Press "Enter" to skip to content

Про важливість твого оточення

У тебе є друзі, ти з ними спілкуєшся, все добре. Але одного разу ти раптом розумієш, що щось йде не так. Тобі вже нецікаво, хоча учора все іще було чудово. Вітаю, ти знаходишся на етапі змін.

Будь-які зміни – на краще.

як стати краще

Ось тільки виникає питання, чи підтримує тебе твоє оточення? Чи готове воно змінюватися разом з тобою?

Чи готові твої друзі і люди, з якими ти спілкуєшся, йти далі, долати чергові бар’єри і підніматися на вершину? Якщо так, ти щаслива людина, що зміг оточити себе гідними людьми, якщо ні, далі доведеться йти самому.

Це дуже складний і болісний момент прийняття рішення. Але саме від нього залежить твоя подальша доля, тому не затягуй з ним. Пам’ятай, що ті рішення, які ти брав у минулому, привели тебе туди, де ти є зараз.

Ще вчора ти хотів грати на комп’ютері, ловити рибу, ганяти у футбол із хлопцями. А вже сьогодні дивишся на інших хлопців, які краще за тебе, і тобі вже хочеться будувати свій бізнес, самовдосконалюватися, подорожувати, і це нормально.

По мірі того, як ти розвиваєшся, деякі цінності відходять на другий план, деякі видозмінюються, а інші зовсім зникають. Якщо оточення стоїть на місці, як це буває в більшості випадків, тобі треба його залишити і йти далі.

Як тільки ти вийдеш на новий рівень, у тебе з’являться нові знайомства, а з ними і нові можливості. Перед тобою постане світ у інших, більш яскравих фарбах.

Кращий спосіб стати в чомусь краще – це спілкуватися або вчитися у кращих. Пам’ятай, успіх – це спосіб мислення.

Подумай, що для тебе по-справжньому важливо в житті: розвиток або сталість. Якщо ти вважаєш, що заслуговуєш на краще життя, тоді йди та візьми його, а не шукай собі виправдання.

Але пам’ятай, що на Олімп підійматися неймовірно тяжко, зате місця там тільки для обраних.

Be First to Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code