Press "Enter" to skip to content

Навіщо і для чого чоловікові жінка і сім’я?

У минулій статті я розповів, чи варто одружуватися чи ні. Сьогодні ти дізнаєшся, навіщо чоловікові жінка і сім’я. І зможеш прийняти вірне рішення, створювати її чи ні.

Коли чоловікові потрібна жінка? Що таке жінка для чоловіка? Для чого чоловікові жінка і сім’я? Цим питанням рано чи пізно задається будь-який розумний чоловік.

Близькість. Натхнення. Підтримка. Турбота. Тільки від самої рідної ти зможеш отримати все це.

Що ще жінка дає чоловікові? Я розкажу тобі, навіщо і для чого чоловікові жінка.

навіщо одружуватись і заводити сім"ю

Навіщо і для чого чоловікові жінка і сім’я:

  1. З точки зору практики.
  2. Для чого чоловікові сім’я?

З точки зору практики.

Ти, напевно, думаєш, ось що мені реально може запропонувати жінка? Навіщо мені сім’я? Шукаєш користь, реальний сенс, мислиш логічно.

Ти ж звик справлятися зі всім. Навіщо тобі цей геморой у вигляді дружини?

Я виділив три основні аспекти, на які спирається більшість чоловіків, коли шукає практичні вигоди від одруження.

Навіщо чоловікові потрібна жінка:

  • Секс. Відмінно, вона завжди під боком. Напружуватися, знайомитися з новими дівчатами і спокушати нікого не треба. Уламувати – теж. Береш і все. Набридла – сходив наліво.

Але секс можна отримувати і будучи вільним, адже так? Скільки послуг вже існує, ще й в гарній упаковці. Скільки вільних жінок, очі розбігаються. Навіщо тоді постійна дівчина?

  • Будинок. Чистота, завжди набитий холодильник і випросувані сорочки, так? Раніше це робила мама, а тепер хто? Дружина нехай робить. Повинна ж від неї бути реальна користь.

Але можна найняти хатню робітницю. Це не так вже і дорого. Сьогодні подібних послуг теж повно. Чисто, вчасно і по акції. Навіщо дружина?

  • Діти. Тут складніше, потрібна жінка, щоб їх народжувати і виховувати. Але на практиці навіть у цьому можна обійтися без постійної партнерки. Є сурогатні матері, усиновлення і няні. Звучить дико, але ти ж хотів мислити логічно.

Виходить, що, якщо підходити до шлюбу з точки зору вигоди, що жінка взагалі не потрібна. Вірніше, своя постійна жінка.

Навіщо терпіти ці істерики, марнотратство твоєї зарплати, вічне крапання на мозок і ПМС? Коли можна спокійно обходитися самостійно?

Але такий підхід не працює. Я поясню, чому.

Для чого чоловікові сім’я?

Не працює, тому що не можна підходити один до одного з позиції «ти – мені, я – тобі». Шлюб – це не угода. І ті, хто маніпулюють в сім’ї словом «повинен», не зможуть побудувати щасливі відносини.

Не можна так, що ти мені звариш картоплю, а я тобі полагоджу двері. Або ти мені народиш дитину, а я буду давати тобі частину зарплати на його іграшки.

Сім’я – це тобі не бізнес, тут не працюють договори та цифри. Тут справа в близькості, підтримці і розумінні.

Тоді навіщо чоловікові жінка і сім’я?

Сім’я – це твій тил, твоя опора і твій сенс.

Сім’я – це місце, де тебе люблять, цінують і поважають. Де ти – завжди найкращий і улюблений на світі.

Тут ти можеш показати свої слабкості і не боятися цього. Тут ти можеш відпочивати і набиратися сил для нових звершень.

Тут тебе оточують не вороги і не конкуренти, як у зовнішньому світі. Тут поруч тільки рідні люди.

І саме жінка, твоя дружина, буде поруч з тобою в будь-якій ситуації. На неї ти можеш покластися, довіряти їй і розраховувати на її участь.

Без жінок ми перестанемо відчувати себе чоловіками.

Саме вони дають нам привід проявити себе. Саме жінки мотивують нас, щоб ми досягали і прагнули. Заради них ми добиваємося всього найкращого.

Через них нам хочеться демонструвати чоловічу силу і здійснювати подвиги. Щоб жінки нас поважали. Для жінок були написані всі найбільші поеми, тому що жінки – наші музи, вони надихають нас.

І, якщо відкинути всі супутні приємні бонуси, які буде виконувати дружина, вона потрібна тільки в одній якості. Щоб бути поруч, підтримати тебе в біді і ділити разом радість. Щоб прожити з тобою ваше життя.

І знаєш ще, що таке родина?

Коли у мене в житті не було нічого, коли я збанкрутував, я зрозумів одну річ. Що ніхто мені не дзвонить. Я перестав бути потрібний всім, хто раніше зі мною спілкувався.

Поруч залишилася тільки моя сім’я. І, повір, на тебе всім начхати. Всім, крім них.

Be First to Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code