Press "Enter" to skip to content

Де знайти дівчину

Якщо ти читав мою минулу статтю, то вже знаєш, як знайти собі дівчину. Сьогодні я розповім, де знайти дівчину.

Всіх самотніх хлопців мучить одне і теж ж питання: де знайти хорошу дівчину для серйозних відносин? Також в іншій статті я розповім тобі, як шукати і вибрати дружину.

Завдання не з легких, навіть якщо і дівчат навколо багато. Ми ж шукаємо ідеальну.

де знайти дівчину

Зараз я дам не стандартні поради або місця, де знайти дівчину для серйозних відносин, а трохи інший погляд. Підштовхну тебе на інші думки. Про стандартні 5 місць, де можна познайомитися з дівчиною ти можеш почитати, клікнувши на посилання.

Коли починаєш розповідати хлопцям, де водяться дівчата, багато люблять покрутити носом і сказати «мені такі не підходять». Так от, для початку потрібно визначитися, які дівчата тобі подобаються.

Також для тебе це не повинно бути головною метою твого життя.

Якщо у тебе хороше коло знайомих, і ти крутишся в правильних місцях, ймовірність зустріти нормальну панночку значно зростає. Так що, як не крути, почати все одно доведеться з себе.

Якщо ти прокачаний по-максимуму, то зустрінеш круту дівчину, якщо ти сам з себе уявляєш сумне видовище, то нічого хорошого не чекай.

Я розповім тобі про найпопулярніші місця і методи, щоб ти нарешті знайшов собі панночку, але це тільки перший крок.

Де можна знайти дівчину:

  1. Тематичні місця і вечірки.
  2. Інтернет.
  3. Розширюй коло знайомств.
  4. Місця, де багато дівчат.

1. Тематичні місця або вечірки.

Ну хто хоч раз у житті не знайомився з панянкою на якийсь тусовці?

Іноді мені здається, що люди туди ходять виключно для того, щоб когось підчепити. Є до жаху затертий стереотип, що в таких місцях можна зняти когось тільки на одну ніч. Повір, нормальні дівчата там теж водяться. Все залежить від того, які цілі ти переслідуєш.

Там простіше зав’язати розмову. Ти не будеш відчувати себе останнім ідіотом, якщо просто підійдеш і почнеш розмовляти з кимсь. Так що вперед, але занадто не перестарайся. Тобто, не вбирайся, як на свято, і не поводься, як дебіл.

2. Інтернет, якщо у тебе мало часу, чи ти домосид.

Якщо ви обоє сидите на сайтах знайомств, значить, у вас вже є щось спільне. І ви відкриті для знайомства.

Пройшли ті часи, коли знайомства в інтернеті були чимось незвичайним. Або чимось, що всі засуджують.

На сьогоднішній день знайти хорошу дівчину в інтернеті цілком реально. Нічого поганого в цьому немає, так як у дуже зайнятих людей іноді реально немає часу, щоб спеціально кудись ходити і шукати собі дівчину.

Інтернет все спрощує. Ти можеш писати їй повідомлення під час роботи або в будь який інший час дня. Плюс ти приблизно розумієш, з ким маєш справу.

Найголовніше в цьому питанні – не затягувати з реальною зустріччю.

3. Розширюй коло знайомств.

Широке коло друзів – запорука успішних знайомств з дівчатами.

Нові знайомства та нових друзів заводити простіше простого. Не лінуйся! Виходь на вулицю, проси всіх підряд знайомити тебе з їх друзями.

Розширюй своє оточення, завжди погоджуйся на зустрічі, вечірки, туси і різні заходи. Пам’ятай, дівчата і жінки ХОЧУТЬ знайомитися. Зрештою, якщо не ти, то хто?

4. Крутись в сферах, де багато дівчат.

Можна сидіти вдома і плакати, який же ти невдаха. І це виключно твій вибір. Поки ти будеш думати в такому ключі, всі самі класні дівчатка дістануться кому завгодно, але тільки не тобі.

Будь активним, рішучим, впевненим у собі, виявляй до неї цікавість, слідуй моїм порадам і все буде збс.

Be First to Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code