Press "Enter" to skip to content

Куди запросити дівчину на побачення

Знаю, що багато хлопців переймаються цим питанням. Куди запросити дівчину на перше побачення? У пікаперів навіть є цілий звід правил, куди можна запросити дівчину, а куди не можна. І як потрібно правильно вибирати місце. Таке враження, що від місця щось залежить. Навпаки, всі ці правила ускладнюють життя.

Ось ти бачиш гарну дівчину і думаєш «Що їй сказати, як з нею познайомитися, як зацікавити, як взяти номер телефону, а раптом не дасть, куди краще запросити дівчину на побачення?» Все, вистачить. Тихо!

Викинь весь цей мотлох з голови.

Очистити свою свідомість. Запам’ятай: неважливо, куди ти підеш, абсолютно неважливо.

Якщо ти тільки що познайомився з дівчиною, клич на чашечку кави. Якщо ви їдете на машині, можеш зупинитися у будь-якого закладу. Якщо ти заздалегідь плануєш побачення, вибирай місце в залежності від твого настрою.Важливо, як ти будеш поводитися в цьому місці, про що будеш там з нею говорити. Яку атмосферу створиш. Твої флюїди, енергетика.

Так, є певні місця, які відразу розташовують до невимушеному спілкуванню. Якщо ти їх знаєш – відмінно. Якщо ні – не біда. Не сподобалося місце – змініть. Нічого страшного.

Хочеш спілкуватися з дівчиною на одній мові? Хочеш її розуміти?

Скачай “Жіночо-чоловічий розмовник”.

Прочитавши його, ти:– розберешся, що твориться у дівчини в голові, що нею рухає,

– чого хоче дівчина насправді

– і головне, ЯК з нею треба спілкуватися, щоб вона розуміла тебе, а ти її

Скачати жіночо-чоловічий розмовник

 

А тепер увага, що важливо.

 

Важливо, як ти будеш на неї дивитися, як будеш фліртувати. Які приховані сигнали будеш подавати, як торкатися. Як від тебе буде пахнути, твоя доглянутість, стан тіла, одяг – це набагато важливіше, ніж місце, куди ти її поведеш.

Вона запам’ятає твій образ і твоє ставлення до неї. Вона запам’ятає ті моменти, про які ти навіть не підозрюєш. Вона запам’ятає емоції, які ти викликав у неї. Вона зверне увагу на ті речі, про які ти й подумати не міг.

Вона дівчина, вона мислить інакше. Так, вона з іншої планети. Тобі її не зрозуміти поки що, тому просто слухай мої поради і роби, як я тобі кажу.

Вона не запам’ятає місце, де ви були, або що вона замовила собі поїсти. Вона запам’ятає, як ти її ніжно пригорнув, як ти подав їй руку, коли ви переходили через дорогу. Вона запам’ятає, як ти поцілував її в шийку і сказав їй на вушко своїм глибоким грудним голосом, як вона смачно пахне. Вона запам’ятає те, що важливо для неї. Вона запам’ятає емоції.

Не дякуй. Дій і насолоджуйся отриманим результатом. Удачі!

Хочеш дізнатися, як жіноче «НІ» перетворити в жіноче «ТАК»?

Зареєструйся на БЕЗКОШТОВНИЙ відеокурс і ти дізнаєшся:

– Причини, чому в тебе виникають труднощі з дівчиною

– 7 критичних помилок, які ти допускаєш при спілкуванні з дівчиною

– Мислення успішного чоловіка

Пройшовши цей курс, ти:

  1. Зрозумієш причини своїх проблем з дівчиною
  2. Почнеш мислити як успішний чоловік
  3. Дізнаєшся як підкорити дівчину, яка тобі дуже подобається.

Зареєструватися на курс

Be First to Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *