Press "Enter" to skip to content

Про що говорити з дівчиною

З минулої статті ти дізнався, які чоловіки подобаються жінкам. Сьогодні я розповім, про що можна поговорити з дівчиною.

Я не буду тобі розповідати, як правильно спілкуватися з дівчиною, тому що вже давав кілька хороших порад в іншій статті.

Тут я хочу розповісти, про що говорити з дівчатами. Які теми краще обговорити, а які – не зачіпати при будь-яких обставин.

 


про що можна говорити з дівчиною на побаченні


 

Ти ж знаєш, наскільки важливо вміти спілкуватися. Це практично половина успіху, якщо ти вмієш це робити. Просто вміти красиво і добре говорити – це крутий навик. Але він не працює, якщо ти вибираєш неправильний зміст розмови.

 


Про що поговорити з дівчиною:


 

 1. Уникай незручних пауз.
 2. Прощупуй грунт.
 3. Правильно задавай питання.
 4. Говори про подорожі.
 5. Говори про дитинство.
 6. Говори про фільми і книги.
 7. Торкайся глибоких тем.
 8. Говори про секс.
 9. Говори про стосунки.

 

 


1. При спілкуванні з дівчатами уникай незручних пауз.


 

Під час першого побачення дуже часто може виникнути це незручне мовчання. Тому що ви мало знаєте один одного, ще не знайшли спільні точки дотику і не зовсім розумієте, що можна, а що – не можна.

Ти не знаєш, що їй цікаво, вона не знає, що цікаво знати тобі. Тому ви просто віддаєте перевагу мовчати і потягувати коктейлі або каву.

Ти повинен зрозуміти, що в такі моменти дівчина відчуває себе вкрай ніяково, вона судорожно в голові перебирає всі теми для розмови, а її загальне відчуття від зустрічі з тобою – це дискомфорт.

Ні в якому разі не можна допускати подібного, намагайся заповнити ці паузи якимись розмовами на нейтральні теми. Намагайся задавати їй запитання, пожартуй, в кінці кінців.

 

 


2. Прощупуй грунт.


 

Спілкування з дівчатами – це ціла наука, для якої тобі знадобиться пройти через багато невдалих моментів, щоб у підсумку зрозуміти, як же вірно і правильно з нею говорити.

Одним з важливих пунктів є те, що тобі зовсім не треба вивалювати на неї все те, що накопичилося у тебе в голові. Дізнайся якомога більше про неї.

Про себе ж говори стримано і коротко, не розмінюйся на дрібниці і не перетворюй ваше побачення в монолог про себе. Створи трохи інтриги, нехай вона реально зацікавиться з тобою, а це значить – захоче зустрітися ще раз.

 

 


3. Правильно задавай питання.


 

Якщо ти запитаєш, де вона працює, то максимум, що ти отримаєш – це назва компанії і нудьгу на її обличчі.

Але якщо ти спробуєш дізнатися, що найбільше їй подобається в її роботі, чим би вона хотіла займатися, які у неї професійні мрії і так далі, то почуєш цікаві розгорнуті відповіді.

Плюс їй самій буде досить цікаво відповідати на небанальні питання. Вся справа в тому, ЯК саме ти запитаєш у неї те, що тобі хотілося б знати.

 

 


4. Говори з нею про подорожі.


 

Запитай, де вона була, що їй найбільше там сподобалося, куди б їй хотілося повернутися. Чи є місця, де б вона мріяла побувати.

Ти теж сміливо можеш розповісти їй якісь круті штуки зі своїх подорожей, тільки не про турецькі курортні романи, а про те, що реально змогло б її здивувати.

Розкажи це так, щоб їй захотілося подорожувати з тобою.

 

 


5. Говори з нею про дитинство.


 

Іноді дуже добре, якщо спілкування з дівчиною будується на якихось сентиментальних дрібницях, наприклад, про якісь милі і кумедні історії з дитинства.

Так ти розслабиш її, викличеш в ній почуття довіри. І спокійно зможеш продовжувати розмови на будь-які теми.

