Press "Enter" to skip to content

Протруювачі насіння цукрового буряку для передпосівної обробки

Обробка насіння з використанням різних пестицидів дозволяє зберегти продукцію не тільки на складах, в тарі, але й при посадці в грунт. Після нанесення захисного складу виключено негативний вплив борошняної роси та комплексу небезпечних збудників. Спеціальні протруювачі насіння цукрового буряку, більше інформації тут, захищають від хвороб, спор грибків, які знаходяться на насінні.

семена сахарной свеклы

Головні вимоги до протруйників

До посіву збудники часто знаходяться в стані спокою, але активізуються відразу після потрапляння в землю. Саме цей час і слід використовувати, щоб нанести склад. Це дозволить домогтися максимальних результатів – при тривалому впливі фунгіцидного осаду й фітопатогену забезпечується знищення різних збудників. Боротися з грибком набагато складніше, оскільки спори при попаданні на поверхню вражають її, а також проростають в сусідні тканини, заражають землю.

Передпосівну обробку проводять за кілька днів до висадки насіння. Повторно процедуру необхідно провести безпосередньо перед роботою, що дозволить створити додатковий шар захисту. При протруюванні важливо дотримуватися важливих вимог.

Підлягає протруєнню не тільки кондиційне насіння, яке й те, що попередньо пройшло сортування та перевірку на схожість. Надмірно пошкоджений продукт не підлягає протруєнню. Також слід виключити обробку продукції з підвищеним рівнем вологості. Не рекомендовано використовувати пестициди для знезараження забруднених бульбоцибулин та коренеплодів.

Після обробки цибулини, коренеплода й насіння все це зберігають в сухому та темному місці. Це приміщення повинно періодично добре провітрюватися та бути сухим.

Способи обробки

Для протруювання запропоновані різні способи. Асортимент пестицидів також великий, вибирають таку продукцію після оцінки її впливу на різних збудників хвороби, патогенну мікрофлору. Найчастіше використовується таке протруювання:

  • Сухе – надійний та простий спосіб, який проводиться за допомогою спеціальних машин. Слід враховувати, що методика призводить до утворення пилу.
  • Зі зволоженням. Цей метод відноситься до напівсухого, а витрата води коливається від 5 до 10 літрів на тонну насіння. Просушування після обробки не потрібно, а рівень вологості не змінюється, але склад не обсипається з поверхні, продукт рівномірно їм покривається.
  • Мокре. Проводиться шляхом обприскування та використання змочувальних порошків.

Перед посівом проводиться повторна обробка – гідрофобізація, що дозволяє отримувати на поверхні тонку, стійку та щільно прилеглу захисну плівку.

Be First to Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code