Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

Навіщо і для чого чоловікові жінка і сім’я?

У минулій статті я розповів, чи варто одружуватися чи ні. Сьогодні ти дізнаєшся, навіщо чоловікові жінка і сім’я. І зможеш прийняти вірне рішення, створювати її чи ні.

Коли чоловікові потрібна жінка? Що таке жінка для чоловіка? Для чого чоловікові жінка і сім’я? Цим питанням рано чи пізно задається будь-який розумний чоловік.

Близькість. Натхнення. Підтримка. Турбота. Тільки від самої рідної ти зможеш отримати все це.

Що ще жінка дає чоловікові? Я розкажу тобі, навіщо і для чого чоловікові жінка.

навіщо одружуватись і заводити сім"ю

Навіщо і для чого чоловікові жінка і сім’я:

  1. З точки зору практики.
  2. Для чого чоловікові сім’я?

З точки зору практики.

Ти, напевно, думаєш, ось що мені реально може запропонувати жінка? Навіщо мені сім’я? Шукаєш користь, реальний сенс, мислиш логічно.

Ти ж звик справлятися зі всім. Навіщо тобі цей геморой у вигляді дружини?

Я виділив три основні аспекти, на які спирається більшість чоловіків, коли шукає практичні вигоди від одруження.

Навіщо чоловікові потрібна жінка:

  • Секс. Відмінно, вона завжди під боком. Напружуватися, знайомитися з новими дівчатами і спокушати нікого не треба. Уламувати — теж. Береш і все. Набридла — сходив наліво.

Але секс можна отримувати і будучи вільним, адже так? Скільки послуг вже існує, ще й в гарній упаковці. Скільки вільних жінок, очі розбігаються. Навіщо тоді постійна дівчина?

  • Будинок. Чистота, завжди набитий холодильник і випросувані сорочки, так? Раніше це робила мама, а тепер хто? Дружина нехай робить. Повинна ж від неї бути реальна користь.

Але можна найняти хатню робітницю. Це не так вже і дорого. Сьогодні подібних послуг теж повно. Чисто, вчасно і по акції. Навіщо дружина?

  • Діти. Тут складніше, потрібна жінка, щоб їх народжувати і виховувати. Але на практиці навіть у цьому можна обійтися без постійної партнерки. Є сурогатні матері, усиновлення і няні. Звучить дико, але ти ж хотів мислити логічно.

Виходить, що, якщо підходити до шлюбу з точки зору вигоди, що жінка взагалі не потрібна. Вірніше, своя постійна жінка.

Навіщо терпіти ці істерики, марнотратство твоєї зарплати, вічне крапання на мозок і ПМС? Коли можна спокійно обходитися самостійно?

Але такий підхід не працює. Я поясню, чому.

Для чого чоловікові сім’я?

Не працює, тому що не можна підходити один до одного з позиції «ти — мені, я — тобі». Шлюб — це не угода. І ті, хто маніпулюють в сім’ї словом «повинен», не зможуть побудувати щасливі відносини.

Не можна так, що ти мені звариш картоплю, а я тобі полагоджу двері. Або ти мені народиш дитину, а я буду давати тобі частину зарплати на його іграшки.

Сім’я — це тобі не бізнес, тут не працюють договори та цифри. Тут справа в близькості, підтримці і розумінні.

Тоді навіщо чоловікові жінка і сім’я?

Сім’я — це твій тил, твоя опора і твій сенс.

Сім’я — це місце, де тебе люблять, цінують і поважають. Де ти — завжди найкращий і улюблений на світі.

Тут ти можеш показати свої слабкості і не боятися цього. Тут ти можеш відпочивати і набиратися сил для нових звершень.

Тут тебе оточують не вороги і не конкуренти, як у зовнішньому світі. Тут поруч тільки рідні люди.

І саме жінка, твоя дружина, буде поруч з тобою в будь-якій ситуації. На неї ти можеш покластися, довіряти їй і розраховувати на її участь.

Без жінок ми перестанемо відчувати себе чоловіками.

Саме вони дають нам привід проявити себе. Саме жінки мотивують нас, щоб ми досягали і прагнули. Заради них ми добиваємося всього найкращого.

Через них нам хочеться демонструвати чоловічу силу і здійснювати подвиги. Щоб жінки нас поважали. Для жінок були написані всі найбільші поеми, тому що жінки — наші музи, вони надихають нас.

І, якщо відкинути всі супутні приємні бонуси, які буде виконувати дружина, вона потрібна тільки в одній якості. Щоб бути поруч, підтримати тебе в біді і ділити разом радість. Щоб прожити з тобою ваше життя.

І знаєш ще, що таке родина?

Коли у мене в житті не було нічого, коли я збанкрутував, я зрозумів одну річ. Що ніхто мені не дзвонить. Я перестав бути потрібний всім, хто раніше зі мною спілкувався.

Поруч залишилася тільки моя сім’я. І, повір, на тебе всім начхати. Всім, крім них.

Будьте первым, кто оставит комментарий!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code