Якщо ти розповіси якісь сімейні історії або традиції, то точно завоюєш її, тому що для будь-якої дівчини дуже важливо те, як ти спілкуєшся зі своєю сім’єю.

 

 


6. Говори з нею про книги і фільми.


 

Розкажи, яка остання книга тебе вразила. Запропонуй піти в кіно на новий крутий фільм (не бойовик, а щось цікаве і зі змістом). Запитай, хто її улюблений автор.

І якщо вона побачить, що подібні теми тобі цікаві, що ти розвиваєшся і хочеш дізнаватися щось нове, то подумки поставить тобі плюсик.

 

 


7. Затрогуй глибокі і емоційні теми.


 

Чому б і ні? Вивести її на якісь емоції – це завжди хороший трюк, за яким вона тебе вже точно запам’ятає.

Тоді ти перетвориш ваше побачення не в просту і нудну балаканину, а в змістовну бесіду. Ти даси їй зрозуміти, що ти зацікавлений в ній. Що ти зможеш надати їй підтримку у складних для неї ситуаціях. Або ж просто зрозуміти і вислухати.

 

 

 


8. Говори з нею про секс.


 

Тільки не вульгарно, а акуратно і трохи інтригуюче.

Якщо це не відлякає її, або всім своїм виглядом вона не покаже тобі, що зараз не найкращий час для подібних розмов, то можеш сміливо продовжувати.

 

 


9. Говори з нею про стосунки.


 

Відносини – це тема номер один для будь-якої дівчини. Тому так чи інакше ви прийдете до цього.

Непорозуміння між чоловіками і жінками, вічні проблеми, каверзні історії – їм все це вкрай цікаво.

 


про що не варто говорити з дівчиною


 

 


Про що не варто говорити з дівчиною:


 

 1. Політика.
 2. Релігія.
 3. Колишні.

Запам’ятай, ці теми – просто табу на початковому етапі відносин, коли ви тільки починаєте пізнавати один одного.

 

 


1. Політика.


 

Ти бачиш перед собою вродливу дівчину, у вас попереду прекрасний вечір, і раптом ти псуєш це все останніми новинами з політики, які аж ніяк не райдужні.

Як мінімум, у неї просто зіпсується настрій, максимум – вона дотримується зовсім протилежної точки зору на певні речі, і у вас може вибухнути скандал. Воно тобі треба?

 

 


2. Релігія.


 

Ти дійсно настільки хочеш знати, чи вірить вона в бога, що готовий пожертвувати перспективою ваших стосунків заради своєї цікавості?

Є досить багато тем, які в мільйон разів цікавіше, але при цьому не будуть створювати дискомфорт.

Ти ж знаєш, що твоє головне завдання – це щоб вона максимально розслабилася в розмові з тобою, а не сиділа вся, як на голках, намагаючись довести свої погляди.

 

 


3. Колишні.


 

Я знаю, що дуже багато хлопці грішать цим. Навіщось згадують своїх колишніх, причому не в найвигіднішому світлі.

Наприклад, починають говорити щось на кшталт «Ось моя колишня була таким мерзенним стервом, все мені забороняла, контролювала мене» тощо.

Повір, в цій ситуації лайном ти виглядаєш, адже ти дозволяв їй так з собою поводитися.

Також це дасть певні приводи для роздумів. Що раз ти так відгукуєшся про людину, з яким у тебе колись були стосунки, то спокійно зможеш сказати щось подібне і про неї.

 

 


Підсумки:


 

На всяк випадок, приготуй кілька чергових тем, в яких ти розбираєшся і які їй були б досить цікаві. Щоб не виникало пауз, і ти себе відчував менш напружено.

А взагалі, найголовніша порада – це живи цікаво! Знайди насичену діяльність, заведи парочку цікавих хобі: сноуборд, риболовля, туризм… та що завгодно! Тобі буде цікаво – а значить, і буде про що поговорити.

Be First to Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code