб розвести дівчину на секс. Насправді ти не самотній. У всіх чоловіків на цій Землі є проблеми з дівчатами. А ті, хто кажуть, що у них немає проблем з дівчатами, взагалі з ними не спілкуються. Немає дівчат – немає проблем.

У всіх інших випадках проблеми з дівчатами були, є і будуть. Чому? Та тому що вони жінки, і вони з іншої планети. Упевнений, ти надаєш сильного сенсу цим слам. Але коли-небудь ти зрозумієш, що я мав на увазі, друкуючи ці рядки.

Вони дійсно істоти з іншої планети. У них є своя мова, своя міміка, своє бачення світу, сприйняття, свій спосіб спілкування, передачі, сприйняття та обробки інформації. У них геть відсутня логіка, і вони сповнені емоцій, переживань і почуттів.

чому дівчат важко розвести на секс

Сказати тобі, що спільного між тобою і жінкою?! Нічого!

Так, напевно, ти не зрозумієш зараз всю глибину мого послання тобі, але коли-небудь це станеться.

Чому жінку так складно розвести на секс?

  1. Жінки з іншої планети.
  2. Як навчитися відчувати?
  3. Як розшифрувати їх дії?
  4. Чому дівчину так складно розвести на секс?

1. Жінки з іншої планети.

Адже якщо б жінки хоч трошки були схожі на чоловіків, то не було б стільки проблем. Про все можна було б домовитися. Ну ти спробуй домовитися з жінкою про секс на рівні логіки. Пробував? І як?! Вийшло?!

По мірі того, як ти будеш далі розвиватися в сфері спокушання і жіночої психології. Чим більше ти будеш пізнавати жінок, тим більше ти будеш розуміти, що нічого не розумієш. Будеш вважати їх дурними курками.

А знаєш чому так буде відбуватися? Тому що ти їх будеш намагатися зрозуміти. Ти зараз намагаєшся зрозуміти, намагаєшся проаналізувати, передбачити, прорахувати кроки. А їх треба відчувати…

Ось тепер тобі стало ще менш зрозуміло, що потрібно робити. Правильно. Ти чоловік і ти задаєш питання: «Що робити?». Тому що ти так влаштований і твій мозок так влаштований. Ти заточений на дії.

Але інші жінки, і я не втомлюся тобі це повторювати в надії, що хоч коли-небудь тебе осінить. Робити нічого не потрібно, їх треба відчувати.

Напевно, ти зараз запитаєш мене, як це зробити. Але в цьому реченні знову дієслово “зробити”. От коли ти навчишся відчувати жінок, тобі більше ніколи не доведеться розводити їх на секс, ламати, заманювати додому.

2. Як навчитися відчувати?

Ось це вже інша справа. Тепер я тобі спробую пояснити те, що дуже складно пояснити словами. І щоб нам з тобою було простіше, давай замінимо слово “відчувати” дієслово “розуміти”.

Для початку потрібно навчитися їх правильно читати. Їх емоції, міміку і тіло. Жінка спілкується тільки за допомогою цих засобів і ніколи за допомогою слів. Це перше, що тобі потрібно засвоїти як АБЕТКУ.

Якщо хочеш зрозуміти, що хоче жінка, – не слухай її, а дивись на неї.

І от коли ти навчишся бачити і правильно розшифровувати їх дії, тоді ти навчишся їх розуміти. А коли ти будеш розуміти жінок, ти будеш відноситись до 0,001% чоловіків на цій Землі.

3. Як розшифровувати їх дії?

Є два способи. Перший – це все пробувати і експериментувати самому. Припустимо, сидиш ти з нею і тобі здається, що вона готова до поцілунку. Ти лізеш до неї цілуватися, а вона тобі хрясь і дала ляпаса. Значить рано поліз. Значить неправильно прочитав її або не зрозумів її.

Як бути?! Повторюєш такий експеримент з 5-ма іншими дівчатами і дивишся результати. Тобто кожен раз, коли тобі здається, що вона готова до поцілунку – лізеш цілуватися. Якщо спрацювало, значить все ти правильно зрозумів, якщо ні – значить щось не так. Потрібно аналізувати.

Другий спосіб – це звернутися до когось, хто досвідчений в цьому питанні і може тобі підказати. У цьому випадку кількість помилок буде трохи менше, але вони будуть. Але найцінніше – це те, що у тебе буде зворотній зв’язок від досвідченого наставника.

4. Чому жінку так складно розвести на секс?

Жінку не потрібно розводити на секс. Вона сама повинна тебе захотіти. Розводити на секс, протискувати, уламувати, вмовляти – так не чинять справжні і гідні чоловіки. Гідним чоловікам дають. Самі дають. За гідними чоловіками бігають. І не якісь там молодички, а дуже гарні дівчатка, так як розуміють, що знайшли «золото».

Коли ти навчишся відчувати жінку, розуміти її без слів, заряджати її емоціями, вона на віки вічна буде твоя. Вона відразу ж зрозуміє, що зустріла того самого чоловіка.

Жінка не логікою вибирає чоловіка а почуттями. Тому всі твої логічні переконання, що у тебе багато грошей, великий біцепс – це все для чоловіків. Для жінок важливі почуття, емоції і переживання. І коли зможеш це все в собі розвинути, будь-яка дівчина буде твоя.

А для цього тобі потрібно буде трохи прокачатися. Наскільки швидко пройде твоя прокачування, залежить від тебе. Так що в цілому все в твоїх руках, як і завжди.

Be First to Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code