Press "Enter" to skip to content

Як прокачати себе

Бути на дні – це твій вибір. Терпіти відмови дівчат, жити у другосортній квартирці, мало заробляти. Це результат твоїх дій і твоєї бездіяльності.

Ти сам привів себе до такого життя. У тебе немає того, що тобі хочеться? Грошей, влади, подорожей чотири рази на рік і кубиків на животі. Чому?

Як прокачати себе

А що ти зробив, щоб у тебе це було? Які ти зробив кроки до мети? Придумати мрію і сидіти хотіти її – це не йти до мети. Мріяти перед сном не робить тебе ближче до неї.

Ти вже давно міг змінити роботу, навчитися нового, пройти курси з підвищення кваліфікації. Міг придбати корисні навички і три рази в тиждень ходити в зал, милуючись результатами в дзеркало і приємними цифрами на вагах.

Тільки дії приводять до результату. Тільки так.

Що потрібно для прокачування себе:

  1. Пекельне бажання.
  2. Нове мислення.
  3. Нове оточення.
  4. Готовність їбашити і змінюватися.
  5. Наставник.

Досить сидіти на жопі і нити! Почни себе прокачувати!

1. Пекельне бажання.

Це початок початків. Якщо у тебе є бажання, то ти досягнеш всього, чого тільки захочеш. Я не відкриваю тобі секрет, ти вже не раз чув, що головне – це захотіти.

Але ти ж як і раніше сидиш, такий, який є. І не робиш нічого, щоб змінитися. Ти і через рік будеш таким же. Поки інші домагаються і катаються влітку на яхтах в компанії красунь.

Якщо у тебе є бажання розвиватися, здобувати знання, з кожним днем ставати краще, розумніше, сильніше, то не так важливо навіть, який вуз ти закінчуєш.

Хороша освіта – це не те, що тобі дали. А те, що ти отримав. Бо хотів отримати.

Якщо у тебе є бажання, ти будеш вбирати інформацію з усіх доступних джерел. Ти будеш вивчати статті в інтернеті, читати книги. Брати те, що тобі потрібно, і використовувати для постійного зростання.

Зараз навколо тебе стільки можливостей отримати знання, скільки й не снилося попереднім поколінням. Безліч книг, журналів, пізнавальних сайтів. Курси, тренінги, заочні програми.

Хто заважав тобі скористатися всім цим? Та ніхто не заважав, крім тебе самого, твоєї ліні і пофігізму.

2. Нове мислення.

Хочеш щось змінити – починай з власного мислення. Чим більше ти поміняєш в собі і інвестуєш у себе, тим краще буде результат.

Люди бояться і шкодують грошей на себе та свій розвиток. Люди думають, що тренінги – це обман і марна трата часу.

Люди краще вкинуть бабло в айфони і тусинг, але не в себе. Тільки айфон застаріє, розіб’ється або зламається, а туса скоро закінчиться. І що залишиться в тебе?

Якщо ж ти будеш вкладати в себе самого, то через деякий час ти будеш мати значно більше, ніж той, хто просто викидає гроші щодня на якусь хрінь.

Будь терплячим, і ти побачиш, як ростуть посаджені тобою зусилля.

Будь готовий до того, що тобі доведеться змінюватися. Що ти будеш втомлюватися, не спати, щоб встигнути більше. Твій мозок буде прямо скрипіти від нової інформації. Ти будеш охріневати від кількості інсайтів, які прийдуть в твою голову!

І тільки це приведе тебе до успіху.

3. Нове оточення.

Напевно ти не раз чув, що середовище формує людину. Дійсно, якщо ти все життя ріс серед невдах, дуже нелегко раптом взяти і влізти у великий бізнес.

Потомствений лузер просто не може собі уявити, як мислить успішна людина. Він цю успішну людину тільки в фільмах бачив.

Але, увага! Це не означає, що ти стати успішним не можеш. Можеш! Просто недостатньо сильно хочеш.

Ходи на тренінги, відвідуй місця, де бувають люди більш успішні, ніж ти. Виставки, сходки бізнесменів, інтелектуалів, форуми – будь-які заходи, де ти зможеш познайомитися з сильними чоловіками.

4. Готовність їбашити і змінюватися.

А ще тобі дуже страшно.

Тобі не дарма страшно. Ти розумієш, що для великого стрибку доведеться докласти багато зусиль. Тобі доведеться вивчати, що до чого. І намагатися зрозуміти, як функціонує нове, незнайоме для тебе середовище. Намагатися навчитися в ньому втриматися і освоїтися.

І ти не знаєш, що чекає тебе попереду, і вийде у тебе те, що ти задумав. Ти дуже боїшся поразки.

Будь готовий до того, що ти будеш падати і підніматися знову і знову. Кожне падіння буде тебе ранити. І кожен підйом буде загартовувати.

І якщо ти боягуз і слабак, то, усвідомивши це все, ти здасися і будеш продовжувати працювати касиром з п’яти до восьми. Сумно, убого, зате стабільно, так?

Якщо ж ти чоловік, ти будеш шукати спосіб змінити своє життя і скоротити шлях до успіху.

5. Наставник.

Важливо і те, що за люди тебе оточують і служать тобі прикладом. Адже у них ти теж можеш отримувати важливі уроки для себе. Якщо ти хочеш якось стати кращим, тобі потрібні гідні приклади.

Не можна отримати якісні знання з психології, аналізуючи власні косяки або читаючи статті з журналів для дівчаток. Потрібно вивчати роботи відбувшихся спеців у цій справі.

Найкращий і найдорожчий шлях до мети – це обзавестися наставником, який допоможе тобі. Навчить, як домогтися того, що тобі потрібно. Підкаже, як краще поступати.

Вибери людину, яка вже знаходиться там, куди ти хочеш прийти.

Як правило, вони беруть гроші. Хочеш швидко і правильно розгойдатися – платний тренер. Хочеш побудувати бізнес і не прогоріти – тлумачний коучер. Це люди, з допомогою яких йти до мети буде швидше і безпечніше.

Be First to Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code