Press "Enter" to skip to content

Гроші в спокушанні

Нещодавно ти читав про те, як здивувати дівчину. Сьогодні я розповім, чи важливі гроші і статус в спокушанні дівчат.

Для того, щоб спокушати дівчат, обов’язково мати BMW Х6М, інакше тобі ніхто давати взагалі не буде.

Для того, щоб спати зі статусними дівчатами, потрібно мати яхту і особистий літак.

Погодься, дуже хороші відмазки. А, найголовніше, як вони правдоподібно виглядають і звучать. Адже дівчатам потрібні тільки гроші.

чи важліві гроші в стосунках і спокушанні

І хлопчики в це вірять, а якщо їм скажеш зворотне, вони накинуться на тебе з доказами. Адже кожна людина оберігає і захищає свої переконання. Інакше боляче визнавати собі, що те, у що вірив, – неправда.

І щоб цей пост був не абстрактним і не порожньою балаканиною-філософією, я розберу один приклад. Одного молодого хлопця, у якого не було грошей, не було машини і навіть не було айфона, але він спокушав статусних дівчат.

Цей хлопець – я.

Просто одягнений: кросівки пума, звичайні шорти, майка, окуляри. Нічого брендового навіть немає. Тоді у мене не було грошей на такі шмотки. Але я на бентлі, і власниця цього автомобіля – шикарна, висока, розкішна брюнетка з грудьми 4-го розміру.

Ти думаєш, я зараз хвалюся або размотую свій пісюн? Ні. Як казав Генрі Форд : «Мене звуть Генрі Форд – мені нікому нічого доводити не треба». Точно так само і я скажу про спокушання.

Це тоді для мене були перемоги, прориви, якими хотілося поділитися з усім світом. Всім розповісти й похвалитися, що я спокусив дівчину на порше, я спокусив дівчину з обкладинки плейбоя, я спокусив модель.

А зараз я про це навіть нікому не розповідаю, тому що для мене – це норма. І нічого надприродного в цьому немає. Звичайне життя нормального чоловіка (звучить як сарказм, але ти сам обираєш, як тобі жити).

Я показую тобі можливості, які ти упускаєш кожен день. Я покажу тобі, що це все реально. Адже ти навіть не уявляєш, наскільки барвистим твоє життя може бути, скільки красивих дівчат в ньому. Повір, навіть поняття не маєш, в силу своїх обмежень в голові.

Мені це все теж нелегко давалося. Дуже нелегко, але я зміг. Отже, зможеш і ти. А ще я можу тебе навчити і розповісти, як дійти до такого рівня.

Ти коли-небудь їздив на бентлі-кабріолет з шикарною дівчиною 8-ми балів, коли на тебе дивляться ВСІ?! Абсолютно всі!

Мужики на машинах тобі заздрять і всі дівчата на тебе задивляються. ТИ їдеш за кермом, і більшість думає, що ти татків синок. Чому всі так думають?

Тому що ніхто не повірить у те, що я, 25-річний простий пацан, спокусив дружину мільйонера і розсікаю з нею по Києву. НІХТО! Тому що це нереально!

Але що вони знають про реальність?

З 24-х до 27-ми я зробив революцію в своїй голові і прорив в спокушанні. Я зрозумів, що можу, і що гідний кращих. За мною тоді спостерігали дуже багато хлопців з усього СНД. За моєю сторінкою в контакті стежили тоді майже всі, хто був глибоко в темі. Адже я писав звіти, викладав фото і жив таким бурхливим і насиченим жінками життям, що мені заздрили багато пациків.

І всі ці спокуси проходили на очах у моїх друзів. Вони все це бачили. Я жив тоді не один. Ми з другом знімали квартиру, і я приводив їх туди. Потім я ще брав їх з собою в кіно іноді, коли чоловіки були у відрядженнях.

Ось тоді я і став таким який я зараз є.

Так як хлопець без машини, грошей, айфона і квартири спокушав таких дівчат?

Таких дівчат можна спокушати двома способами: перший – це внутрішній стан, другий – це емоції, але внутрішній стан має бути теж.

Я давав їм емоції. У мене не було тоді такого внутрішнього стану, який у мене є зараз. Тоді я був пацаном, який боявся дівчат, особливо такого рівня.

Веселити я вмів, але спокушати – не дуже. Я сам не розумів і не знав, навіщо і чому вони мені дають. Я просто був радий цьому, і все. Пощастило, думав я. Але щастить тим, хто оре.

Це зараз я все знаю і розумію, чому мені давали, і можу цього навчити будь-кого. Ну як будь… кого, того хто справді цього захоче. Адже доведеться сильно попотіти, щоб досягти такого рівня.

Я б зараз продовжив розписувати, що таке емоції, і як їх треба давати. Але залишу ці теми для наступних статей.

Чи платив я тоді за них?

Ти знаєш, вони завжди платили за мене скрізь.

Я пару разів намагався заплатити, але вони, як ніби змовилися. Вони мені говорили: «Коли станеш мільйонером, тоді і заплатиш». Та я б і прозрів платити в деяких ресторанах за двох. Ну, пару раз можна, але постійно – ні. Явно дешевше було подрочити тоді.

Я навіть жив у самому простому, звичайному і старому будинку. Не новобудові. Галіма якість фоток, тому що ці всі фотки зроблені були на мою нокію, це був 2011 рік.

Пробач, якщо зруйнував все, у що ти вірив. Та ще й підкріпив це все доказами.

Я можу ще завантажити сюди фотографії, де я вже з іншими дівчатами на інших машинах, але цей пост не для размота пісюна. А для того, щоб ти задумався: а чи не продрочуєш ти своє життя?!

Висновки:

Цим постом я раз і назавжди поставлю крапку в твоїй голові. Для спокушання (навіть статусних дівчат) гроші взагалі не важливі. Для спокушання важливі дві речі: Твій внутрішній стан і емоції, якими ти її заряджуєш.

Be First to Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code