Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

Дівчину потрібно виховувати

У минулій статті «прокачати в собі чоловіка» я спробував пояснити, що потрібно змінюватися не тільки зовні, але і всередині. А сьогодні поговоримо про методи виховання дівчат.

Ти міг подумати, що простіше взяти собі молоденьку глупенькую дівчинку і виховати під себе. Підлаштувати її так, як тобі зручно.

Ні, я маю на увазі взяти собі хорошу дорослу жінку. І донести до неї всі правила спільного життя, які будуть основними у ваших стосунках.

Я розповім тобі, як треба виховувати дівчину.

Принципи:

  1. Свобода.
  2. Постав її на місце.
  3. Не бійся її образити.

1. Свобода.

Поясни їй, яку свободу ти хочеш мати у відносинах з нею і яку готовий давати їй. Спирайся на свої цінності, коли будеш говорити, де хочеш волі.

Якщо тобі важлива рибалка раз в місяць, скажи про неї. Якщо кожна п’ятниця забита з друзями в більярді, оголоси, що так буде і далі. Якщо під час матчів з баскетболу тебе взагалі не можна чіпати, оголоси про це заздалегідь.

Так ти оберігаєш себе від виносу мозку, який почнеться, коли ти поїдеш до мами на 8 Березня, а не залишишся з дівчиною.

Що важливо в свободі:

  • цінності. Розкажи, що важливо для тебе, а вона відповість, що їй необхідно. Зійдіться на компроміс, якщо якісь моменти вам не подобаються.
  • особистий простір. У тебе повинна бути своя барліг, де ти — король. Місце в будинку, офісі, гойдалці або сусідньому пабі, де панночка не буде тебе чіпати.
  • дзвінки та смс в момент свободи. Якщо ти пішов дивитися футбол, у тебе не повинен розриватися телефон від її питань, як скоро ти повернешся. Ти ж у відповідь не задрачивай її дзвінками, коли вона втекла з дівками співати в караоке.

2. Постав її на місце.

Хочеш бути справжнім чоловіком? Ніколи не дозволяй дівчині вказувати, що тобі робити. Що дивитися, що читати або куди тобі можна ходити, а куди — не можна.

Не ведися на її провокації, погрози та інші маніпуляції.

Якщо дівчина завинила — зроби їй догану. Якщо вона, наприклад, при тобі починає фліртувати з іншими, відразу докорінно присічи це.

Якщо ще раз таке повторить — буде жорстко покарано. Причому зроби їй зауваження тихо на вушко, якщо ви в громадському місці. Не варто виносити сварку з дому. У вас завжди все добре для всіх. А ось вдома влаштуй їй вже розклади по повній і розкажи, хто в домі господар.

Я мужик, і я не збираюся терпіти всякі їхні тупі витівки.

Жінку треба виховувати, а знаєш ще чому?

Хочеш спілкуватися з дівчиною на одній мові? Хочеш її розуміти?

Скачай «Жіночо-чоловічий розмовник».

Прочитавши його, ти:— розберешся, що твориться у дівчини в голові, що нею рухає,

— чого хоче дівчина насправді

— і головне, ЯК з нею треба спілкуватися, щоб вона розуміла тебе, а ти її

Скачати жіночо-чоловічий розмовник

Тому що всякі «чоловіки» в минулому її розбалували і занадто багато їй дозволяли. Ось вона і тебе перевіряє, наскільки з тобою можна далеко зайти.

Зі мною, наприклад, можна зайти настільки далеко, наскільки я дозволю. І коли жінка це розуміє, вона починає поважати мене і знає, що не варто зайвий раз нариватися на неприємності.

3. Не бійся її образити.

Ти її не скривдиш, а навпаки, проявиш себе і покажеш їй, хто мужик. Мене взагалі дивують висловлювання «Я боюся її образити». Дивись, щоб вона тебе не образила, навколо пальця не обвела. І ти з рогами не ходив, як олень.

Мужики, які потурають жінкам — ганчірки. Такі жінки тільки використовують.

Вони купують жінці все на першу вимогу і славляться лохами. Адже панянки їх просто розводять і все. Жінки таких навіть не поважають.

Я неодноразово чув жіночі розмови і знаю, як вони ставляться до таких «мужчинкам». І неважливо, який у тебе прес, яка тачка і скільки у тебе бабла. Потрібно бути мужиком всередині і мати внутрішній стрижень.

Купуй, даруй, балуй, люби, але будь мужиком — поважай себе.

Хочеш дізнатися, як жіноче «НІ» перетворити в жіноче «ТАК»?

Зареєструйся на БЕЗКОШТОВНИЙ відеокурс і ти дізнаєшся:

— Причини, чому в тебе виникають труднощі з дівчиною

— 7 критичних помилок, які ти допускаєш при спілкуванні з дівчиною

— Мислення успішного чоловіка

Пройшовши цей курс, ти:

  1. Зрозумієш причини своїх проблем з дівчиною
  2. Почнеш мислити як успішний чоловік
  3. Дізнаєшся як підкорити дівчину, яка тобі дуже подобається.

Зареєструватися на курс

Будьте первым, кто оставит комментарий!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code