Press "Enter" to skip to content

Молоденькі дівчата проти зрілих тіток

Забавно, коли я готувався до жіночих тренінгів, у мене стільки думок народжувалося і стільки інфи виникало, яку потрібно донести мужикам. Зараз ось повністю в чоловічій інфі, і стільки всього хочеться сказати жінкам. І це більше не по-тренерски, а як чоловік – жінці.

які дівчата краще: молоді чи зрілі

Красивих жінок багато у нас в СНД, а ось сексуальних – одиниці. Цицьки і піськи – це не сексуальність, вона в іншому.

Є дівчатка по 20-25 років і є тітки по 30-35. В чому між ними суттєва різниця?

Для життя більше підходять другі. Це вже відгулявші дами, знають, чого хочуть, цінують в чоловіках не ті якості, які цінують 20-річні дівчата. Вони будуть дуже хорошими дружинами, надійними, з ними є про що поговорити, можна довірити гроші і все таке. Зараз говорю виключно про дівчат 7-8 балів!

Але у цих жінок немає дівчинки.

Вони виглядають супер, вони в такій формі, що багатьом 20-річним і не снилося. Вони стежать за собою і все таке, але дівчаток в них немає. Там багато логіки.

Більшість з них самотні, хоча швидше всього з дитиною на руках. Вони самі годувальниці, самі заробляють і забезпечують себе. Вони взяли на себе функцію чоловіка і стали красивими, доглянутими чоловіками, при цьому забувши, що вони – жінки, і створені для іншого.

 

Так, вони можуть сказати, що мужиків немає і такі от справи, але самі дурепи, тому що не за того виходили, коли були тупими 20-25 літніми. А чому не за того? Тому що цінності були інші дивилися на інші речі.

І ось ми маємо офігітельно красиву дівчину 30-35 років, за якої багато вдаряють і мріють цілувати пісок під її ногами, замість того щоб трахати її. Але вона нещасна.

Ті кого вона хоче, не хочуть її, а ті, хто її хоче, тих не хоче вона.

Вона не сексуальна, в ній немає дівчинки. У ній немає того, що розпалює в чоловікові вогонь, хоча я б навіть сказав полум’я. У ній немає того, що чоловікові потрібно як повітря – в ній немає дівчинки. Вона ідеальна, за винятком ось цього от параметра.

Хоча в ліжку вона просто космос, вона все знає, все вміє, з досвідом. Ідеальна за всіма параметрами, але в голові мужик. Тому що жінка, яка думає, де і як заробити гроші, не може бути сексуальною. Це все одно, що мужик, який постійно думає, що він піде в кіно з друзями.

Вона не може бути до кінця жінкою, вона не гармонійна, а всі інші її заслуги, порівняно з цим упущенням, – ніщо.

В результаті ти трахаїш її пару раз, місяць, два, три, чотири і потім ти не отримуєш вже тих емоцій, того стану, які тобі потрібні, як чоловікові. І звалюєш, хоча логічно розумієш, що вона – те, що треба. Вона – ідеальний варіант. Але логіка з почуттями нічого спільного не мають.

А є дівчата 20-25 років, які дають тобі всі ті емоції, яких тобі так не вистачало з жінками старшого віку. І по початку ти щасливий.

Але коли проходить кілька місяців і емоції спадають, ти розумієш, що далеко на одних емоціях не заїдеш. У неї ще немає того досвіду, немає тієї мудрості, вона ще не розуміє багатьох речей, і тобі не хочеться її всьому цьому вчити.

Адже ти не дитину собі знайшов, щоб її няньчити і виховувати (хоча багато чоловіків вважають. що потрібно взяти собі цнотливу і виховати її – мені їх шкода).

Тобі потрібна дівчина, твоя друга половинка, яка тебе доповнить і зробить тебе гармонійним. А це може зробити тільки мудра жінка.

І ось ти отримуєш ці емоції від неї, потім наїдаїшся й кидаєш її, бо далі йде просто марнування і трата свого особистого часу, якого у нас так мало відведено в цьому житті.

Висновки:

Одним не вистачає дівчинки, а іншим – жінки. Якщо хтось з них зможе у собі це все поєднати, знайде собі відразу ж падлючку, у яку закохається – адже це властивість всіх жінок.)))

Ти мене запитаєш про висновки і мої поради, що робити і як бути. Це лише мої міркування і спостереження. Мій багатий особистий досвід у взаєминах між М і Ж.

 

Be First to Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code