Press "Enter" to skip to content

Як прокачати в собі чоловіка

Не кожен, у кого є член, – це чоловік. Чоловік – звучить гордо. Чоловік – це відповідальність. Чоловік – це впевненість у собі. Це стан, в якому ти йдеш по життю.

Все, що є у тебе, – це результат твоїх дій.

Зрозумій, життя тебе штовхає, тому що ти йому це дозволяєш. Ти не проявляєш ініціативу, ти сам пливеш за течією. Дівчата у тебе другосортні, тому що ти таких вибираєш. У тебе немає тачки, фото якої стоїть на заставці в твоєму телефоні, тому що ти не прагнеш її купити.

Давай по-чесному, ти читаєш цю статтю не від хорошого життя!

Ти або потрапив під френдзону, або тебе кинула дівчина, чи ти взагалі нічого не розумієш, що відбувається.

Питання: як довго ти готовий це все терпіти? Як довго ти готовий здійснювати одні й ті ж помилки і як довго ти готовий наступати на одні і ті ж граблі?

Чим довше ти тупиш, тим швидше твоя дівчина знайде собі гідного чоловіка

Отримай робочу модель поведінки з дівчиною і стань гідним чоловіком!

Чоловіча міць йде зсередини. І все, що оточує тебе, – це результат твого внутрішнього стану і твого мислення.

Як прокачати в собі чоловіка

Чому так вийшло, що ти не знаєш, як бути чоловіком?

Дай собі відповідь на ці питання, і ти сам зрозумієш:

 • Хто займався твоїм вихованням?
 • Хто виховував в тобі чоловіка?

Швидше за все, тобою займалася мама або бабуся. Це найпоширеніший випадок. Але вона не знає, як виховати з хлопчика чоловіка, тому що вона – жінка.

Може бути, твій тато був слабким і не виконував своїх чоловічих функцій. Ти звик, що мужик виглядає так, як він. Але ти помиляєшся. Може бути, у тебе взагалі не було тата, на якого ти зміг би рівнятися. Мама тягне всю сім’ю на собі і примудрялася піклуватися ще й про тебе.

Так і виходить, що жінки відрощують яйця, так як у них немає іншого виходу. А хлопчики виростають з під мамки, але стають слабкими і безініціативними.

Тому ти й не знаєш, хто такий чоловік. Ніхто не навчив тебе бути ним.

Що робити?

Ось тобі 7 пунктів для прокачування в собі чоловіки:

 1. Прокачати свій внутрішній стан.
 2. Прокачати свій зовнішній вигляд.
 3. Прокачати своє мислення.
 4. Прокачати своє оточення.
 5. Прокачати своє красномовство.
 6. Прокачати вміння тримати удар.
 7. Прокачати віру в себе.

1. Прокачати свій внутрішній стан.

Що таке внутрішній стан? Це твій внутрішній стрижень. Це твоя впевненість у собі. Це твоя цілеспрямованість. Це достигаторство. Вміння не просто хотіти, а досягати. Вміння ставити цілі та досягати їх до тих пір, поки не вийде.

Це вміння відповідати за свій базар. В першу чергу, перед самим собою. Твої слова завжди підтверджуються вчинками. Якщо ти вирішив і захотів чогось – ти це робиш.

Хочеш бігати вранці? Вставай і бігай.

Як прокачати свій внутрішній стан?

Кидати собі конкретні виклики! І домагатися того, чого захотів. Ти не повинен ставити за мету просто бігати вранці. Це незрозуміла мета, її не можна підтвердити або виміряти.

Спочатку ти почнеш бігати щодня, потім через день. Потім будеш доводити собі, що раз в тиждень – це краще, ніж нічого. І що ти молодець. А ти не молодець. Ти будеш бігати 15 хвилин замість години і пишатися тим, що взагалі сьогодні вийшов на вулицю. А перепочинки ввійдуть у звичку.

Став конкретні цілі: пробігти марафон або напівмарафон. Так ти будеш тягнутися вгору, до своєї мети. Шляху назад і відмовок для себе самого більше не залишиться.

Будь готовий, що на шляху до твоїх цілей зустрінуться перешкоди. Тобі буде важко. Життя буде перевіряти, чи гідний ти мати те, чого хочеш. Заслуговуєш ти до літа скинути 10кг, купити собі панамеру, обзавестися сексуальною брюнеткою? Життя буде випробовувати тебе і ранити, залишаючи шрами. Саме це і загартує тебе. Саме це переступлення через себе створить сталевий характер і внутрішній стан справжнього чоловіка.

Умій говорити людям «ні». Ні під кого не прогинайся. Став на місце тих, хто зачіпає тебе. Поважай себе і свій час. Так ти будеш набагато сильніше всередині. Так ти почнеш прокачувати в собі мужність.

2. Прокачати свій зовнішній вигляд.

Він повинен збігатися із твоїм внутрішнім станом.

Дуже часто я зустрічаю виряджених хлопчиків з айфонами, які нічого з себе не представляють. І чоловіків, успішних і сильних, які не знають, як правильно себе подати, а тому виглядають блякло.

Що важливо у зовнішньому вигляді?

По-перше, твоє тіло. Не тільки фігура, але і стан шкіри, волосся, зубів. Всього твого здоров’я.

Пам’ятай, що по одягу зустрічають. І ти не зможеш двічі справити перше враження. Тому виглядати добре потрібно завжди.

 • Іди до лікарів, вони поправлять твою посмішку.
 • Іди в барбер-шоп, і там тебе зроблять стильним і доглянутим.
 • Йди в зал, щоб підкачати свої м’язи.
 • Іди до дієтолога, якщо не знаєш, як скинути обридле пузо.
 • Звернися в салони краси, якщо тобі не подобається твоя шкіра.
 • Найми стиліста, який підбере тобі модний і відповідний до фігури одяг, в якому ти будеш відчувати себе сексуальним.

