Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

Масові емейл-розсилки: як вибрати ефективний рекламний інструмент

Інтернет-простір-це величезний майданчик з чималими можливостями для бізнесу. Тут можуть бути використані різні маркетингові інструменти для просування товарів, послуг, бренду. Серед ефективних і найбільш часто використовуваних масові емейл-розсилки, детальніше на http://email-rassylka.com/. Електронні повідомлення отримують тільки ті користувачі, які попередньо залишали свої контакти при здійсненні покупки або в процесі підписки на новини.

розсилки емейл

Чотири найпопулярніших види емейл-розсилок

Повідомлення, що надсилаються на електронну скриньку одержувача можуть виконувати різні бізнес-завдання. В залежності від цього і буде визначено тип повідомлення, які можна буде використовувати власникам сайтів і віртуальних магазинів. Масові емейл-розсилки представлені чотирма варіантами.

Подієві або тригерні

Розсилаються в автоматичному режимі, але тільки після настання певної події. Повідомляти своїм клієнтам власника магазинів і сайтів можуть про:

  • Акції або старті розпродажів. Це стимулює продажі і значно підвищує інтерес користувачів.
  • Вітання. Часто такі розсилки відбуваються після закінчення заданого проміжку часу.
  • Настанні урочистого для передплатника. Часто це День народження або початку співпраці, пр.
  • Зміни, що відбулися в статусі відправленого замовлення.
  • Про забутий кошик, який був кинутий і не оформлений добу (інший час) назад.
  • Використовуються такі розсилки магазинами, бутиками, сайтами з послугами і роботами.

Акційний

Вони ще називаються продають, тобто спрямовані на збільшення обсягу продажів. Саме такий варіант стає найбільш перспективним, ефективним, особливо коли потрібно розкручувати марки, колекції, серії та ін.

Інформаційні або контентні

Застосовуються інформаційними порталами, в тілі листа можуть бути заголовки з активними зворотними посиланнями або частина тексту новин, пізнавального, наукового або іншого характеру.

Реанімаційні

Вони ж можуть бути і реактиваційними, оскільки спрямовані або на відновлення облікового запису, або на його видалення і очищення бази даних. Варіант для всіх компаній, які в минулому отримали нового користувача, який за довгий час не проводив ніяких активних дій.

Існують і інші типи розсилок, спрямовані на просування і розкрутку бізнесу. Вибирати конкретний варіант слід з урахуванням реальних потреб. Зазначені типи розсилок використовуються в 9 випадків з 10, оскільки визнані найефективнішими і перспективними.

Будьте первым, кто оставит комментарий!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code