Press "Enter" to skip to content

Ідеальна прелюдія і попередні ласки дівчата

У минулій статті ти дізнався 10 чоловічих помилок в ліжку. Намотав на вус? Сьогодні я розповім тобі, що таке якісна прелюдія і попередні ласки дівчини.

як завести дівчину в ліжку

Чим сильніше ти заведеш панночку, тим яскравішим буде секс для вас обох. Час прелюдії – вигідне вкладення! Що таке прелюдія? Як же правильно пестити жінку, щоб збудити її? Які попередні ласки подобаються дівчатам?

Багато панянок вважають себе неповноцінними або навіть фригідними через те, що повільно збуджуються і не завжди можуть отримати оргазм. Це неправда, це каша в їх голові.

Насправді проблема в чоловіках, які неправильно поводяться з жіночим тілом. І не вміють розкривати в жінці сексуальність, розкріпачувати її, не знають, як правильно пестити дівчину.

Ідеальна прелюдія і попередні ласки:

  1. З чого почати попередні ласки дівчат?
  2. Правильні дотики, як пестити дівчину.
  3. Несподівані дотики до дівчини.
  4. Як чіпати інтимні зони дівчини?

Збуджена жінка не може тверезо мислити. В її крові вже вирує природа і тваринні інстинкти. Типовий погляд, важке дихання, набряклі соски – дівчина вже твоя. Але як довести її до такого стану?

По-перше, врахуй, що ти повинен добре виглядати і смачно пахнути.

Чоловіча енергетика і потужній внутрішній стан – запорука мокрої дівчинки поруч з тобою.

1. З чого почати попередні ласки дівчат?

Найпростіше починати з поцілунків. Постарайся передати ними свою енергію, бажання, захоплення панянкою. Це не означає, що треба на неї накидатися. Це значить, що ти повинен сам ловити кайф від усього, що відбувається. Дівчина це обов’язково відчує.

До поцілунку підключи погладжування її обличчя, волосся і потилиці. На голові дуже багато нервових закінчень. На обличчі – теж. Гладь панночку по щоках, притягуй до себе рукою за обличчя. Це заводить дівчат. Другу руку можеш запустити їй у волосся.

Починай поцілунки з губ, потім поступово рухайся далі, до шиї. Будь ніжним і трохи пристрасним на початку прелюдії. Але цілуй і чіпай її не дуже легко, щоб дівчинці не було лоскотно. Рухайся впевнено і наполегливо.

Не поспішай. Відключати всі гальма будеш, коли треба розрулювати відмазки і проявляти завзятість. У прелюдії не квапся, насолоджуйся.

2. Правильні торкання, як пестити дівчину.

Крім поцілунків, використовуй дотики і погладжування. Де торкатися? Живіт, спина, внутрішня частина стегон і рук, плечі, сідниці – це все важливі ерогенні зони, які майже не використовують чоловіки.

Та взагалі жінка – це практично суцільна ерогенна зона.

Всі дотики, приправлені твоєю ніжністю і бажанням, будуть сприйняті як приємні.

Особливо дівчатам подобаються погладжування тильною стороною долоні. Тут у тебе шкіра м’якше, і їй більше сподобається.

3. Несподівані дотики до дівчини.

Використовуй несподівані дотики. Вірніше, як би ненавмисні. Всі дівчата підтвердять, що це дуже заводить, коли ти то там, то тут проводиш рукою, роблячи вигляд, що нічого не сталося.

Дівчина не може нічого тобі пред’явити в знак протесту, так як ти прибираєш руку. Але вона вже отримала кайф, і ти теж. Але не перегинай, щоб це не було нав’язливо.

Наприклад, при поцілунку чоловіки зазвичай кладуть руки дівчині на спину, сміливці – на попу. Краще тримай їх у неї на ребрах, так ти великими пальцями зможеш гладити краєчки грудей. І так, панночка це точно помітить.

Головне-не спіши переходити до інтимних зон. Там чутливість пов’язана зі ступенем збудження.

Якщо воно ще низьке, дотики до сосків або клітора будуть тільки дратувати панночку. Дій поступово і дивися на її реакцію, щоб розуміти, як просувається справа.

4. Як чіпати інтимні зони дівчини?

З грудьми будь дуже обережний. Пожмякати її зможеш під час грубого сексу (але тільки недовго). Під час прелюдії використовуй тільки ніжність. Почни з грудей, не зачіпаючи соски, дражни дівчину таким чином. Можеш гладити її через одяг, можеш поступово роздягати.

Коли дівчина вже сильно збудилася, переходь до дотиків до сосків і промежини. Тут тобі вже зелене світло.

Але перед тим, як приступити до найцікавішого, приділи увагу внутрішній стороні стегон, низу живота і складці під попою. Дотики до цих зон заведуть панночку ще сильніше.

Під час спілкування з клітором пам’ятай, що його потрібно чіпати тільки збудженим. Якщо ти поспішиш, то викличеш зворотний ефект і навіть можеш зробити дівчинці боляче. В промежині така кількість нервових закінчень, що невпевнені дії приведуть тебе до провалу.

Поменше думай, це буде заважати вам обом. Розчиняйся в процесі. Прислухайся до себе і до неї, щоб краще розуміти ступінь твого успіху.

Be First to Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code