Працюй над собою! Це твоє тіло, іншого не буде. Роби з нього цукерку сьогодні. Не потім і не ближче до літа. Тільки зараз.

Ти ж хочеш бачити поряд з собою розкішну дівчину, красиву, шикарну, так? Ну так і вона теж хоче акуратного і елегантного чоловіка, яким буде хотітися милуватися. Хочеш – відповідай.

3. Прокачати своє мислення.

Все, що в тебе є, – це результат твого мислення. Хочеш більше? Тоді почни дозволяти собі більше.

Про що я кажу?

Подумай, чому ти іноді відмовляєш собі в тому, чого тобі хочеться? Тебе з дитинства припиняли, обмежували і пхали в твою голову різні стереотипи.

Тобі говорили, що величезна пожежна машина – це занадто дорого для тебе. Тобі розповідали, що зайвий раз з’їздити в парк атракціонів – це не для тебе. Тебе запитували, навіщо допізна грати в м’яч? Краще раніше лягти спати.

Ти не раз чув, що чесно багато грошей не заробиш. Що красиві дівчата хочуть тільки грошей. Що за панянками потрібно доглядати і ніколи не ображати їх. І що ти маєш те і це, тому що ти хлопчик. Ти звик, що ти – другий сорт.

Що тепер робити?

 • Хочеш більше заробляти – зміни своє мислення.
 • Хочеш красивих дівчат – зміни своє мислення.
 • Хочеш подорожувати – зміни своє мислення.

Як це зробити? Або самостійно, довго, важко і болісно. І не факт, що успішно. Або з допомогою тих, хто вже домігся цього. З допомогою наставника, який прокачає тебе. Або за допомогою тренінгів.

4. Прокачати своє оточення.

Серед бомжів ти не станеш мільйонером, зрозумій.

Покажи мені своїх друзів, і я скажу, хто ти. Ти сильно залежиш від тих, хто є в твоєму житті. Ці люди впливають на тебе і на твоє мислення.

Мільйонери спілкуються з іншими мільйонерами. І говорять про гроші, підказують один одному нові прийоми в бізнесі.

Спортсмени – зі спортсменами. Вони мотивують і підтримують один одного. Вони не йдуть в Макдональдс, де всі об’їдаються вуглеводами.

Хочеш гарну дівчину? Так знайди місце, де вони бувають, і перебувай там частіше. Спілкуйся на форумах, шукай однодумців, які будуть підтягувати тебе за собою вгору. Радься з ними і вчися у них.

Формуй навколо себе суспільство, яке буде вибирати не пиво по п’ятницях, а цілі і достигаторство. Не булки і газовану воду, а білки і тренування, на які ви будете ходити всі разом і заряджатися там енергією.

Якщо будеш серед кращих, тоді ти теж будеш ставати краще.

5. Прокачати своє красномовство.

Це важливо, це презентація тебе рівно з того моменту, коли ти відкрив рот.

Виступай на публіці, ламай та бори свій страх перед натовпом. Працюй над собою. Старайся, тренуй мову, хоч і перед дзеркалом. Подивись на уроки ораторської майстерності, це сильно прискорить твоє прокачування.

Говори з людьми так, щоб вони тебе чули.

Вміння красиво говорити допоможе твоєму голосу звучати дорого і сексуально. Це стане в нагоді тобі і в бізнесі, і з дівчатами, і взагалі по життю.

До тебе почнуть прислухатися. І ти відчуєш, як це, коли десятки людей захоплені тобою і твоєю розповіддю. Це нереальне задоволення, яке ще більше посилить твій внутрішній стан.

Ти зможеш вести за собою людей, переконувати їх, направляти. Навчися жартувати, і ти завжди будеш в центрі уваги в будь-якій компанії.

6. Прокачати вміння тримати удар.

Немає успішних людей, які ніколи не помилялися і не падали. Успіх приходить лише до тих, хто вміє встати і йти далі.

Якщо ти не помиляєшся, значить, ти нічого не робиш. Побори свій страх невдачі, і тобі буде простіше перти тільки вперед.

Томас Едісон провалив 9999 спроб, щоб створити лампочку. На що він відповідв: «Я не зазнав невдачі, я мав великий успіх, знайшовши 9999 способів, які не працюють».

Якщо ти хочеш прискорити своє прокачування, удвій кількість своїх помилок. Чим швидше ти будеш рухатися вперед, тим більше разів ти будеш спотикатися, зрозумій. Це нормально, помилки будуть завжди. З їх допомогою ти вчишся і вдосконалюєш себе.

Помилки – це розуміння, як робити не треба. Це результат твого мислення. Тому викидай з голови всі страхи і починай їбашити і добиватися!

7. Прокачати віру в себе.

Чоловік, який не вірить в себе, нікому не потрібен. Це найсумніше видовище, яке я можу собі уявити.

Але знай, що громадська думка – це не те, що тобі потрібно. Плювати на неї. Тобі потрібна власна віра в себе. Це найважливіше, з чого починається  твій внутрішній стан. І тільки ти сам можеш налаштувати себе на успіх!

Зауваж, що в Ілона Маска ніхто не вірив. У Стіва Джобса теж ніхто не вірив. А Уолта Діснея вигнали з роботи через брак креативних ідей.

Джміль взагалі не повинен літати за всіма законами аеродинаміки. Але він цього не знає і летить.

Якщо ти не будеш вірити в себе, то ніхто в тебе і не повірить.

Be First to Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code