Press "Enter" to skip to content

Майбутнє за криптовалютою — так чи ні

Ринок криптовалют росте з кожним роком попри стрибки його курсу. У цьому немає нічого дивного, адже курс долара також не завжди стабільний, але це не привід відмовлятися від покупки стабільних фіатних коштів. Додаткову привабливість цифрових грошей надає той факт, що вони все ще знаходяться на початковій стадії розвитку, коли інвестувати в них ще не пізно.

Саме тому все більше власників бізнесу намагається інтегрувати у власну справу  світову платформу Binance, отримуючи оплату у крипті. Ви також можете це здійснити, дізнавшись подробиці та умови на сайті settlepay.net. Чи варте воно того? Дізнаймося.

Що таке SettlePay?

SettlePay — це український платіжний сервіс, що є ексклюзивним партнером Binance на вітчизняному ринку. Простіше кажучи, компанія займається інтеграцією вашого бізнесу у світ криптовалют, що дозволяє вам:

  • приймати оплату від покупців та клієнтів у крипті;
  • зберігати цифрові та фіатні засоби в захищеному гаманці SettlePay Wallet;
  • оплачувати товари в офлайн-режимі.

Якщо говорити простіше, то SettlePay — це міст між фіатними грошима та криптовалютою, який бере на себе розв’язання всіх технічних проблем. Сьогодні все більше бізнес-проєктів звертається за послугами компанії, яка забезпечує  інтеграцію  технології Binance в бізнес.

Чи так необхідно поєднувати свій бізнес з технологією блокчейн?

Наведемо найпростіший приклад. Ви продавець, який продає товари на ринку, де ходить безліч іноземців, але ви приймаєте оплату лише в одній валюті. Наскільки збільшиться ваш прибуток, якщо з вами розраховуватимуться не лише умовними гривнями, а й доларами, євро та іншою валютою? Відповідь очевидна — у кілька разів.

Сьогодні все більше людей інвестують фіатні кошти в цифрові гроші, при цьому вони не завжди мають можливість і бажання виводити їх назад для розрахунку за той чи інший товар. SettlePay дозволить вам утримати покупця, запропонувавши йому можливість купити щось за криптовалюту. Так просте та очевидне рішення дозволить вам стати одним із найбільш привабливих продавців на ринку, чиїм покупцем зможе стати кожен охочий!

Be First to Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code