Press "Enter" to skip to content

Познайомся з нею сьогодні

Нещодавно ти читав про способи як познайомитися з дівчиною в інтернеті. Зараз я розповім про те, чому не варто відкладати знайомство на потім.

чому варто познайомитися з дівчиною сьогодні

Дуже багато хлопців недооцінюють справжню силу вуличних знайомств. Багато хто думає, що на вулиці знайомитися не кошерно. Все це маячня. Всі мої найкращі знайомства відбувалися саме на вулиці, в кафе, торгових центрах.

Розумієш, на вулицях мало хто підходить знайомитися. А якщо і підходять, то важливо ЯК підходять і ХТО підходить?

Найчастіше на суперечку з пацанами, або п’яний, або з заїждженим «Привіт, як справи?».

Коли я питаю у дівчат: «Як часто з тобою знайомляться на вулиці?» я отримую різні відповіді. “Я рідко ходжу по вулиці (машина, таксі)”, “Рідко, а якщо і знайомляться, то повні придурки”, “Іноді бачу, йде за мною, але так і не наважується заговорити”, “Буває, з машини бібікають”.

“А от щоб підійшов, оригінально познайомився, поспілкувався, мабуть, мужиків таких вже немає, всі бояться. А нафіга мені той, хто боїться?” – розмірковує дівчина.

У тебе ж неодноразово бувала така ситуація, коли ти бачив дівчину, яка тобі так сподобалася, що аж підвівся. Але поки ти вигадував собі, що їй сказати або як підійти, вона йшла.

Було? Було. І ти з опущеною головою казав собі: «В наступний раз 100% підійду». І що, підходив?

Настав час змінити твоє життя!
З дуже багатьма хорошими дівчатками можна познайомитися тільки на вулиці, в кафе або в торговому центрі. Їх ніколи не зустрінеш у клубах або дуже-дуже рідко. Чому?

Тому що їм там нічого робити. До них пристають і домагаються, а нормальних це дратує. Або вони сидять у віп-зоні. А якщо ти на вулиці тупиш то з дівчиною з ВІПа що буде?

На вулиці відразу видно абсолютно все. Як вона виглядає, у що одягнена.

Сьогодні ідеальний день, щоб змінити завтра! Припини соромитися і бери в свої руки своє життя!

Be First to Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code