Press "Enter" to skip to content

Новенький X5 vs Дівчата

Давай поговоримо про дівчат і мотивацію. Про ті моменти, які можуть одночасно як мотивувати, так і пригнічувати.

  1. Дівчина може змінити чоловіка.
  2. Я пам’ятаю, як дівчата мене відкидали.
  3. Переміг – все зробив правильно. Програв – тобі є, куди рости.
  4. Чи були моменти, коли мені не хотілося?
  5. Немає дівчини, яка б зламала мене.
  6. Чи хотів я спати з ними усіма?

довгий шлях спокушання

Я вірю і знаю, що дівчина може змінити чоловіка. А ось статися це може абсолютно по-різному.

Бувають такі моменти, коли ти бачиш ту саму, дуже красиву дівчину. Ти збираєш волю в кулак і підходиш до неї, а вона тебе відкидає. Не ведеться на тебе. “Ну як же так?” – думаєш ти. Адже я самий ідеальний для неї варіант. Я буду її любити, я саме той, хто буде з нею поруч.

Але ти не встигаєш їй це передати навіть у погляді, тому що вона на тебе просто не дивиться.

І тут хтось ображається на життя і на дівчат, а хтось дуже сильно мотивується. Для того, щоб щось змінити, потрібно спочатку змінити себе і тут все тільки починається…

Я чітко пам’ятаю, як я підходив до дівчат і вони мене відкидали.

Не всі, але саме ті, яких я хотів. Дівчата з вищого суспільства. Я не дотягував тоді до них. Ти знаєш, скільки разів мені відмовляли? Ти знаєш, скільки разів мені не давали дівчата вдома? Ти знаєш, скільки разів я натупив і зробив все не так, як треба було? Скільки разів мені натякали на секс, а я цього не розумів?

Згадай той самий момент, коли ти зібрав у собі всі сили і йдеш до неї. Тремтячі ноги, ком в горлі. Намагаєшся прогнати всі свої думки геть, інакше вони тебе з’їдять. І тут ледве-ледве видавлювати з себе ці 6 букв: «Привіт». І різко наступає «вічність». Від моменту, коли ти закінчив свою фразу, до її реакції.

І я підходив до статусної дівчині, а вона мені говорила, мовляв, подивися на себе. Я ці моменти запам’ятав дуже добре. Прикро до жаху, прикро, прикро, тебе відшили. А адже вона навіть не знає, чого тобі варто було підійти до неї.

І в той момент я говорив собі тільки одне, що хочу таких, як вона. Хочу, хочу, хочу. Все, що у мене було – це велике бажання і воля, яку не зламати.

Я пам’ятаю, як я проходив повз дорогі заклади і бачив, як там за склом сиділи ті самі красуні. Як вони виходили зі своїх Range Roverов. Дивився їх фотозвіти з клубів.

У мене не було тоді всього цього життя, але я її дуже сильно хотів. Я хотів цих дівчат. Я хотів так само сидіти в дорогих закладах. Хотів ходити по кращим клубам. Відвозити таких ось ципочок додому.

Якщо ти переміг, значить, все зробив правильно. Якщо ти програв – тобі є, куди рости.

Я більше пам’ятаю свої поразки, ніж перемоги. Я постійно робив підходи, змушував себе, принижував, якщо нічого не виходило. Якщо десь тупив, карав себе, злився. І так минали роки. Перемоги, невдачі, розчарування, прозріння, незручні моменти – все це вилилося в ту впевненість, що у мене є зараз.

Той час, який інші витрачають на роботу, на себе, на самоосвіту, я витрачав на дівчат, які, по суті, і стали моєю роботою або хобі.

Я жадав статусних, недоступних, знаменитих. Я хотів їх так сильно, але не знав як. Про це ніде не пишуть, про це ніде не говорять, та я нікого не знав на той момент, хто таких спокушав.

