Press "Enter" to skip to content

Чи потрібні тобі складні відносини?

Всякий раз, починаючи нові відносини, ми готуємо себе до певних труднощів. І навіть якщо в результаті отримуємо якесь сумне лайно замість нормальних відносин, то не прагнемо припинити цей зв’язок. Тобі точно потрібні складні відносини?

Можливо, ми просто боїмося знову залишитися одні і починати все спочатку? Даремно. Ти можеш підкорити будь-яку дівчину! Я допоможу тобі.

що таке складні відносини і як їх закінчити

Звичка – не найкраща причина, щоб залишатися зі своєю дівчиною, якщо у всіх інших питаннях вона вже давно тебе не влаштовує. І так, поговоримо, що таке складні відносини.

7 способів визначити складні відносини:

  1. Стосунки на відстані.
  2. Немає довіри.
  3. Вічні скандали.
  4. Неприборкані ревнощі.
  5. Ідеалізування.
  6. Різні цілі.
  7. Відсутність компромісів.

1. Стосунки на відстані.

Стосунки на відстані можуть бути загадковими та інтригуючими. Ви будете бачитися кожен раз, як в перший раз, будете нескінченно нудьгувати один по одному. І перший час вам навіть буде здаватися, що так і треба. Що це самий крутий досвід в житті.

Так може тривати кілька місяців, але що потім? Якщо за весь цей час ви не змогли домовитися, в якому місті чи країні будете жити, то можна спокійно ставити крапку.

Чим далі ви будете відкладати рішення, тим гірше будуть ставати ваші відносини.

Постійні скандали і істерики – ось, що ти отримаєш. Краще обговоріть все відразу. Якщо не знайшли компроміс, краще розлучитися.

2. Немає довіри.

Ти розумієш, що ти не довіряєш своїй дівчині. Що не можеш покластися на неї в якихось важливих питаннях. Ти не ділишся з нею важливими подіями свого життя, не радишся з головних питань.

Ясна річ, що ти не повинен викладати дівчині всі свої думки. Але було б нерозумно думати, що замовчування якихось глобальних ситуацій врятує ваші стосунки від краху.

Подумай про те, чому саме ти їй не довіряєш? Можливо, вона дала якийсь привід для цього, обдурила твої очікування або зрадила в минулому. Або ж ви просто не настільки близькі, і ти не хочеш відкриватися перед нею.

Якщо ти не готовий вирішувати цю проблему і відкриватися, то краще не витрачати час один одного.

3. Вічні скандали.

Періодично сваритися і лаятися – це нормальний стан будь-якої пари. Якщо цього немає, значить, ви байдужі один одному. Але якщо скандали відбуваються на постійній основі, потрібно задуматися про те, чому так трапляється. Спробувати знайти об’єктивну причину і усунути її, якщо це можливо.

Але якщо ти розумієш, що у твоєї дівчини просто такий характер, і вона ні дня не може прожити без з’ясування стосунків, тоді нічого з цим не поробиш.

Хочеш терпіти – твоя справа, але з роками огидний характер буде ставати ще гірше, а тобі буде все складніше перебувати з нею поруч.

4. Неприборкані ревнощі.

Вона постійно перевіряє твою пошту, мобільний, соціальні мережі, контролює всі твої дзвінки. Вона проти того, щоб ти спілкувався зі своїми подругами і проводив з ними час. Вона підозрює тебе в зрадах і говорить про це мало не кожен день, раз у раз змінюючи підозрювану. Вона не соромиться у виразах і тисне на тебе своїми ревнощами.

Ти впевнений, що тобі це потрібно? Всі ці претензії, підозри, перевірка всіх твоїх гаджетів? Невже тебе влаштовує перед кимось звітувати?

Ти справді готовий миритися з цим, щоб саме ця дівчина була поруч?

 

5. Ідеалізування.

Коли ти любиш людину, то волею-неволею ідеалізуїшь її. Приписуєш якості, якими вона не володіє.

Через час ти зрозумієш, що поруч знаходиться жива людина зі своїми проблемами, емоціями, нервами і переживаннями. І вона зовсім не така ідеальна, як тобі здавалося на перший погляд.

Що тебе чекає в підсумку? Величезне розчарування і невдоволення дівчиною, хоча по факту її провини тут немає. Винен у всьому тільки ти.

Щоб потім не було боляче розчаровуватися, ти з самого початку повинен зрозуміти, що вона – жива людина, а не твій ідеал. Тому що нічого ідеального в цьому світі не існує.

6. Різні цілі.

Напевно в самому початку відносин тобі здається все це дрібницею: загальні цілі, плани, дивитися на життя в одному напрямку. Але через якийсь час ти зрозумієш, що це один з важливих пунктів в нормальних відносинах.

Якщо у вас кардинально різні погляди на життя, то скоро почнуться проблеми.

Наприклад, ти завзятий кар’єрист, а вона вже давно мріє про весілля і дитину. Ви можете відкласти це питання на кілька місяців і навіть років, але потім все одно саме це і буде причиною розставання.

Потрібно чітко зрозуміти, чого саме ти хочеш від цього життя. І чи дивиться твоя дівчина на все так само.

7. Відсутність компромісів.

Якщо у відносинах ніхто не хоче йти на поступки і компроміси, то вони приречені. Так, це дуже важливо, мати свою чітку позицію. Але чи в тій сфері ти використовуєш свої навички?

У тому випадку, коли ти розумієш, що ніхто з вас не хоче робити перші кроки, не варто мучити один одного. Куди чесніше буде розлучитися.

Без компромісів неможливо існувати. Тобі доведеться підлаштовуватися під різні ситуації. І якщо ти усвідомлюєш, що тобі стало дискомфортно поруч зі своєю дівчиною, то залишай такі відносини.

Навіщо тобі складні відносини?

Відносини, які ти розглядаєш, як серйозні і тривалі, не можуть бути складними. Як довго ти витримаєш в такому режимі? Рік? Кілька років? Витратиш купу часу на те, що ще спочатку було позбавлене перспективи.

Довіра, співпереживання, терпимість – це те, без чого ви не зможете рухатися далі. Якщо це є у ваших стосунках, то нема про що турбуватися.

А якщо тобі хочеться чогось складного, то влаштуйся на роботу, піди в спортзал, пройди курс тренінгів або стань волонтером якоїсь благодійної організації.

 

Be First to Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code