Press "Enter" to skip to content

Прийти відразу на готове

Багато дівчат хочуть вдало вийти заміж. Або почати зустрічатися з ставшим на ноги чоловіком.

Що б уже було все: гроші, машина, квартира, хороший рахунок у банку. Щоб хлопець був перспективний, і вона могла бути впевнена в завтрашньому дні. Тобто відразу прийти на все готове.

Як стати тим, кого хочуть панянки і отримати повну владу над жінкою?

Класна ідея, і я всіляко її підтримую. Ідеальний варіант! Ризик невдачі в житті мінімальний, відразу бачиш свою перспективу.

Але тільки виникає закономірне чоловіче питання.
Що ця дівчина може запропонувати хлопцю, у якого вже є, скажімо, 13 мільйонів доларів? Він сильний, він сам їх заробив.

А ще гарний. Стежить за своїм здоров’ям, правильно харчується. Захоплюється змішаними єдиноборствами, ходить у спортзал, влітку займається серфінгом, взимку – катається на сноуборді.

А ще володіє нерухомістю в екзотичних куточках планети. У нього хороші друзі. Його коло спілкування повне шанованих, сильних особистостей і знаменитих людей.

Він вихований, інтелігентний, вміє гарно доглядати за дівчатами. Він галантний і шалений романтик в душі. Він зробив себе сам.

Сюрприз! Такого хлопця хоче дістати майже кожна дівчина. За нього борються самі гарні і розумні жінки. Тобто жіночою увагою зовсім він не обділений.

 

Природно, він буде перебирати. З такими зовнішніми і внутрішніми даними йому не потрібна дівчина з цікавим минулим (коли була маленька і дурна). Йому не потрібна дівчина, яка п’є, курить, тусить по клубах і фоткаєтся в кожному дзеркалі. Дівчина, яка тільки збирається піти в спортзал. Яка прочитала менше 100 книг за все життя. Яка ніколи не працювала, а тільки розводила мужиків, бо народилася красивою. Успішному чоловікові не потрібна дурна дівчина.

 

Увага, питання.

Що може запропонувати дівчина такому хлопцеві, щоб вони були щасливі разом? І чому він повинен вибрати саме її, скажімо, з мільйона претенденток?

Секс, почуття, емоції, ласку, турботу, любов не пропонувати. Це може запропонувати абсолютна кожна дівчина і майже кожна це зробить, зустрівши такого чоловіка. Але чи потрібна йому ця кожна?

Раз він вже досяг чогось у житті, значить з мотивацією у нього все в порядку, як і з силою волі. Тут 50%.

Я хотів би, щоб кожна дівчина задумалася над цим питанням і постаралася чесно відповісти собі на нього.

 

Be First to Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code