Press "Enter" to skip to content

Причини, чому чоловіки потрапляють у френдзону

Що таке френдзона? Як зрозуміти, що ти у френдзоні?

чому хлопці попадають у френдзону

Френдзона – це жахливе слово для хлопців. Немає нічого гірше, ніж бігати за дівчиною, намагатися її здивувати, ходити на побачення. І почути нісенітницю про те, що ти для неї – просто хороший друг.

Якщо ти почув у свою адресу щось подібне, не впадай у відчай. Це говорить лише про те, що ти щось робив не так. Твоя поведінка не вписувалася в концепцію відносин між чоловіком і жінкою.

Можливо, ти був з нею дуже м’який, не виявляв чоловічих якостей. Не був упевнений в собі, не фліртував з нею, не дав зрозуміти, що перед нею знаходиться самець.

Уникнути подібних помилок у майбутньому тобі допоможуть мої статті, після яких ти завоюєш будь-яку дівчину! Ну а поки поговоримо про френдзону і як зрозуміти, що ти у френдзоні.


Що таке френдзона?


Слово спочатку прийшло з пікаперського лексикону і означає «зону дружби». Тобто, замість того, щоб будувати з тобою стосунки, дівчина бачить у тобі тільки одного. Не кожен чоловік здатний донести до дівчини, яка йому подобається, що ж він насправді від неї хоче.

У жінок в цьому плані все влаштовано просто. Якщо вона не бачить проявів та знаків уваги до себе, зацікавленості в сексуальному плані, вона відносить тебе до друзів.

Спокушання – це гра, в якій беруть участь двоє. І якщо ти не зміг належним чином проявити себе, то у дівчини точно також відпадає бажання що-небудь робити.

Що ж ти міг зробити не так?


5 причин, чому чоловіки потрапляють у френдзону:


  1. Ти не фліртуєш з нею.
  2. Ти нерішучий.
  3. Ти їй піддаєшся у всьому.
  4. Ти проводиш з нею весь свій вільний час.
  5. Ти не проявляєш сексуальність.

1. Ти не фліртуєш з нею.


Що важливо на початковому етапі спокушання? Вірно, флірт! На жаль, далеко не всі хлопці розуміють, наскільки це важливо.

Ти можеш зустрічатися з нею кілька разів на тиждень, кликати її повечеряти, в театр і кіно. Але хіба не так ти проводиш час зі своїми подругами? У чому принципова відмінність? Правильно, її немає.

По суті, дівчина не бачить твоєї зацікавленості в ній. Ти не намагаєшся її спокусити. Що їй залишається робити? Відправити тебе в френдзону.

Якщо ти вважаєш, що зробив їй кілька компліментів і цього вже достатньо, то ти помиляєшся.


2. Ти нерішучий.


Ти постійно соромишся, ти затиснутий, всім своїм виглядом демонструєш, як тобі некомфортно. Ти не просто не даєш їй зрозуміти, що вона тобі подобається. Ти зайвий раз боїшся подивитися в її бік. Знаєш, яких чоловіків люблять дівчата?

Впевнених у собі, активних, амбітних, так званих, альфа-самців. Твоя незручність і сором’язливість нікому не потрібна. Тобі терміново треба брати себе в руки і прокачати впевненість у собі.

Якщо ти не змінишся, то дівчина буде думати, що вона зовсім тобі нецікава. А значить – френдзона.


3. Ти у всьому їй піддаєшся.


Що б вона не захотіла зробити, ти на все згоден. Ти не суперечиш їй ні в чому і приймаєш будь-які умови гри. Що в цей момент бачить перед собою дівчина?

Жалюгідну недоособистість, якою можна маніпулювати й керувати. Вона бачить в тобі, кого завгодно, але тільки не чоловіка. Тому що ти не проявляєш свої чоловічі якості. Тому що ти не береш абсолютно ніякої відповідальності на себе, а погоджуєшся з усім і залишаєш всю владу в руках дівчини.

З такими не сплять. Запам’ятай.


4. Ти проводиш з нею весь свій вільний час.


Ти повністю забив на своє життя. І тепер все, що тебе цікавить – це вона. Ні одній дівчині це не сподобається. Вони хочуть бачити поруч із собою чоловіків, які розвиваються, до чогось прагнуть. З якими цікаво.

І як це можна застосувати до тебе, якщо все коло своїх інтересів ти звів до однієї дівчини. Можливо, спочатку їй підлестить такий твій підхід. Але швидко набридне. Тому що не буде інтриги, ти не зможеш дати їй нових емоцій.

Покажи, що ти живеш активним, повним і насиченим життям. Що ти розвиваєшся у багатьох сферах, цінуєш свій час і не будеш витрачати його даремно. Так що розвивайся, наповнюй своє життя і тоді тобі точно не світить звання «просто друг».


5. Ти не проявляєш свою сексуальність.


Ти боїшся почати зачіпати інтимні теми, торкатися до неї. Раптом вона подумає, що тобі потрібен від неї тільки секс? Це дуже поширена і помилкова думка.

Без подібних проявів дівчина не зрозуміє, що ти розглядаєш її як сексуальний об’єкт. Тобто, вона просто буде думати, що ти її не хочеш. Ти сам штовхаєш її на те, щоб вона відправила тебе під френдзону.

Тобі обов’язково потрібно демонструвати свою сексуальну енергію. Брати її за руку, обіймати, торкатися до неї і не ставити на відверті теми табу.


Навіщо френдзона потрібна дівчатам?


  1. Ти – запасний варіант.
  2. Вона отримує моральну вигоду.
  3. Вона отримує матеріальну вигоду.

1. Ти – запасний варіант.


Дівчині дуже зручно мати під рукою запасний варіант на випадок, якщо вона так і не зустріне чоловіка своєї мрії. Ти начебто непоганий хлопець, добре до неї ставишся. Чому б не залишити тебе «на потім»?

Якщо ти зрозумів, що опинився в такій ситуації, то не тіш себе ілюзіями, що твій день прийде.

Тобі в такій ситуації потрібно мати мужність порвати будь-які зв’язки з цією дівчиною. Якщо вона й справді така хороша, то чому досі не може влаштувати своє особисте життя?


2. Вона отримує моральну вигоду.


Дівчата дуже гонорові, і їм приносить окреме збочене задоволення той факт, що хтось любить її. Що хтось за нею доглядає, хтось домагається її уваги. Так вона підвищує свою самооцінку.

Вона розуміє, що приваблива і подобається чоловікам. Буде насолоджуватися увагою, не підпускаючи тебе ближче.

Якщо ти впізнав себе і дівчину, яка тобі подобається, то біжи. Сам подумай, жоден нормальний чоловік не буде терпіти такого ставлення до себе.


3. Вона отримує матеріальну вигоду.


Природно, гроші відіграють важливу роль у тому, чому дівчина все ще тримає тебе у френдзоні. У неї є хлопець, який доглядає за нею, і намагається зробити для неї все.

Всі витрати на розваги, ти береш на себе. У підсумку виходить, що дівчина добре проводить час, не витрачає при цьому ні копійки і ніяк не дякує тобі. Адже ти просто друг.

Дуже зручна позиція для неї і дуже недешева для тебе. Єдине, що я можу сказати тобі на цей рахунок – біжи, чувак, біжи.

Be First to Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code