Press "Enter" to skip to content

Як виховувати дівчину під себе

У минулій статті “прокачати в собі чоловіка” я спробував пояснити, що потрібно змінюватися не тільки зовні, але і всередині. А сьогодні поговоримо про методи виховання дівчат.

Ти міг подумати, що простіше взяти собі молоденьку дурненьку дівчинку і виховати під себе. Підлаштувати її так, як тобі зручно.

чи варто виховувати дівчину під себе

Ні, я маю на увазі взяти собі хорошу дорослу жінку. І донести до неї всі правила спільного життя, які будуть основними у ваших стосунках.

Я розповім тобі, як треба виховувати дівчину.

Принципи:

  1. Свобода.
  2. Постав її на місце.
  3. Не бійся її образити.

1. Свобода.

Поясни їй, яку свободу ти хочеш мати у відносинах з нею і яку готовий давати їй. Спирайся на свої цінності, коли будеш говорити, де і в чому саме хочеш волі.

Якщо тобі важлива рибалка раз в місяць, скажи про неї. Якщо кожна п’ятниця забита з друзями в більярді, оголоси, що так буде і далі. Якщо під час матчів з баскетболу тебе взагалі не можна чіпати, оголоси про це заздалегідь.

Так ти оберігаєш себе від виносу мозку, який почнеться, коли ти поїдеш до мами на 8 Березня, а не залишишся з дівчиною.

Що важливо в свободі:

  • цінності. Розкажи, що важливо для тебе, а вона відповість, що їй необхідно. Зійдіться на компроміс, якщо якісь моменти вам не подобаються.
  • особистий простір. У тебе повинна бути своя барлога, де ти – король. Місце в будинку, офісі, на гойдалці або сусідньому пабі, де панночка не буде тебе чіпати.
  • дзвінки та смс в момент свободи. Якщо ти пішов дивитися футбол, у тебе не повинен розриватися телефон від її питань, як скоро ти повернешся. Ти ж у відповідь не задрочуй її дзвінками, коли вона втекла з дівками співати в караоке.

2. Постав її на місце.

Хочеш бути справжнім чоловіком? Ніколи не дозволяй дівчині вказувати, що тобі робити. Що дивитися, що читати або куди тобі можна ходити, а куди – не можна.

Не ведися на її провокації, погрози та інші маніпуляції.

Якщо дівчина завинила – зроби їй догану. Якщо вона, наприклад, при тобі починає фліртувати з іншими, відразу докорінно присічи це.

Якщо ще раз таке повторить – буде жорстко покарана. Причому зроби їй зауваження тихо на вушко, якщо ви в громадському місці. Не варто виносити сварку з дому. У вас завжди все добре для всіх. А ось вдома влаштуй їй вже розклади по повній і розкажи, хто в домі господар.

Я мужик, і я не збираюся терпіти всякі їхні тупі витівки.

Жінку треба виховувати, а знаєш ще чому?

Тому що всякі «чоловіки» в минулому її розбалували і занадто багато їй дозволяли. Ось вона і тебе перевіряє, наскільки з тобою можна далеко зайти.

Зі мною, наприклад, можна зайти настільки далеко, наскільки я дозволю. І коли жінка це розуміє, вона починає поважати мене і знає, що не варто зайвий раз нариватися на неприємності.

3. Не бійся її образити.

Ти її не скривдиш, а навпаки, проявиш себе і покажеш їй, хто мужик. Мене взагалі дивують висловлювання «Я боюся її образити». Дивись, щоб вона тебе не образила, навколо пальця не обвела. І ти з рогами не ходив, як олень.

Мужики, які потурають жінкам – ганчірки. Таких жінки тільки використовують.

Вони купують жінці все на першу вимогу і славляться лохами. Адже панянки їх просто розводять і все. Жінки таких навіть не поважають.

Я неодноразово чув жіночі розмови і знаю, як вони ставляться до таких «мужчинок». І неважливо, який у тебе прес, яка тачка і скільки у тебе бабла. Потрібно бути мужиком всередині і мати внутрішній стрижень.

Купуй, даруй, балуй, люби, але будь мужиком – поважай себе.

Be First to Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code