Press "Enter" to skip to content

Про чоловічу дружбу

У минулій статті я пояснив, чому ти боїшся красивих дівчат. Тепер поговоримо про чоловічу дружбу.

Для тих хто в танку. Багато і більшість означає не всі, а 90 відсотків%. Якщо ти не такий – це не означає, що всі не такі. У будь-якому випадку, ти в цьому тексті впізнаєш поведінку своїх друзів або навіть свою. Головне, щоб у тебе вистачило сміливості зізнатися самому собі, що це про тебе, якщо це так. Крім друзів, варто завоювати і шикарну жінку.

Чоловіча дружба:

  1. Багато хлопців не цінують дружбу.
  2. Друзі – не вороги.
  3. Та сама.
  4. Друзі в біді не залишать.

1. Багато хлопців не цінують дружбу.

Вони цінують її до тих пір, поки у них не з’являється дівчина. А потім більшість втрачає голову. Втрачає не тому, що вони погані, а тому що у них ніколи дівчини не було. Нормальної, красивою.

Усі чоловіки хочуть сексу і більшість не знає, як його отримувати на регулярній основі, крім як вступити у відносини. Все б нічого. Відносини – це круто і здорово, але тільки, коли це не шкодить твоїм чоловічим цінностям.

О мужской дружбе

Скільки в світі хлопців, які проміняли дружбу на дівчину?! Це навіть не сотні і не тисячі – це мільйони і так скрізь по всій планеті. Навіщо міняти одне на інше?

Чоловіча дружба – це одне, а відносини зі своєю дівчинкою – інше. Це не замінимі речі, це речі, які повинні бути разом. Емоційна складова різна. Так ти стаєш сильнішим і гармонійнішим.

Але як правило хлопець повністю йде в неї з головою, забуває про тих, з ким йому ще вчора було добре. Він забуває, з ким викурив свою першу сигарету. Забуває, з ким поліз в першу бійку. З ким нажрався в перший раз. З ким обмінювався першої порно-касетою (автор старий, в його молодості були відеомагнітофони).

Він все це швидко забуває, воно відходить на другий план.

Тепер у нього з’явилася вона. Його жінка, його любов, його секс. Його РЕГУЛЯРНИЙ СЕКС.

Він на коні, він зірвав джекпот. Він думає, що життя вдалося і йому тепер всі заздрять. Головне, щоб ти при цьому залишався чоловіком!

2. Друзі – не вороги.

У більшості випадків дівчина всіляко намагається обмежити спілкування з його друзями. Вона ревнує.

Як би смішно це не звучало. Коли дівчина закохана, вона веде себе дуже неадекватно і намагається роздобути всю увагу свого хлопця.

Їй здається, що якщо він піде зараз з друзями, то він буде знімати там дівок, говорити різні гидоти, обговорювати інших жінок і так далі. Особливо сильно вона буде переживати, якщо його друзі холості. Вони нібито можуть підштовхнути його до зради.

А винні будуть його дебільні друзі. Адже її хлопець святий. Але мова зараз не про жіночі помилки. Мова зараз про тебе, чоловік.

До речі, для замітки скажу, всіх дівчат, які забороняли своїм хлопцям спілкуватися зі мною (адже я всіх силою змушую зраджувати) або були затятими противниками цього, кинули хлопці. ВСІХ.

А якщо ще уточнити, то деякі і зовсім розлучилися. Природно, це була не єдина причина:) Я нікого ні до чого не підштовхував, але коли мені задавали питання стосовно відносин і того, якою має бути справжня дівчина, я говорив правду.

Зіставивши ці факти, хлопці робили висновки самі. Я зараз говорю про чоловіків, які з головою, добре заробляють, твердо стоять на ногах, і у яких в житті все добре.

3. Та сама.

У результаті, як тільки більшість хлопців знаходять “ту саму”, вони втрачають голову. Їх розум огортає пелена. Їх не впізнати. Сказати, що вони починають поводитися дивно – нічого не сказати.

Коротко це можна описати так: був хлопець і немає хлопця. Їм опановує жінка і він, сам того не усвідомлюючи, віддає їй все більше і більше влади над собою. Здає свої позиції, а разом з ними – свої переваги.

Він не розуміє, що його рейтинг падає з кожним днем. Він не розуміє, що скоро опиниться за бортом, і він не хоче слухати своїх друзів.

Проблема закоханих людей полягає в тому, що вони в рожевому танку з дуже великою бронею.

О мужской дружбе

Він не хоче не те, щоб зустрітися з друзями, він не хоче вже навіть брати трубку. Все. Він повністю належить їй і знаходиться в її влади. Це початок кінця, і наступає набагато швидше, ніж йому б цього хотілося.

Вона тебе і полюбила тому, що ти був чоловіком, був диким, пристрасною твариною. А перетворився на овоч. Твоя мужність зникла, ти вже більше не чоловік. У підсумку вона тебе кидає, і ти починаєш нити і звинувачувати в цьому весь світ.

Баби шльондри, ведуться лише на бабло і так далі. Так, ти правий. Їм потрібно тільки одне: їм потрібен ЧОЛОВІК. Ким ти не є, тому що просрав свою мужність.Від чоловіків не йдуть. Йдуть від хлопчиків (наявність члена не робить тебе чоловіком).

Як тільки хлопець відмовлятися від своїх друзів, він позбавляє себе мужності. Чоловіка чоловіком робить оточення і обстановка, в якій він знаходиться. Якщо в твоєму оточенні немає чоловіків, а одні жінки, то ти – жінка.

Це стосується і виховання синів. Коли мати одиначка виховує сина, і він бачить тільки її подруг.

У підсумку наш овоч залишається сам. Самотній. Ось зараз йому, як ніколи, потрібні друзі й підтримка. Але ти ж сам все бездарно просрав.

4. Друзі в біді не залишать.

Він все розуміє, він би вже повернувся, але не знає, як.

Він знає, що накоїв, і чим більше часу проходить, тим йому важче. Але ми, чоловіки, інші. Нам не потрібні плюшеві ведмедики або квіти. Нам досить того, щоб ти просто прийшов, сів і сказав: “Мужики, вибачте, я був дуже сильно не правий. Я був сліпий. Я сьогодні проставляюсь”.

О мужской дружбе

Цього буде достатньо. Ми чудово розуміємо, чого коштувало для тебе варто видавити з себе ці слова. Прояв емоцій в нашому світі – це прояв слабкості. Це можна робити тільки в трьох випадках: зі своєю родиною, близькими та друзями.

Ще, є такі гандони, які забирають у тебе дівчину або роблять усе, щоб ти з нею розлучився. Але це не їх вина, а твоя. Ти оточив себе гнилими людьми.

Be First to Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code