Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

Прокачування vs Warcarft

І навіть не важливо, чи грав ти в warcraft чи ні. Головне, що ти грав у стратегії. А в цьому я на 100% впевнений, тому що немає на Землі мужика, який не грав би в ігри.

Я проведу аналогію, як підкорити дівчину, від гри до реальності. Рецепт підкорення вже є! Дивись та прокачивайся.

Одним з найперших справ в грі потрібно побудувати героя — без нього гра не та. Вірніше, без нього гри взагалі не буде ніякої. Для того, щоб герой був сильним, його треба прокачувати, збирати різні артефакти і накопичувати досвід.

Відомо, що чим складніше чудовисько ти завалиш, тим краще артефакт можна отримати, і тим більше досвіду накопичити. Але відразу взявши пару дохлих тролів, ти навряд чи здолаєш дракона, тому ти починаєш з маленьких упирів, поступово набираючись досвіду, прокачувати силу, спритність, витривалість, інтелект і магію.

І ось з кожним разом ти стаєш все сильніше і сильніше, прокачиваешься вже до такого рівня, коли сам можеш мочити нечисть, без допомоги своїх воїнів.

Для тебе є абсолютно нормальним те, що потрібно прокачувати героя, і ти робиш це кожен раз, коли починаєш гру знову. Тобі це не набридає, часом навіть в кайф, хоча кожен раз потрібно починати все заново.

А тепер давай відірвемося від гри, поговоримо про тебе і проведемо аналогію.

Тобі дано герой – це ти. І карта – це планета Земля. Я не знаю хто ти: силовик, саппорт або маг, але тобі видніше. І ти навіть сам знаєш свої слабкі і сильні сторони.

А які з них ти прокачиваешь в собі? А ти взагалі себе прокачиваешь?

Якщо ні, то, швидше за все, займаєш низьку позицію у соціумі. Хоча тут ще один цікавий момент про твоє життя. У грі ти сам обираєш героя. Тобто можеш вибрати, кого хочеш.

Хочеш спілкуватися з дівчиною на одній мові? Хочеш її розуміти?

Скачай «Жіночо-чоловічий розмовник».

Прочитавши його, ти:— розберешся, що твориться у дівчини в голові, що нею рухає,

— чого хоче дівчина насправді

— і головне, ЯК з нею треба спілкуватися, щоб вона розуміла тебе, а ти її

Скачати жіночо-чоловічий розмовник

В житті ти сам вибираєш собі роль: бути героєм або орком, який тягає деревину і золото з копалки. Дуже багато людей у своєму житті відіграють роль далеко не першого плану, і це їх вибір. Так яку роль в житті ти граєш?

На відміну від гри, де потрібно валити крип і набиратися досвіду, в житті потрібно інвестувати в себе і робити помилки. Щоб швидше прокачати свій рівень, потрібно як можна більше зробити помилок і чим швидше ти це зробиш, тим швидше отримаєш досвід. Свій досвід. В житті такі правила.

Якщо ти хочеш собі красиву ельфійка, то і себе потрібно трохи прокачати, щоб відповідати їй. А то якщо в неї броні і демеджа більше, ніж у тебе, то вона тобі буде явно не по зубах. Чи відправить у френдзону.

В реальному житті не треба постійно себе заново прокачувати. Досить зробити це один раз. У реальному житті працює режим «збереження». Один раз навчився водити машину, і все. Один раз навчився ходити, і все. Один раз навчився плавати, і все.

Тобто один раз навчився зваблювати дівчат, і все. А ти вже навчився спокушати чи відкладаєш це на потім, коли вже пісюн стояти не буде і волосся посивіє?

Життя — цікава штука. Вона багатогранна, якщо бачити ще щось, крім улюбленого монітора і екрану смартфона.

Люди дивні, якщо з ними спілкуватися наживо, а не тупити в соц мережах. Жінки прекрасні, якщо їх спокушати, чіпати, цілувати, обіймати, любити, а не лайкати. Життя — це теж гра.

Стався до неї, як до гри, де кожен день у тебе є місії, які тобі потрібно виконати. А потім відзвітувати перед босом мафії (хай їм будеш ти).

Перший крок, який потрібно зробити, — це вийти зі своєї бази (зони комфорту) та піти на розвідку територій. Піти шукати нові копалки, нові деревини і нових ельфів.

І щоб ця стаття не залишилася однією з сотень просто прочитаних тобою статей, зроби для мене добру справу: Познайомся сьогодні з красивою дівчиною. Так сьогодні! Зроби це для мене.

Хочеш дізнатися, як жіноче «НІ» перетворити в жіноче «ТАК»?

Зареєструйся на БЕЗКОШТОВНИЙ відеокурс і ти дізнаєшся:

— Причини, чому в тебе виникають труднощі з дівчиною

— 7 критичних помилок, які ти допускаєш при спілкуванні з дівчиною

— Мислення успішного чоловіка

Пройшовши цей курс,ти:

  1. Зрозумієш причини своїх проблем з дівчиною
  2. Почнеш мислити як успішний чоловік
  3. Дізнаєшся як підкорити дівчину, яка тобі дуже подобається.

Зареєструватися на курс

Будьте первым, кто оставит комментарий!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code