Press "Enter" to skip to content

Причини купити нерухомість у Львові

Одна з найбільш вигідних інвестицій — це інвестиція в нерухомість Львів має дуже розвинений ринок нерухомості (якщо ви зайдете на OLX, то особисто в цьому переконаєтесь, адже там ви зможете знайти дуже багато вигідних оголошень). Ми своєю чергою розкажемо вам, чому купівля нерухомості — це дуже вигідне вкладення.

купить квартиру во Львове

Подвійна сутність нерухомості

Найважливіший плюс нерухомості полягає в тому, що вона є одночасно і товарним, і фінансовим активом. Причому в обох якостях виглядає достойно. Можна використовувати інвестиційні переваги нерухомості, а можна — її споживчу цінність. Простіше кажучи, не тільки отримувати прибуток з володіння нерухомістю, але і безпосередньо жити в ній або задіяти в бізнесі (якщо нерухомість комерційна).

Ніякі інші активи такими властивостями не володіють. Наприклад, автомобілі швидко амортизуються, тому як засіб заощадження і накопичення не підходять. А ті активи, що не амортизуються (наприклад, цінні папери), неможливо вжити. Кілька схожими властивостями володіють ще твори мистецтва, коштовності й золото, але на відміну від нерухомості, всі ці активи дуже специфічні.

видовая квартира Львов

Пасивний стабільний дохід

Не так багато активів можуть похвалитися тим, що гарантують своєму власникові пасивний дохід, а тим паче — стабільний пасивний дохід. Наприклад, золото — хороший інвестиційний інструмент, але, на жаль, воно не приносить ніякого пасивного доходу, і інвестору доводиться розраховувати тільки на зростання його вартості. Нерухомість в цьому плані гарантує більш стабільні перспективи.

Стабільна довгострокова інвестиція

Куплена квартира не тільки повільно амортизується, а й практично не змінює своїх споживчих властивостей. Та і як фінансовий актив вона дуже стабільна в часі. Кризи змінюють одна одну, держави розпадаються, компанії процвітають і банкрутують, люди народжуються і вмирають, а нерухомість залишається у власності. Ймовірніше за все, і через десять, і через двадцять років квартира буде мати приблизно таку ж цінність, як і сьогодні.

Be First to Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code