Я прокачувався з кожним днем все сильніше і сильніше, я робив ці дурні підходи, телефони, прозвон, свіданки, секс. Я навіть не можу зараз згадати всіх, з ким спав. А про тих, з ким просто спілкувався, і говорити взагалі безглуздо. Це тисячі комунікацій.

Чи були моменти, коли мені не хотілося?

Звичайно були. Мені майже завжди не хотілося підходити до дівчат, мене майже завжди ламало. Постійно лізли відмазки в голову. Нічого приємного в цьому немає. Особливо, коли виходить через раз.

Я постійно робив все сам, так як інші тільки говорити вміють, а робити бояться. У мене не було напарників, хто готовий був так гарувати. Всі хочуть все і відразу, але так не буває.

 

Потім почало виходити. Потім стало все добре і з дівчатами вище рівнем. І тут я занурився в трохи інший світ. Я стільки сил, грошей, часу і ресурсів вклав у те, щоб досягати найкращих дівчат. І у мене це вийшло. Я домігся того, чого найбільше хотів.

Я ніколи не орієнтувався на кількість. Спочатку було діло, а потім зрозумів, що це не моє. Скільки разів, коли знайомився з дівчиною, я думав «Да ладно, не може бути. Якщо з нею пересплю – це буде моя найкраща». І так з кожним разом кращих і кращих ставало все більше і більше, і сам того не помітивши, я перейшов у вищу лігу.

Зараз немає такої дівчини, яка зламала б мене або змусила прогнутися.

Мої калібрування вже настільки вишколені, що я бачу все або майже все. Я можу переспати з нею в перший день, а можу і погратися. Я сам вирішую, коли я її хочу.

Бувають складні випадки, з ними цікаво, але таких одиниці. Найчастіше це досвідчені жінки, злегка за 30 або близько того. Таких було небагато. Інші читаються без особливого професіоналізму. Але щоб вміти це все бачити і читати, мені знадобилися роки тренувань і програшів.

Потім я почав ходити по крутим закладам, розуміти, що до чого, і хто де тусується. Мій дохід, природно, збільшився.

Почав розуміти, яка дівчина як одягнена, розбиратися у всіх брендах. Цінність зовнішнього вигляду я зрозумів до кінця. Як важливо стежити за собою, і як сильно дівчата це люблять в хлопцях. Навіть в прикрасах став нишпорити. І тут почало ставати ще цікавіше.

Це мене заводило ще більше. Я не шкодував грошей, витрачав їх на себе, на клуби, на випивку, шмотки, тусовки, свіданки. На пізнання цього загадкового світу жінок.

Хто знає, скільки грошей пішло насправді на всі ці справи, але новий Х5 стояв би у мене під вікном – це точно. Я не шкодую ні про що.

Я дізнався відповіді на всі питання, які мене цікавили. Сьогодні я сміливо можу сказати, що в спокушанні я знаю толк. 8 років життя не витрачені даремно.

Тепер у мене навчаються багато хлопці, бізнесмени проходять індивідуальні коучинги. Тому що свого часу вони витрачали на інше, на заробляння грошей, що теж правильно. Але гроші без жінок – ніщо.

Чи хотів я спати зі всіма дівчатами, з якими я спав?

Ні, деякі були для галочки. Деякі – просто заради експерименту. А з деякими було просто влом, але треба.

Я на все життя запам’ятаю ті самі переломні моменти, коли у мене було прозріння і перехоплювало дух. Коли у мене виходило. Коли я не вірив в те, що відбувається.

Мене дуже часто питають дівчата, чи цікаво мені ходити на побачення, якщо я все знаю, бачу і розумію наперед. Я довго думав на цей рахунок і зрозумів ось що. Так, мені цікаво. Коли ти все можеш і вмієш, то відчуваєш себе Богом в прямому сенсі слова. І це почуття того варте.

Дівчата – це найсильніша мотивація в житті чоловіка.

 

Be First to Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code