Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

Гроші в спокушанні

Нещодавно ти читав про те, як здивувати дівчину. Сьогодні я розповім, важливі гроші і статус в спокушанні дівчат.

Для того, щоб спокушати дівчат, обов’язково мати BMW Х6М, інакше тобі ніхто давати взагалі не буде.

Для того, щоб спати зі статусними дівчатами, потрібно мати яхту і особистий літак.

Погодься, дуже хороші відмазки. А, найголовніше, як вони правдоподно виглядають і звучать. Адже дівчатам потрібні тільки гроші.

І хлопчики в це вірять, а якщо їм скажеш зворотне, вони накинуться на тебе з доказами. Адже кожна людина оберігає і захищає свої переконання. Інакше боляче визнавати собі, що те, у що вірив, – неправда.

І щоб цей пост був не абстрактним і не порожньою балаканиною-філософією, я розберу один приклад. Одного молодого хлопця, у якого не було грошей, не було машини і навіть не було айфона, але він спокушав статусних дівчат.

Цей хлопець – я. На фото мені 25 років.

Подивися, як просто одягнений: кросівки пума, звичайні шорти, майка, окуляри. Нічого брендового навіть немає. Тоді у мене не було грошей на такі шмотки. Але я на бентлі, і власниця цього автомобіля – шикарна, висока, розкішна брюнетка з грудьми 4-го розміру. Зараз пошукаю фото для тебе спеціально, щоб подивився не тільки на бентлі.

Ти думаєш, я зараз хвалюся або разматываю свій пісюн? Немає. Як казав Генрі Форд : «Мене звуть Генрі Форд – мені нікому нічого доводити не треба». Точно так само і я скажу про спокушання: Мене звуть Антон Гломозда (Аkloni). Крапка.

Це тоді для мене були перемоги, прориви, якими хотілося поділитися з усім світом. Всім розповісти й похвалитися, що я спокусив дівчину на порше, я спокусив дівчину з обкладинки плейбоя, я спокусив модель.

А зараз я про це навіть нікому не розповідаю, тому що для мене — це норма. І нічого надприродного в цьому немає. Звичайне життя нормальної чоловіки (звучить як сарказм, але ти сам обираєш, як тобі жити).

Хочеш спілкуватися з дівчиною на одній мові? Хочеш її розуміти?

Скачай «Жіночо-чоловічий розмовник».

Прочитавши його, ти:— розберешся, що твориться у дівчини в голові, що нею рухає,

— чого хоче дівчина насправді

— і головне, ЯК з нею треба спілкуватися, щоб вона розуміла тебе, а ти її

Скачати жіночо-чоловічий розмовник

Я показую тобі можливості, які ти упускаєш кожен день. Я покажу тобі, що це все реально. Адже ти навіть не уявляєш, наскільки барвистою твоє життя може бути скільки красивих дівчат в ній. Повір, навіть поняття не маєш, в силу своїх обмежень в голові.

Мені це все теж нелегко давалося. Дуже нелегко, але я зміг. Отже, зможеш і ти. А ще я можу тебе навчити і розповісти, як дійти до такого рівня. А, ось, знайшов її сиськи 🙂

Ти коли-небудь їздив на бентлі кабріолет з шикарною дівчиною 8 балів, коли на тебе дивляться ВСІ?! Абсолютно всі!

Мужики на машинах тобі заздрять і всі дівчата на тебе задивляються. ТИ їдеш за кермом, і більшість думає, що ти татковою синку. Чому всі так думають?

Тому що ніхто не повірить у те, що я, 25-річний простий пацан, спокусив дружину мільйонера і розсікаю з нею по Києву. НІХТО! Тому що це нереально!

Але що вони знають про реальність?

Ось ще фото. Мені все ті ж 25 років, але тут я вже ML 550 і зверни увагу на номери – ВР. Верховна Рада. Я звабив дружину депутата — мільйонера.

З 24-х до 27-ми я зробив революцію в своїй голові і прорив в спокушанні. Я зрозумів, що можу, і що гідний кращих. За мною тоді спостерігали дуже багато хлопці з усього СНД. За моєю сторінкою в контакті стежили тоді майже всі, хто був глибоко в темі. Адже я писав звіти, викладав фото і жив такої бурхливої і насиченою жінками життям, що мені заздрили багато.

І всі ці спокуси проходили на очах у моїх друзів. Вони все це бачили. Я жив тоді не один. Ми з другом знімали квартиру, і я наводив їх туди. Потім я ще брав їх з собою в кіно іноді, коли чоловіки були у відрядженнях.

Ось тоді я і став AKLONI = Статусні Дівчини.

Так як хлопець без машини, грошей, айфона і квартири спокушав таких дівчат?

Таких дівчат можна спокушати двома способами: перший – це внутрішній стан, другий – це емоції, але внутрішній стан має бути теж.

Я давав їм емоції. У мене не було тоді такого внутрішнього стану, яке у мене є зараз. Тоді я був пацаном, який боявся дівчат, особливо такого рівня.

Веселити я вмів, але спокушати — не дуже. Я сам не розумів і не знав, навіщо і чому вони мені дають. Я просто був радий цьому, і все. Пощастило, думав я. Але щастить тим, хто оре.

Це зараз я все знаю і розумію, чому мені давали, і можу цього навчити будь-кого. Ну як будь… того, хто справді цього захоче. Адже предется сильно***нути, щоб досягти такого рівня.

Я б зараз продовжив розписувати, що таке емоції, і як їх треба давати. Але залишу ці теми для наступних статей.

Чи платив я тоді за них?

Ти знаєш, вони завжди платили за мене скрізь.

Я пару разів намагався заплатити, але вони, як ніби змовилися. Вони мені говорили: «Коли станеш мільйонером, тоді і заплатиш». Та я б і прозрів платити в деяких ресторанах за двох. Ну, пару раз можна, але постійно — ні. Явно дешевше було подрочити тоді.

Дивись, я навіть жив у самому простому, звичайному і старому будинку. Не новобудові. Галимое якість фоток, тому що ці всі фотки зроблені був на мою нокію, це був 2011 рік.

Пробач, якщо зруйнував все, у що ти вірив. Та ще й підкріпив це все доказами.

Я можу ще завантажити сюди фотографії, де я вже з іншими дівчатами на інших машинах, але цей пост не для размота писюна. А для того, щоб ти задумався: а чи не продрачиваешь ти своє життя?!

Висновки:

Цим постом я раз і назавжди поставлю крапку в твоїй голові. Для спокушання (навіть статусних дівчат) гроші взагалі не важливі. Для спокушання важливі дві речі: Твій внутрішній стан і емоції, якими ти її заряжаешь.

Хочеш дізнатися, як жіноче «НІ» перетворити в жіноче «ТАК»?

Зареєструйся на БЕЗКОШТОВНИЙ відеокурс і ти дізнаєшся:

— Причини, чому в тебе виникають труднощі з дівчиною

— 7 критичних помилок, які ти допускаєш при спілкуванні з дівчиною

— Мислення успішного чоловіка

Пройшовши цей курс,ти:

  1. Зрозумієш причини своїх проблем з дівчиною
  2. Почнеш мислити як успішний чоловік
  3. Дізнаєшся як підкорити дівчину, яка тобі дуже подобається.

Зареєструватися на курс

Будьте первым, кто оставит комментарий!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code