Press "Enter" to skip to content

Найкраща гінекологічна клініка

Для сучасної жінки, яка стежить за своїм здоров’ям, дуже важливо знайти «свого» гінеколога. Якщо є саме такий лікар, то походи на планові огляди не будуть відкладатися на невизначений термін із-за психологічного дискомфорту, страху залишити в «безоплатної» поліклініці відчутну суму.

клініка гінекології

Сучасна гінекологія з інноваційними технологіями

Тільки уважне і дбайливе ставлення до свого жіночого здоров’я допоможе вчасно виявити патології і захворювання. Для нашої країни характерним є високий відсоток захворюваності в гінекологічній сфері – 3 з 4 жінок страждають від різних захворювань репродуктивних органів. Така статистика обумовлена в першу чергу тим, що жінки пізно звертаються до фахівців.

У жіночому медичному центрі АСТАРТА пацієнтки з перших хвилин звернення зможуть відчути турботу і увагу з боку персоналу – адміністраторів, медсестер, лікарів з високою кваліфікацією.

Прийом гінеколога в центрі Києва

Записатися на прийом в клініку можна як через офіційний сайт https://astarta.net.ua/uslugi/konsultatsiya-spetsialista, так і по телефону. Жіноче здоров’я, особливо для тих, хто готується стати мамою, має бути в пріоритеті. І турбота про нього може не займати багато часу, який витрачається на простий в черзі в бюджетній установі медицини.

В клініці гінекології АСТАРТА суворо дотримуються основні принципи:

  • Анонімність;
  • Індивідуальний підхід;
  • Оперативність;
  • Максимальна ефективність лікування.

Лікарями медичного центру розроблені пакети комплексного обстеження. З їх допомогою можна встановити причини дискомфорту і занепокоєння. Можливість зробити аналіз, не виходячи з клініки, наявність сучасного обладнання – це не тільки зручність для пацієнтів, але і висока точність діагностики.

Коли необхідна консультація гінеколога?

На жаль, серед наших жінок, поширена практика звернення до лікаря лише після появи симптомів, що заподіюють сильний дискомфорт. Навіть порушення циклу для багатьох не є приводом для походу в клініку. Але кожна жінка повинна для себе з’ясувати і поділитися інформацією з підростаючою дочкою, коли потрібно обов’язково відвідати профільного лікаря:

1. Планові огляди. Не рідше 2 разів на рік. Якщо є хронічні недуги – то частіше.

2. Болі або патологічні виділення.

3. Порушення циклу.

4. Труднощі із зачаттям.

5. Вагітність.

В залежності від отриманої інформації, результатів огляду, лікар підбере спосіб діагностики або призначить додаткові процедури, щоб підтвердити попередній діагноз.

Be First to Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code