Press "Enter" to skip to content

Психологія відносин

Відносини – це те, чого нас ніхто ніколи не вчить. І в той же час це те, чому доводиться вчитися все життя.

Кого не візьми, у всіх навколо є якісь складнощі у відносинах. Тому що це, якщо вдуматися, дуже складна наука. Там нічого немає такого, щоб напевно. Безліч законів, і в кожному з них бувають винятки.

психологія відносин

Але дивна річ, хлопці: хоча ВІДНОСИНИ Є СКЛАДНОЮ НАУКОЮ, мало хто серйозно намагається їх вивчати.

Ми хочемо знайти кращого інструктора з водіння, кращого спортивного тренера. Поступаємо в престижний вуз і там зубрим що є який-небудь математичний аналіз, який нам, може бути, і в житті ніколи не стане в нагоді.

А ось наука відносин, яка ОБОВ’ЯЗКОВО стане в нагоді в житті, чомусь залишається осторонь всієї нашої движухи.

Тільки подивіться, що ми робимо, коли у нас виникли непорозуміння з подругою. Ми йдемо за порадою до друзів і знайомих! Хоча знаємо, що у них постійно виникає купа труднощів. Тобто, вони у своєму житті не можуть розібратися. Чому вони повинні раптом зрозуміти, що робити у цій дурній ситуації? Незрозуміло.

От ви уявляєте ситуацію: у лікаря-хірурга на роботі складний випадок. Замість того, щоб піти за порадою до колеги, у якого більше практичного досвіду, наш лікар кулею мчить дзвонити друзям. «Ей, мужики, тут така справа, видалимо людині насінники або так і бути, залишимо? Обговоримо за кухликом пива?».

Смішно? Смішно. Так само смішно, як вірити, що друзі, у яких в житті все догори дном, виявляться експертами в любові.

Психологія відносин – ЦЕ НАУКА. І якщо хочете, щоб ваші стосунки були ВІДНОСИНАМИ, а не непорозумінням, ЇЇ ДОВЕДЕТЬСЯ ВИВЧАТИ.

Напевно, всі в дитинстві дивилися мультик про Мауглі. Там хлопця виховали дикі звірі. І він навчився стрибати, бігати, добувати собі їжу. Але коли прийшов час стати чоловіком, Мауглі подався до людей. Тому що не можна стати людиною, якщо вічно тусуєшся серед вовків і мавп.

Так само і в стосунках. Якщо вічно покладатися на поради невдах, то навряд чи коли-небудь зможеш досягти успіху. Може бути, на десять дурних порад і припадає один хороший. Але ти ж не став би вчитися за довідником, де дев’яносто відсотків інформації – нісенітниця?

Коли ти хочеш дізнатися, як сподобатися дівчині, відповідь потрібно шукати у тих, хто знає толк в спокушанні. Чого тобі наговорять знайомі, які красивих дівчат поблизу тільки уві сні бачили?

Успіх у дівчат залежить від уміння розуміти їх. Чого вони хочуть насправді, що подобається всім. І чим особливим можна зацікавити кожну окремо.

Я можу сказати, що домігся деякого успіху. І його секрет у тому, що я сам намагався вчитися у успішних людей.

Ніхто не стає експертом у своїй справі раптово, з нуля. Він робить помилки, він падає і піднімається і, звичайно, орієнтується на майстрів. Я починав з цього. З цього починає кожен, хто прагне вперед.

Be First to Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code